Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Tworzenie dodatkowej bariery ochronnej

Czasami, znajdując się w ostrych międzyludzkich sytuacjach może być nam potrzebne posiadanie dodatkowej ochrony, szczególnie podczas konfliktu z energetycznie wyszkolonymi ludźmi. Na przykład: na zebraniach, na których mogą wykorzystać programy, w dużych grupach (przedwyborczych, religijnych itd.) Otoczka, oczywiście poradzi sobie z tym, ale by nie trudzić się odpowiednio ją nastrajając na jednorazowe oddziaływanie- można wykorzystać ochronę, zbierającą i przełamującą programujące oddziaływanie.

Technika:

1. Wzmacniamy potok wstępujący (WP). Robimy kuleczkę. Nasycamy ją potokiem WP. Wzmacniamy potok zstępujący (ZS). Uwalniamy ją i utrzymujemy wzrokiem przed sobą. W ten sam sposób robimy jeszcze trzy kuleczki (można od razu je zatopić w otoczce, by na niej „pływały”). Łączymy te kuleczki palcem między sobą- i wprawiamy w ruch po otoczce tak, by stworzyły pierścień wokół nas. One praktycznie od razu zaczynają obracać się z pomocą uwagi. Energetyczne skrzepy koncentrowane są w energetycznie aktywnych obszarach, zbierając programujące oddziaływanie.

2. Po prostu tworzymy drugie ciało eteryczne, zwiększamy je i nakładamy na siebie- a potem wyrzucamy razem z  nazbieranymi w niego śmieciami. Ważne- by ono było gęstsze niż zwykle. Ćwiczenie w parach- partner rzuca kuleczki i w ogóle przeszkadza energetycznie- eksperymentator zdejmuje gromadzące się śmieci i zauważa ulgę.

Na ogół, taka ochrona nie jest tak bardzo konieczna, ale czasami, kiedy nie ma czasu i chęci bawić się, w kto-kogo bardzo pomaga- po prostu jest to bariera ochronna, która zauważa programowanie.

Dodaj komentarz