Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

ONLINE ŚRODY

Online zajęcia  tylko dla deirowców,posiadających świadectwo ukończenia stopni w szkole Deir Polska, samo przeczytanie książek się nie liczy.

W każdą środę spotykamy się na zajęciach  o godzinie 20:00 (czasu PL).
Zajęcia będą trwały 60-90 minut. ID pokoju:  
522-698-652  dla Android, iPhone.
Cena 50 zł. Zniżek nie ma. Pieniądze proszę wpłacić na moje konto tytułem „Środa …prosze podać datę zajęć”.
WE WTOREK proszę napisać do mnie sms z zapytaniem: Jakie hasło w dniu (podać datę). Przy logowaniu się do pokoju webinarium proszę podać swoje prawdziwe Imię i Nazwisko!
55 1090 1056 0000 0001 1050 9215
Bank Zachodni WBK S.A.
BEATA ZILINSKAITE

albo  PayPal na:  [email protected]
UWAGA, TEMATY CZASAMI ULEGAJĄ ZMIANIE.

2022

Styczeń
5-Pogrążenie się w światłość 2st .
12-Pogrążenie się w ciemność 2st.
17-21 Kaskada Nr.5
26-Oczyszczenie przestrzeni karmicznej 2st.
Luty
9-Sobowtóry egregorialne
16-Praca z cechą charakteru (chorobą, uczuleniem) 2st. prowadzi Beata
23-Oczyszczenie przestrzeni wirtualnej.
Marzec
1-3 19:00-19:30 Mantra pokoju i wiosny. dostęp1-5/3. Przy rejestracji do pokoju webinarium proszę wpisać prawdziwe imię i nazwisko.
2-Lustro 1st.
9-Energia rodu żeńska strona 2 st.
16-Energia rodu męska strona 2 st.
23-
30-Potoki pieniężne. Istota „Domek” 4st.
Kwiecień 
6-Tło ochronne domu 1st.
13-Sobowtóry egregorialne 2st.
20-kolorowa medytacja 1st.
27-
Maj
4-zajęcia 5/1 test system
11-Plastelina 1st. (proszę mieć dwa kawałki plasteliny)
18-Oczyszczenie przestrzeni wirtualnej 4st.
Czerwiec
1-urodzinowe spotkanie!! Zielone tlo ochronne w lustrze, źródło młodości w dużym ciele eterycznym. 1-5/3stopnie.
7-Pogrążenie w światłość 2st.(wtorek)
29-Pogrążenie w ciemność 2st.
30-Energia rodu 2st.(czwartek)
Lipiec
6-Projektor metryki 5/2st.
13-Art cele, powolne myśli. 5.2st.
20-Wektory  5/2st.
27-Przedmioty5/2st.

Sierpień

3- Pogrążenie w światłość i ciemność 2st.

10-Oczyszczenie przestrzeni karmicznej 2st.

17-Energia Rodu – Zdrowie 2st.

24-Sobowtóry egregorialne 2st.

31-Praca z równowagą – Waga 3-5/3st.

Wrzesień

7- Potoki pieniężne. Domek. 4 st.

14-Pasje karmiczne 4st.

21-Finansowa energia rodu 2st.

28-Wektory 5/2st.

Październik

5-Wektor zewnętrzny dla maski 5\3

12-Energia rodu – praca z wewnętrznym dzieckiem 2st.

19-Energia rodu -schron -2st.

26-Rozwiązywanie problemów które odziedziczyliśmy od naszych przodków 1st.

Listopad

9-Istoty – projektor metryki 5/2

16-Karma-projektor metryki 5/2

23-Sukces w karierze -Kostka 5/2

30 – Plastelina – 1st.

Grudzień

7

14

21-Cele, prezenty, pieniądze 1st.

Czytaj Więcej

Cennik ONLINE

Cennik aktualny tylko 01 stycznia-1 grudnia 2022

1. Każdy stopień, Tik, Top1, Top2, Top3 ONLINE kosztuje 700pln.
Powtórka każdego stopnia ONLINE, Tik, Top1,2,3 400pln.

2. Egregory1, Egregory2 po 1000zł.
Powtórka Egregory1 500pln.
Deirowcy po 60 roku życia – 850pln.
Pary małżeńskie – 1700pln od pary (jeżeli idą razem).

3. Konfiguracja 1, 4, 5/2 (oddzielnie) 200pln.
Na pierwszym stopniu zniżek nie ma.
Na konfiguracji zniżek nie ma.

4. Zniżkę na II-V/3 stopnie i Tik, Top1,2,3 ONLINE otrzymują:
Pary małżeńskie – 1300pln od pary (jeżeli idą razem).
Deirowcy po 60 roku życia – 600pln.

5. Zniżki się nie sumują.

6. Zajęcia praktyczne ONLINE w każdą środę po 50 pln.

7. Lekcja online 150 pln,

8. Kaskada ONLINE 250 pln.

9. Indywidualne konsultacje 1 osoba 200pln (60-90min).

*Jeżeli pierwszy stopień był zaliczony 5 lat temu i dalej słuchacz nie kontynuował
nauki w naszej szkole,
to powtórka ONLINE dla takiego słuchacza będzie kosztowała 700pln.

Czytaj Więcej

O DEIR

Szkoła DEIR, Szkoła Dalszego Rozwoju Energoinformacyjnego. Cóż to jest? Jakie zadanie stawia przed sobą i co wykorzystuje do jego realizacji?

Pomyślmy, co jest interesujące dla każdego człowieka we współczesnym świecie? Są oczywiście tacy, którzy siłą woli wyginają łyżki i przenoszą krzesła, ale jest ich niewielu i w realnym życiu te umiejętności trudno raczej zastosować, chyba że na scenie. Uzdrawianie też nie jest dla wszystkich, bo wymaga mnóstwa specyficznej wiedzy i całkowitego poświęcenia. Każdy natomiast ciągle stawia sobie cele, komunikuje się z innymi, coś tam w życiu posiada i nie chce tego stracić, a przeciwnie – dąży do pomnożenia. Wynika z tego, że najistotniejsza i najbardziej interesująca dla każdego byłaby umiejętność wyznaczania celu tak, aby był on osiągalny i żeby uniknąć rozczarowań przy jego osiąganiu. Dobrze byłoby, gdyby człowiek mógł sterować swoimi emocjami, samopoczuciem, mniej zależeć od otaczających go ludzi i przy okazji mieć możliwość uprzedzania ich działań w razie konieczności, nawet kiedy nie zwracaliby uwagi na nasze apele. Łatwiej jest spotykać się z najróżniejszymi ludźmi, rozumiejąc ich potrzeby, i lepiej jest mieć wpływ na sytuację i kierować ją w odpowiednią stronę. To wszystko jest w naszej szkole. Powyższe jest zestawem nawyków trzech pierwszych stopni. Najważniejsze, że każdy bez „strat własnych” jest w stanie znacznie podwyższyć swoje możliwości w krótkim czasie, ponieważ proponowany system pomaga szybko i optymalnie uformować i wypracować odpowiedni zestaw nawyków.

Aby wyżej wymienione właściwości posiąść w czasie dużo krótszym niż kilka lat, potrzebowaliśmy odpowiedzi na pytanie: co leży u podstawy tych wszystkich zjawisk? Jak człowiek podejmuje decyzje, co go motywuje, co decyduje, że coś się nam podoba lub nie? Zacznijmy więc od podstaw i spróbujmy to zrozumieć.

Szkoła DEIR nie na próżno zastała nazwana Szkołą Dalszego Rozwoju Energoinformacyjnego. Zrozumiałe wszystkim znaczenie słowa „rozwój” ma tu bezpośrednie zastosowanie. Co w takim razie oznacza dwuczłonowe słowo „energoinformacyjny”? Przypomnijmy psychologię, która jeszcze na początku ubiegłego wieku dzieliła psychikę na dwie części – świadomą i nieświadomą. Dawno już zostało zauważone, że świadomość nie otrzymuje pełnej informacji o tym, co jest odnotowywane przez narządy zmysłów.
Wystarczy przypomnieć dość znany fenomen 25 – go kadru: oko rejestruje kadr, a świadomość tego nie zauważa. Ludzkie ciało reaguje na niewielkie wahania temperatury i ciśnienia atmosferycznego, a świadomość, jak poprzednio, nie „orientuje się” w zachodzących zjawiskach. A jeśli już mowa o fizjologii, nie wyliczamy przecież, jakie mięśnie trzeba rozluźnić i napiąć, aby podnieść rękę, po prostu ją podnosimy. Serce i płuca ciągle pracują również bez udziału świadomości. Przykłady można mnożyć. Nasze organy czuciowe rejestrują mnóstwo sygnałów zewnętrznych, ale nie docierają one do świadomości. Można jednak pokusić się o wnioskowanie, że dokądś te sygnały dochodzą i jakieś zmiany wywołują.

Gdzie zatem odkładają się sygnały z zewnątrz? Rozumie się samo przez się, że w przestrzeni, którą umownie nazwaliśmy „nieświadomością”. Odkładają się jednak specyficznie, gromadzą się dopóty, dopóki ich „masa całkowita” nie stanie się wystarczająca do przyjęcia przez świadomość. Stają się wtedy częściowo dostępne świadomości w postaci znanych odczuć, często zwanych „intuicją”. Pewna znacząca treść tworzy się w nas nagle, spontanicznie, bez uprzedniej analizy i świadomego zbierania informacji – „po prostu wiem, i tyle”.

Z sygnałami płynącymi z „nieświadomości” wiążą się reakcje emocjonalne. Zwróćcie przy tym uwagę, że impulsy pochodzące z głębi stanowią przyczynę naszego działania. Najpierw emocja, potem działanie, a potem próba wyjaśnienia, dlaczego tak, a nie inaczej, postąpiliśmy. I jeśli uważnie określicie, dlaczego myślicie o czymś, dlaczego powstają takie czy inne myśli, wyraźnie zauważycie, że to właśnie emocje decydują o kierunku i intensywności pracy świadomości.
Jeśli więc chcemy powiększyć nasze możliwości, to przede wszystkim zwróćmy uwagę na umiejętność sortowania tych sygnałów i kierowania nimi. Dla ułatwienia pracy wykorzystaliśmy terminologię potoczną – pole, ciało eteryczne, energia. Bo jak jeszcze można nazwać coś tak niejednoznacznego a dającego konkretne rezultaty? Takie zjawiska zawsze nazywano „polem” i „energią”.
Szkoła DEIR maksymalnie „oczyściła” te pojęcia z kontekstu mistycznego i ograniczyła zakres ich znaczenia do obszaru psychologii i filozofii, na ile to było możliwe. W tym celu stworzono w szkole kierunek nazwany „psychologią interfejsu”, gdzie wykorzystywane przez nas zjawiska znalazły wyjaśnienie z naukowego punktu widzenia. Możecie się z tym zapoznać w książkach „Pełny kurs nauczania szkoły nawyków DEIR”,1 – 2 stopień i 3 – 4 stopień.

Stworzyliśmy w rezultacie logiczny, przejrzysty, zamknięty i łatwo przyswajalny system, który szybko znajduje zastosowanie w codzienności. Łatwość opanowania systemu wyjaśnia słowo „dalszy” – w nazwie szkoły. Rzecz w tym, że z opisywanymi sygnałami z „nieświadomości” wszyscy mieli do czynienia, o czym ludzie przekonują się na samym początku zajęć. Dlatego nie uczymy się czegoś niezwykłego. Każdy człowiek posiada już pewne doświadczenie, a nam wypada tylko wyizolować pewne sygnały z całej ich różnorodności, odczuć te potrzebne i nauczyć się pracować z nimi.

 

Czytaj Więcej

DEIR 5 stopień

[quote type=”center”]Opanowanie bazowych nadzwyczajnych możliwości świadomości[/quote]

Złożony jest z 3 części po 2 zajęcia

DEIR- Sztuka Wszystkie nawyki pierwszej potrzeby zostały przerobione na wcześniejszych stopniach. Dokładnie tak. Przypomnijmy- przyszedłeś, z pewnością po to, by rozwiązać te lub inne problemy w swoim życiu. Teraz już z pewnością je rozwiązałeś. Jesteśmy wdzięczni, dziękujemy z uwagę, za to, że wspominacie o nas dobrym słowem, i za wszystko.. ale tu więcej nie ma już w rzeczywistości niczego interesującego w socjalnym sensie tego słowa. Interesowanie się tylko pieniędzmi i pozostałymi rzeczami swobody.

Dalej już tylko o dalszym rozwoju. Z pewnością, gdzieś spotkaliście się ze sformułowaniem „możliwości świadomości człowieka”. Lub nawet „nadzwyczajne możliwości”. Przeszkody nie ma, by oprócz rozwiązywania socjalnych zadań, jeszcze czymś się zajmować, w rodzaju jak szybko zdjąć ból głowy, z dystansu odczuć przedmiot leżący na stole lub sczytać z niego informację, stworzyć podświadome programy, wzbudzić zamiar lub poczuć go – takich drobiazgów w czasie gry nauczyliście się. [Zgodnie z Mantek’iem Chia, efektywnie poznane u nas na pierwszych 4 stopniach nawyki przykładowo korespondują z 4/6 poziomem taoistycznych praktyk (tylko bez seksualnych wygibasów), ale kim my jesteśmy, by tym się brawurować? My nie jesteśmy poważnymi tajemniczymi wysokogórskimi mnichami. My z powodu chodzenia po węglach lub transformacji wody w wino i inne weselące napoje szumu nie robimy, choć na seminariach tym z radością się zabawiamy.] Ale czyżby to już wszystko?

Rozumie się, że nie. Nie ma na świecie większej tajemnicy niż człowiek. I nie ma większej tajemnicy niż świadomość człowieka. Nasz rozum posiada ogromne możliwości- przecież rozum, to, by nie przekręcić, informacyjny proces Wszechświata, świadomy sam siebie.

Rozum nie  jak teraz, w ciele- ale rozszerzenie i wzmocnienie go, tak jak informacyjne oprogramowanie twojego komputera rozszerza i ulepsza sam podstawowy system Microsoftu. Rozum może wszystko to, co może informacyjny proces.

A co konkretnie? Prawidłowe pytanie. I interesujące. Cały Wszechświat posiada informacyjną naturę, w niej energia tworzy informacyjnie uwarunkowane działania. Taką naturę ma też nasza świadomość, nawet i ciałem ona nie jest szczególnie ograniczona.

Z jeden strony, ona jest mniejsza od Wszechświata- i dlatego rozpalić gwiazdy siłą myśli nie może, nawet do zapalania ogniska bez wzmocnionego kaskadowo ciała nie jest przystosowana. Z drugiej strony, świadomość to w całości informacyjny proces, i, powiedzmy, bardzo łatwo można kierować przypadkowością zgodnie z efektem obserwatora. Z trzeciej strony, jej możliwości są zbyt wielkie i różnorodne, by można je było ogarnąć na dowolnych kursach, nawet trwających całe życie.

Dlatego trening 5 stopnia nauki skoncentrowany jest na najbardziej podstawowych możliwościach świadomości. To możliwości informacyjnego procesu świadomości kierowania samym sobą i możliwości świadomości kierowania zewnętrznymi procesami i przypadkowością. Alfa i omega, od których zaczyna się dowolna realizacja dowolnego kierunku uświadomionego rozwoju człowieka.

Człowiek, rozwiązawszy dużą część swoich problemów i przeszedłszy w fazę samorozwoju, widzi konieczność, by jego własna myśl przekształcała jego samego i otaczający go świat. Inaczej wszystko dzieje się zbyt wolno, i to nie jest dobre dla nowych projektów- przecież im większa skala projektu, tym bardziej jest on powstrzymywany przez świat, i wysiłki dla pokonania tego oporu mogą okazać się daremne.

Cel– poznanie uniwersalnych nadzwyczajnych możliwości człowieka.

Rezultaty– kierowanie szczęśliwym zbiegiem okoliczności, kierowanie emocjonalnymi zmiennymi, indywidualnymi i zbiorowymi znaczeniami, kierowanie losowością, opanowanie heurystycznego sposobu myślenia.

Metoda– wykorzystanie uwagi/woli jako transformującego instrumentu, praca z emocjonalnymi biegunami w siatce znaczeń, technologie szybkich i powolnych myśli i wiele innych.

Główny rezultat– przejście ku bezkryzysowemu postępującemu rozwojowi.

Jak już został opowiedziane, bądź to stworzenie międzynarodowego biznesu lub opracowanie leku na AIDS, tutaj ma znaczenie nie sedno zajęcia, a właśnie jego wielkość i innowacyjność. Albo potrzebne zdarzenia przychodzą- albo nie. I to także nie przeznaczenie- tą przyczyną jesteś ty sam.

Czy potrzebna Ci jest możliwość redystrybuować swój sukces wokół siebie tak, by tobie w czymś ważnym się powodziło? Czy potrzebne jest, byś mógł przewidzieć perspektywy projektu? Kierować emocjonalnymi przyczynami w sobie i innych? Nakierowywać myślą zdarzenia? Stwarzać potrzebne kierunki i wydarzenia? Dostroić swoje myślenie tak, by świat zaczął dawać podpowiedzi i inspiracje? I mieć możliwość ustawiać sobie nowe technologie życia? Jeśli trzeba- to zapraszamy.

Na tej liście kryje się odpowiedź na pytanie, dlaczego nawyki poprzednich stopni były ustawione na socjalny proces. Dlatego, ze nie rozwiązującemu najbardziej dotkliwych problemów bytu człowiekowi nie ma po co leźć w bardziej poważną materię. Choćby dlatego, że on nie znajdzie godnego go zadania, to będzie nie rozwój, a patetyczna imitacja jego. Stwarzać ukierunkowany nurt sprzyjających okoliczności na świecie, by uciszyć hałaśliwego sąsiada? No błagam. To śmieszne.

Piąty stopień- to końcowy stopień bazowego kursu dalszego energo-informacyjnego rozwoju, odkrywający wolnemu człowiekowi świat odwiecznych możliwości jego świadomości.

Dalej- już sami. Budujemy życie.

 

 

 

Czytaj Więcej

DEIR 4 stopień – Dojrzałość

[quote type=”center”]Kształtowanie efektywnej konfiguracji świadomości[/quote]

3 zajęcia po 4 godziny

DEIR- Dojrzalosc Nawyki wchodzące w program poprzednich stopni, obejmują trzy obszary: ujawnienie potencjału świadomości i zabezpieczenie niezależności myślenia; efektywny kontakt z podświadomością; sztuka wpływu. To, co osiągnęliście z pomocą tych nawyków, należy do was naprawdę.

To co potraficie, okazało się w pełni wystarczające nie tylko dla socjalnych dokonań, ale i dla tego, by zając się własnym rozwojem. Dokładnie to, jest to, czym zajmuje się każdy człowiek, kiedy (i jeśli) nie odbiera mu wszystkich sił i czasu proces przeżywania. Rozwój- to taka rzecz, która włącza wszystkie kierunki- to i wiedza, i socjalne osiągnięcia, i bardziej głębokie rozumienie świata, i dążenie do szczęścia, i szukanie sensu życia.. Wszystko to- jest rozwojem.

Siła napędowa rozwoju- to od urodzenia włożone w człowieka dążenie do tworzenia. My w swojej naturze- twórcy. Kiedy zrobiłeś to czego pragnęło serce- zaczynasz szukać czegoś nowego. Tworzyć nowe drogi dla siebie, a potem i dla drugich. Zatrzymanie się w miejscu nie jest możliwe- od tego człowiek zaczyna marnieć.

Postanowiłeś otworzyć biznes? Odkryć podwodne obszary? Wybudować dom? Napisać książkę? Stworzyć rodzinę? Wejść do innej socjalnej kategorii? Stworzyć zespół? Nauczyć się chińskiego? Poznać sekrety szamanów? Wszystko to, nawet jeśli tą wybraną przez Ciebie drogą już Ktoś przeszedł przed tobą- to wszystko twoja Twórczość. Przecież wcześniej tego nie robiłeś.

Wcześniej nie robiłeś.. w tym jest właśnie problem. Przecież istniały przyczyny, z powodu których czegoś nie realizowało się. Lub nie przychodziło na myśl. Nie chodziło się ta uliczką. Coś przeszkadzało. Teraz to inna sprawa, oto symptomy nowego pokazały się. Czy wszystkie symptomy? A może coś jeszcze majaczy na krańcu pola widzenia, mami, ale na razie nie wyraźnie?

A pewnie i tak. Nie jest tak łatwo stabilnie przejść od standardowego życia i myślenia do wolnego. Jakąkolwiek człowiek by nie był uzbrojony wiedzą i siłą- by w pełni wyjść na dowolny nowy poziom, zawsze konieczne jest przełamanie jakichś barier.

Każdy- słyszycie, każdy człowiek, by stanąć stopień wyżej, powinien „podskoczyć wyżej głowy”, dokonać niezwykłego, czegoś nowego dla siebie!

Co jest lepsze: bez końca obrywać z gałęzi zwyczajnych możliwości w nieskończoność rosnące na nich jabłka, grusze i inne już odgrzewane kotlety- lub widzieć wszystko, co robi się w wielkim świecie wokół? Założymy się, że tam wszystko wielokrotnie jest ciekawsze i lepsze?

Cel– ujawnienie twórczego, intuicyjnego i energetycznego potencjału człowieka.

Rezultaty– zupełnie nowy poziom siły, większe bezpieczeństwo myślenia, wyostrzona intuicja, stymulacja twórczego myślenia, jasne postrzeganie świata, nowa jakość życia.

Metody– wykorzystanie opanowanych nawyków dla maksymalnego ujawnienia wewnętrznych rezerw.

Główny rezultat– stabilna efektywna konfiguracja myślenia.

Zdecydować o tym można tylko samodzielnie. Ale jeśli poruszamy się do przodu, to czegoś potrzebujemy „z góry”. Siły- raz. Intuicji- dwa. Wyzwolonego myślenia- trzy. Bez tego- nigdzie, się nie przepchamy.

Oczywiście, uczyniona deklaracja jest ryzykowna- ale jakże my tak, mówimy człowiekowi, że mu czegoś brakuje, a przecież on to może odebrać całkiem odwrotnie! On przecież jest uwieńczeniem stworzenia, solą ziemi i arką przymierza.. A my jemu tak bezczelnie: dwunożny, w tobie czegoś brakuje..

Być może, że człowiek jest pępkiem wszechświata. Tylko swojego własnego. A czegoś brakuje każdemu i zawsze. Dowód jest elementarny- jak myślisz, dlaczego twoje życie jest takie, a nie inne? Dlatego, że przeznaczenie? Oczywiście nie. Dlatego, że ty sam jesteś taki, a nie inny.

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu- trzeba będzie to zrobić samodzielnie. Jeśli chcesz osiągnąć trwałe zmiany na lepsze- trzeba będzie w tym celu konsekwentnie zmieniać siebie. My to robimy.

Czwarty stopień- to zestaw nawyków stapiających wszystkie opanowane na poprzednich stopniach w nowy stop, czyniący osiągnięcia stabilnymi i odnawialnymi. Kredka do kreślenia przeznaczenia.

Plus bardzo jasna percepcja świata. Zapytaj innych.

 

 

Czytaj Więcej

DEIR 3 stopień – Oddziaływanie

[quote type=”center”]Mistrzostwo niewerbalnej komunikacji[/quote]

3 zajęcia po 4 godziny

DEIR- Oddzialywanie

1+2=3. Lub trzeci stopień. Nazwa kodowa – „Wpływ”.

Co mamy na naszym nowym poziomie po pierwszych dwóch stopniach? Ochronę + samoregulację i efektywne osiąganie celów. Innymi słowy – znacznie mocniejsze nerwy, więcej siły, mniej chorób, więcej niezależności, więcej swobody, harmonię, pogłębione widzenie, więcej osiągnięć, więcej szczęścia, skuteczność..

I wszystko tylko dlatego, że znaleźliśmy kluczyk, otwierający możliwość naprawdę efektywnego wykorzystania własnej świadomości i podświadomości. Tak, nowy poziom- jak zyskawszy skrzydła ptaki odkryły powietrzny ocean, tak i my odkryliśmy cały świat możliwości. Z tą tylko różnicą, że my odkryliśmy dla siebie też jeszcze duszony w nas ogromny potencjał. Dotąd skuty zreformowaną świadomością- teraz został uwolniony.

Hmm. A nie pozmieniały się od tego niektóre logiczne nasze relacje z otaczającym nas środowiskiem? W sensie człowieka- i społeczeństwa? Jeśli popatrzeć na zwykle, już uważne zbadanie naszych zależności- to wszystko nieświadomie wpływa na wszystkich, całymi narodami rodzą standaryzowane stadne (oj, przepraszam, jedynie masowo kulturowe) motywy. Ot tego obraz świata stał się podobny na ogromnym obszarze: na nim 10% zajęto liniowymi wytyczonymi ścieżkami, a na nich stoi 100% barier. My już- na podstawie doświadczenia wiemy, że dla człowieka dróg istnieje więcej. I chcemy je realizować!

Dobrze byłoby, byśmy nieświadomy wpływ, to my sami w sobie pokonali. Ale jest jeszcze i zamierzony! Powiedz teraz szybko: jaki szampon przeciwłupieżowy jest „numer 1 na świecie”? A pasta do zębów? A „wielcy politycy”? A do czego wszyscy ludzie „powinni” dążyć? Otóż to.

Sedno życia w społeczeństwie to wpływ. Osobiste, społeczne, proste lub pośrednie- każde z nich zaczynają się od osobistego wpływu człowieka. I każde z nich ma cel. Każdy cel służy jakiemuś interesowi. A te interesy- nie są twoje. Sam pomyśl, jeśli ty i tak coś robisz, po co na cienie jeszcze dodatkowo wpływać? Nie potrzeba już. Dowolny obcy wpływ to korzyść dla kogoś innego. Wyjątek stanowią twoi rodzice i bliscy- oni ciebie kochają. A pozostałym jesteś tylko przydatny.

Cel– osiągnięcie niezbędnego osobistego poziomu wpływu.

Rezultaty– odporność na cudzy wpływ, możliwość niweczenia postronnego wpływu wokół, sztuka niewerbalnego oddziaływania, umiejętność odczuwania intencji rozmówcy; intuicja na granicy telepatii.

Metoda– praktyczne opanowanie technologii niewerbalnej interakcji z drugim człowiekiem i trening tego nawyku.

Główny rezultat– nowy poziom współpracy z ludźmi.

Nietrudno wyobrazić sobie, że człowiek plus czynnik wpływu jest bardziej skuteczny, niż człowiek sam z siebie. Pochodzenie tego czynnika nie ma znaczenia- wyobrażasz sobie, że politolodzy i specjaliści od kreowania wizerunku robią z rozumów „masę” (to znaczy twoich bliskich i znajomych)? I jak oni zacierają ręce, kiedy ludzie wyzywają obcych, innowierców, inno partyjnych, cudzoziemców lub dowolnych innych, różnych w jakimś aspekcie od nich? Lub gonią za byciem „trendy”? Te zombi-kody przekonań już dawno stały się kiepską walutą chciwej komunikacji.

Dowolny głupiec z zombi-kodem „wszystko zło od syjonistów (szpiegów, niewiernych.. podstawcie sami)” pośród sobie podobnych, gdzie jest bardziej wpływowy od rozumnego człowieka, oznacza przewagę biedy na ziemi ot międzynarodowych podłości, złodziejstwa i bezprawia. Takimi programami naznaczone są wszystkie wytyczone ścieżki w naszym sztucznym świecie.

A człowiek- istota społeczna. Każdy nie wiele może w pojedynkę. Znalazłeś nową drogę. Wielką. Ważną. Jak myślisz, lekko będzie ją wcielić w życie, jeśli w otoczeniu są ciasno utrwalone inne schematy? Długo utrzyma się realnie nowa myśl w ich świadomości? Pytanie retoryczne. Ty sam już to pojąłeś.

I jeśli chcesz, by w twojej obecności ludzie choć na chwileczkę obudzili się z hipnozy. Jeśli tobie to jest potrzebne. Jeśli chcesz mieć charyzmę, wystarczającą dla twoich zadań. Jeśli pragniesz, by ciebie słuchali sercem i chcesz głęboko czuć rozmówcę, dosłownie czytać jego myśli. Chcesz głębiej rozumieć i być zrozumianym? To- wpływu należy uczyć się.

Albo wokół ciebie twój wpływ- albo i wokół i w tobie cudzy. Tutaj, niestety, trzeciej możliwości nie dano.

Zazwyczaj, wpływać na kogoś personalnie prawdziwie wolnemu człowiekowi nie ma specjalnej potrzeby. Ale już likwidować postronne wpływy- potrzeba cały czas. Jeśli, oczywiście, chcesz cokolwiek stworzyć.

Sztuka wpływu bez słów- to przedmiot zajęć trzeciego stopnia.

 

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał

 

Czytaj Więcej

DEIR 2 stopień – Kształtowanie

Nawyki efektywnej współpracy z podświadomością

Kontynuujemy odkrywanie naszego osobistego naturalnego potencjału.

Z pierwszym stopniem jesteście już oswojeni. Jak zmieniło się wasze życie? Na lepsze, co było do udowodnienia. Dokąd nie spojrzysz, pojawia się wolny czas. Oddychanie stało się swobodniejsze. Pojawiło się więcej sił. Wiele dokuczających czynników przestało dokuczać. Pojawił się spokój i energia. Chorujecie mniej. Pojawiła się znacząca ilość nowych możliwości. Ludzie zaczęli reagować na was inaczej. I to odczucie jest wspaniałe.

Możliwe jest, że nawet nazbyt wspaniałe. Teraz bardzo wyraźnie odczuwalne jest, że motorem wielu aspiracji w codziennym życiu był strach, niepewność, pogoń za inspirowanymi celami. Tak, to co fałszywe jakoś odpadło. Ale okazało się, że tego co prawdziwe w otaczającym was świecie nie jest tak dużo. A tutaj jeszcze i strachów nie ma. Spokój i beztroska.

Jednak każdy odpoczynek jest dobry ale z umiarem. Komfort to także pułapka świata. Przerwa była zaliczona, doskonale, coś okazało się podróbką, nie martw się- bo tyś sam jest prawdziwy!

Gdzie są twoje prawdziwe cele? Te, które grzeją duszę, a nie są podkarmione reklamową próżnością? Gdzie są twoje drogi i gdzie one wiodą twoje serce? W jaką ziemię obiecaną one biegną? Ty widzisz krąg krzątaniny wokół imitacji prawdziwego- a czy tak łatwo zobaczyć prawdziwe, dla którego warto krzątać się?

Trudno odwyknąć od znanego obrotu spraw. Podświadomość każdego człowieka na naszej planecie przywykła, by nie działać sama, a reagować na socjalne manipulacje, jak szczupak na błysk światła. Ułuda? Zobaczmy coś innego, a może to jest prawdziwe? Tak ludzi-śrubki odciąga się od najważniejszego, od tego, że każda fałszywka przynosi mało radości. Za to fałszywek jest dużo, zapakuje- kupi, dostanie, wyróżni się.. Podświadomość szczęka zębami na podsunięte jej błyskotki, łowi choćby cień zadowolenia, świadomość na chwileczkę zaczyna uważać życie za prawdziwe.. śrubkę to cieszy. Ale nie wolnego człowieka.

Idealny moment, by zacząć tworzyć. Są siły, czas, nawyk. I jest najważniejsze- widzenie świata taki jaki on jest. Zadanie stojące przed nami, nie jest trudne, ale jego znaczenie trudno pomniejszyć.

Cel– nauka technologii powodzenia i osiągania celów.

Metoda– formowanie nawyków współpracy z podświadomością i efektywne wykorzystanie wewnętrznego potencjału w praktycznych celach.

Rezultaty– błyskawiczna realizacja celów przy udziale podświadomości, dosłownie „magicznie”; pojawienie się dodatkowej psychoenergetycznej rezerwy; nawyki korekcji nieefektywnych szablonów myślenia.

Główny rezultat– sukces i harmonia jako cecha nowej kategorii życia.

Bez harmonii świadomości i podświadomości (tak, tak, wiemy, że „podświadomość” to słowo potoczne, niedokładne- ale jak byście krótko nazwali to żywe i myślące coś wewnątrz nas, co przejawia się tylko odczuciami i niewyraźnymi przenikliwościami, w tym czasie czyniąc nas żywymi?)- tak oto, bez tej harmonii szczęścia nie będzie.

Zapewnić im harmonijne współdziałanie- i łatwo ukażą się twoje prawdziwe cele, które przyniosą radość, a nie minutowe zaspokojenie. I sukces, jak za sprawą magii, będzie towarzyszyć twoim poczynaniom. I wtedy zacznie się tworzenie. A to już radosny ludzki trud.

Chcesz radości i życia? Wtedy ucz się i działaj! Osiągaj!

Czyż można stać się szczęśliwym człowiekiem nie odkrywszy ukrytych dróg wokół siebie, nie ustaliwszy przyczyny nieszczęść u siebie, nie otrzymawszy przychylności sukcesu i nie doścignąwszy tego, czego pragnie sama twoja istota? Jest niemożliwym, by ktoś na któreś z tych pytań nie udzielił twierdzącej odpowiedzi.

Wstąpić na nowy etap drogi naprawdę można wtedy, kiedy nie ma żałowania straconych możliwości. Inaczej serce będzie nie na miejscu.

Drugi stopień poświęcony jest technologiom osiągnięcia celów i spełnienia pragnień.

W inny sposób, nie tak, jak zwykle. Lżej. Pełniej. A w ogóle, to sami zobaczycie.

 

 


 

Czytaj Więcej

DEIR 1 stopień – Wyzwolenie

[quote type=”center”]Swoboda świadomości od negatywnych oddziaływań[/quote]

4 zajęcia po 4 godziny   ROZKŁAD

DEIR- Wyzwolenie Człowiek żyje w społeczeństwie, współpracuje z innymi ludźmi i ta współpraca jest sprawiedliwa dla niego. Realizuje siebie, osiąga wszystko, czego tylko zapragnie jego dusza. Społeczeństwo ciepło troszczy się o człowieka. Człowiek żyje bez strachu, jest bogaty, realizuje siebie, jest zdrowy i pewny dnia następnego – jest szczęśliwy.

Jakiż piękny obrazek, nieprawdaż? Żal tylko, że to fantazja.

W praktyce sprawy mają się nieco inaczej. Człowiek rodzi się, mniej więcej szczęśliwy w dzieciństwie (jeśli, oczywiście, rodzice zatroszczyli się o niego osobiście) – dorasta (jeśli się poszczęści) – i zaczyna do-ży-wać. Nie ma swobody i bezgraniczoności. Gra, oczywiście, jest ułożona tak, by człowiek mógł choć jakby zyskać stabilność i iluzję dokonań – ale wy, gospodarze takich przytulnych domków życia, sami wiecie, ile zabitych nadziei, wymuszonych trudności, niespełnionych marzeń i przyniesionych w ofierze możliwości zamurowano w jego fundamentach.

Nasz świat wykuwa sobie śrubki z wolnych istot. Dlatego życie wielu podobne jest do życia osiołka przy wodopoju: by choć otrzymać choćby iluzję, niby biegnie do swojej marchewki – jemu przychodzi obracać walec postawiony przed inteligentnymi ludźmi. O! Można okłamywać siebie, można mówić wszystkim wszystko, usprawiedliwiać zbyteczne wysiłki, które przychodzi wkładać w osiągnięcie na ogół małości, na przykład dachu nad głową – to normalne, dlatego że nasz świat nie siłą zmusza człowieka by był śrubką. On na początku nadaje mu duszę śrubki.

Jak bez tego? Trzeba, by śrubka cieszyła się po katastrofie koła od studni. Trzeba, by uznawała wyznaczone światu „wartości” jako swoje Wartości. By marzyła, aby przykręcić ją mocniej. By nie zadawała niewygodnych pytań w rodzaju: „A dlaczego wszyscy politycy tylko obiecują?” lub „A jak benzynę robi się ze złota?”, lub „Dlaczego istnieją takie nałogi, że niemożliwe jest pracować?”, lub „Dlaczego nie wszyscy jeżdżą odpoczywać do kurortu?” – i najważniejsze pytanie „Czy można żyć inaczej, a nie w wiewiórczej dziupli?”.

Widzicie, jakie głupie, jakie brzydkie pytania. W tym zamkniętym świecie  wydaje się, że sprawa wygląda tak: albo ty zjadasz, albo Ciebie zjadają. I wydaje się, że trzeciej opcji nie ma. Ale czy jest jeszcze jedno ALBO?

JEST. Dlatego, że skuwające człowieka łańcuchy znajdują się w jego głowie. Dlatego, że myślenie to jedyna swobodna i nie reglamentowana (na razie, koleżanki i koledzy, tylko na razie) dziedzina. Dlatego, że program śrubki – podświadomie przyjmuje szkodliwe za pożyteczne, a niepotrzebne za konieczne – cienka, lecz wrażliwa granica. I tylko wtedy można zbudować życie kategorii ALBO.

Cel – osiągnięcie wolności świadomości.

Rezultaty – zwiększenie sił, polepszenie zdrowia, bezpieczeństwa świadomości i odporność od zewnętrznych negatywów, zharmonizowany stan, odkrycie potencjału – zwykłe rezultaty zwykłego zastosowanie nawyków przez ludzi oswajających życie w jakościowo nowej kategorii.

Metoda – zyskanie fundamentalnych nawyków ulepszenia swojego wewnętrznego świata i zabezpieczenie warunków, przy których on staje się, mówiąc współcześnie, Twoim („Oj, mój wewnętrzny świat i tylko mój.. „. Zrób i zobaczysz, ile diabłów tkwiło w szczegółach. Dzień i noc.)

Wykładowcy – specjaliści w tej dziedzinie. Z więcej niż dziesięcioletnią praktyką. Główny rezultat – to nasze obecne życie, które sobie budujecie, i radość, którą doznajecie dzięki temu.

Chcesz mieć możliwość osiągnąć wszystko, do czego prowadzi Cię dusza? Okazać to nie w słowach, a w czynach przy okazji różnych możliwości? Chcesz tracić minimum starań na nieciekawe zajęcia? Chcesz mieć możliwość żyć w sposób niewymuszony, a swobodnie? Kochać i być kochanym, mieć pieniądze, samochody, biznes i przy tym mieć wolny dla swojego życia czas?

Nie egzystować, próbować być „nie gorszym lub lepszym od innych” – a zyskać swoje obfite pod każdym względem życie?

Wtedy – przychodzi nauczyć się wszystkiego, co niezbędne dla ciebie, dobrze, że to nieskomplikowane. Ludzie sukcesu, szczęśliwi i zamożni także mają ręce i nogi, taki sam mózg, co i zatroskany o byt obywatel. Oni po prostu potrafią Myślec w inny sposób. Ale i ich życie w wielu przypadkach polega na przymusie.

A przecież można – żyć pełnią, pomyślnie, szczęśliwie i swobodnie. Niestety, Dziadek Mróz nie obdarowuje takimi prezentami. To można tylko osiągnąć samemu. To oczywiście bardzo trudne – ale niektóre nawyki sprawiają, że jest to dostępne.

Sekret sukcesu polega na tym, by w pierwszym rzędzie dać swobodę swojej świadomości. By ona słyszała przede wszystkim głos własnej duszy, a nie hipnotyczne buczenie wiewiórczej dziupli. Krok ewolucyjny. Wtedy i tylko wtedy ujawnia się cała niewiarygodna efektywność potencjału człowieka.

To właśnie jest zadaniem pierwszego stopnia.

Czytaj Więcej

Zasady rejestracji na pierwszy stopień

TYLKO I WYŁĄCZNIE W WARSZAWIE!

Na wszystkich zajęciach obowiązuje surowy zakaz używania telefonów komórkowych (oprócz prezrw).

 

Jeśli termin zajęć jest dla Ciebie idealny to:

Wpłać zaliczkę 200 pln na konto:

55 1090 1056 0000 0001 1050 9215

Santander

BEATA ZILINSKAITE

tytułem (Deir 1, telefon, Imię i Nazwisko uczestnika)”

albo PayPal na:  [email protected]

Resztę, 900zł. dopłacisz gotówką na zajęciach.

 

Na pierwszy stopień zniżek nie ma!

I stopień +  zajęcia praktyczne z istotą „Strażnik” oraz „Tło ochronne”= 1100 zł

 

Wyślij e-mail ([email protected])/ sms (+48731024044) do Kierownika

 z informacją: Stopień, Imię i Nazwisko, tel. i czekaj na potwierdzenie rejestracji!!

W przypadku rezygnacji/nieobecności na zajęciach zaliczka nie jest zwracana!!

Jeśli 7~10 dni przed planowanym terminem zajęć będzie zarejestrowanych mniej niż 12 osób,

to prawdopodobnie zajęcia zostaną przełożone na inny termin.

Zostaniesz o tym powiadomiony/a sms  i/lub mailowo.

W tym przypadku zaliczka zostanie zwrócona na konto z którego przyszła w ciągu 7 dni.

Jeśli wpłata była dokonana przez pocztę lub z konta innej osoby, to prosimy o natychmiastowy kontakt w celu ustalenia szczegółów zwrotu.

Zaliczkę można również zatrzymać w banku do następnych zajęć.

 

Adres w Warszawie zostanie podany (sms) po pełnej rejestracji.

Nocleg i wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie.

Najblizszy termin pierwszego stopnia Deir

1 stopień trwa 3 dni

Pierwsza część – piątek 17:00-21:00

Druga część – sobota 10:00-15:00 przerwa

Trzecia część – sobota 16:00-19:00

Czwarta część – niedziela 10:00-15:00

Piąta część – niedziela 15:00-18:30

Warunki uczestnictwa w zajęciach szkoły

Czytaj Więcej