Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Retrit DEIR

Retrit DEIR

Retrit- dawna praktyka rozwoju duchowego.

Cel każdego retritu to osobisty rozwój duchowy drogą wyrzeczenia się niektórych nawykowych fizjonomicznych i psychologicznych reakcji.

Podobna praktyka wyzwala wewnętrzny emocjonalny zasób, który człowiek zdolny jest wykorzystać dla indywidualnych celów, zbieżnych z jego prawdziwymi pragnieniami.

Praktyka retritu także znacznie podwyższa próg woli.

Poziom siły woli napełnia siłą każde przyjemną dla człowieka decyzję. To jest korzystne dla ogólnego psychologicznego i fizycznego ozdrowienia.

Praktyki retrit można wykorzystać dla progresywnego rozwoju tej lub innej zdolności, nawyku.

Na tym seminarium „Retrit DEIR” proponowany jest rozwój następujących nawyków:

  • Rozwój telepatycznych zdolności;
  • Rozwój percepcji (czuciowej i wizualnej) przeszłości i przyszłości;
  • Uświadomienie jasnowidzenia;
  • Widzenie aurycznych projekcji.

 

Opinie:

Ja jestem pełna podziwu dla tego seminarium. To seminarium nie jest dla wszystkich, a dla śmiałych, pragnących doświadczyć siły swojego ducha. Praca z żywiołami przepięknych miejsc mocy, dalekowidzenie, telepatia, widzenia aury, bezkontakt- to jest to co w rezultacie przechodzenia seminarium rozwija się niezwykle mocno! Cóż, a cele… ustawcie od razu duże! Nie będę kazać na siebie czekać.

– Marina

 


Retrit dla mnie był unikalną możliwością, by pobycia sam ze sobą. Do popróbowania całkowitego oderwania się od swojego zewnętrznego, powierzchownego, cudzego, po to, by usłyszeć samego siebie, bo w krzątaninie wielkiego miasta, niestety jest to niemożliwe.

Co chcę życzyć wybierającym się na retrit:

Dzieci, potraktujcie to poważnie! Bo warto. Poważnie- to oznacza, że po prostu trzeba uważnie śledzić to, co dzieje się wewnątrz Was, prowadzić dziennik, i wykonywać wszystkie zadania przewodnika. Nie napinajcie się, nie czekajcie na cuda i oświecenia. Po prostu uwierzcie sobie i przyrodzie. A cud się wydarzy. Powodzenia!

– Stanisław

 

 

Próg woli- skumulowany jest w pamięci emocjonalnych doświadczeń związanych z pokonaniem frustrujących sytuacji.

 

Samotność… czy ona jest samotna?

Wokół nas jest ogromny żywy świat. Proste milczenie pozwala zobaczyć jego życie w tych kolorach i w tych odczuciach które, być może, wielu ludziom nigdy nie będą dane w życiu.

A przecież jest to największa wartość dla każdego żywego istnienia- uświadomić życie świata w bliskim kontakcie z samym sobą. Zrozumieć, że on zawsze jest obok ciebie i od niego do nas płyną sygnały o przeszłości, o teraźniejszości i o przyszłości w nieprzerwanym potoku. Wystarczy zwrócić na nie uwagę!

 

Autor seminarium:

Gienadij Kondakow

Starszy wykładowca Szkoły DEIR. Autor i współautor trzech publikacji na temat rozwoju człowieka.

Autor seminariów: Charyzma, Czakralna komunikacja, Ekspansja, Modelowanie przyszłości, Diagnostyka na podstawie fotografii, „Tworzenie grup”, Tresura sobowtórów egregorialnych, Egregorialne role, Wolna osobowość w świecie egregorów, Siła żywiołów, Miejsce Mocy- cz.1, Retrit DEIR.

Dostęp: 4 stopień.

Czas trwania: 5 dni milczenia i niejedzenia.

Seminarium odbywa się w szczególnych warunkach za miastem.

Autor prowadzi to seminarium rzadko, dlatego pewniej i prościej jest przejść je u autoryzowanych wykładowców.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał