Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Praktyki Tengri i cykle życiowe

Praktyki Tengri i cykle zyciowe

Sedno systemu Tengri leży w tym, by nauczyć się pomagać tym naturalnym pulsacjom energii. Nauczywszy się pomagać tym naturalnym pulsacjom energii, podtrzymujących naturalne rytmy organizmu, automatycznie możemy osiągnąć bardzo nagłe podwyższenie potencjału energetycznego swojego ciała fizycznego.

Człowiek bezustannie żyje w trybie: światło- mrok- światło- mrok, i tak całe życie. W ciągu dnia światło, nocą mrok, latem światło, zimą mrok- nikt i nigdy nie zatrzymał tego wiecznego kołowrotu. Ludzki organizm jest wolny- zniewolony przez te pulsacje włącza się w rytm tych fluktuacji.

Część energii centralnych potoków, absorbowanej przez ciało eteryczne, zaczyna być kierowana na obsługę organizmu- i organizm dosłownie budzi się, staje się żywy, aktywny, wychodzi z ospałości i apatycznego stanu, zaczyna żyć pełnowartościowym życiem i żywo reagować na wszystko, co z nami się dzieje.

Jeśli wykorzystać rytmy przyrody, włożone w nas i odczuwalne przez nas, dla potrzebnych nam socjalnych procesów, to zyskujemy naturalny ruch w kierunku naszych prawdziwych celów, poruszamy się z przyjemnością i lekko.

 

Opinie:

Najpierw poczułem głęboko, otaczający mnie świat i siebie w nim. Zadziwiające odkrycie!!! Efekt dla zdrowia ogromny. Powoduje jasność i uporządkowaniem podczas pracy z celami, przy czym, stosownie do piękna i duchowości człowieka w jedności z otaczającym go światem. Przepiękna praktyka dla doskonalenia nawyków.

– Michaił, Moskwa

 


Nigdy nawet nie podejrzewałam, że mogę zakolegować się z porankiem.

– Sonia, Moskwa

 


Moim zdaniem, bardzo ciekawe i niezwykle pożyteczne seminarium, na którym pracujemy nie tylko z ciałem fizycznym i świadomością, ale i z celami. Bardzo spodobała mi się idea pracy z trygonami, będę z niej korzystać w swoich uzdrowicielskich masażach i w trakcie pracy ze swoim zdrowiem. Dziękuję za interesujące seminarium.

– Aleksander, Moskwa

 


Seminarium umocniło we mnie pragnienie skorygowania swojego stylu życia, by doprowadzić je do zgodności z rytmami przyrody. Najważniejsze, że zyskałem techniki dla zestrojenia rytmów. Dla mnie, w tym konkretnym momencie, bardzo to jest teraz potrzebne po wyjściu kamienia, dla odbudowania normalnej pracy każdej nerki.

– Władimir, Moskwa

 

 

Zbuduj swój własny piękny taniec życia.

Żyj w rytmie, życie- to piękny taniec.

 

Pełne zespolenie się z przyrodą w Ałtaju na praktykach Tengri.

 

Autorzy seminarium:

Ljubow Zaika

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Praktyczka technologii Skrzyżowanie, absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000 roku.

Autorka seminariów: Rozwój intuicji, Ochronna energia rodu, Harmonia w ciele lub droga do spełnienia marzeń oraz współautorka seminariów: Elastyczne ciało. Ruchome stawy, Praktyki Tengri i cykle życiowe i Szczęśliwi razem.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Gienadij Kondakow

Starszy wykładowca Szkoły DEIR. Autor i współautor trzech publikacji na temat rozwoju człowieka.

Autor seminariów: Charyzma, Czakralna komunikacja, Ekspansja, Modelowanie przyszłości, Diagnostyka na podstawie fotografii, „Tworzenie grup”, Tresura sobowtórów egregorialnych, Egregorialne role, Wolna osobowość w świecie egregorów, Siła żywiołów, Miejsce Mocy- cz.1, Retrit DEIR.

Dostęp: 2 stopień.

Czas trwania: dwie doby, początek w piątek i kończy się w niedzielę. Seminarium wyjazdowe.

Odbywa się w lecie lub w czasie wiosenno- jesiennym, gdy jest jeszcze ciepło, tak jak wiele praktyk, prowadzony jest na otwartym powietrzu, w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Odbywa się według zamówień organizatorów.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał