Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Wewnętrzna siła

Wewnetrzna sila

Współcześnie człowiek może się oprzeć tylko na sobie.

Jakie byśmy siły i skutki nie przyciągali do swojego życia, ono okazuje się niczym, jeśli nie ma w nas integralności. Być silniejszym w tym przypadku oznacza być szczęśliwym we wszystkich obszarach życia.

Osiągnąwszy integralność siebie względem wspólnego wektora swojego ruchu- cel tego seminarium.

W nim człowiek znajduje siłę, która nie zdradzi, dlatego, że tą siłą jest sam człowiek.

Nie cud- ale rezultat bardzo podobny do cudu.

 

Opinie:

…jakoś łatwiej stało się żyć i pojawiła się możliwość spokojnego chronienia swojej linii przy każdych obciążeniach. Nie ma komplikacji w zdarzeniach i w myślach, a jest linia osiągnięć.

– Konstantin I., Chabarowsk

 


Bardzo supernowe, do niczego niepodobne odczucie, kiedy ja- prawdziwsza i pewniejsza, niż cały świat wokół. To ludzie bardzo odczuwają, że ja jestem równa z najsilniejszymi i to mi się podoba.

– Marina D., Eupatoria, technolog

 


Staliśmy się wielokrotnie silniejsi, niż wcześniej. To bardzo ważne, sami rozumiecie. Bez pewności nie ma rezultatów, jest pewność i wszystko udaje się. Pewność i wewnętrzny spokój- to to, co potrzeba. Nie możemy się tym nacieszyć.

– Anatolij i Elena M, przedsiębiorcy

 

 

W Biblii napisano- podzielone królestwo jest w rzeczywistości stracone. Dodajmy: człowiek, którzy zyskał jedność w sobie, jest niemal wszechmocny.

 

Nawet drzewo ma swoje życie. A u każdego- swoje. Ale niektóre z nich żyją dziesiątki razy dłużej od swoich współbraci. Czyż nie jest zadziwiające, że te drzewa, nie rosną w cieplarnianym klimacie, a w najbardziej surowych warunkach. I nie wszystkie drzewa- a tylko te, które sięgnęły po swoją wewnętrzną siłę.

 

Autor seminarium:

Kirił Titow

Dyrektor generalny Szkoły DEIR. Autor i współautor ponad 20 publikacji na temat rozwoju człowieka.

Autor seminariów: Wiatr przemian, Wewnętrzna siła, Skrzyżowanie, Życie w trzech światach, Egregorialne obszary szczęścia oraz treningu Ekspert wpływu.

Dostęp: dla tych, którzy oswoili minimum 2 stopień.

Czas trwania: 1 dzień, 4 godziny.

Seminarium odbywa się tylko na centralnych konferencjach.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał