Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Krąg lub psychofizyczna korekcja stanu

Krag lub psychofizyczna korekcja stanu

Nasi słuchacze otrzymali wystarczająco dużą ilość technik. A czy korzystają z nich w pełnej mierze dla poprawy swojego życia!

Nasi słuchacze czytają ogromną, lub nie bardzo, ilość mądrych książek. A czy otrzymali rezultat który chcieliby? A czy wierzycie, każdy z was czytających te strony, że wy dokładnie wiecie czego chcecie?

Jeśli na wszystkie te pytania możecie z pewnością odpowiedzieć – TAK, to ten trening- to seminarium nie jest dla Was.

Ono jest dla tych, którzy chcą i są gotowi do zmian! Dla tych, którzy chcą pomocy w uświadomieniu sobie tego, z czym pracować.

 

Opinie:

Przyszłam z jednym zagadnieniem, a rozwiązałam zupełnie inne, niż mi się wydawało zadanie. Jednakże- silna emocjonalna ulga i wrażenie strukturyzowania mózgów.


Po raz pierwszy od długiego czasu potrafiłam omówić problem relacji z rodzicami, przebaczyć. Przyjąć i odpuścić negatywne emocje. Zrozumiałam. Zabraniałam sobie cieszyć się życiem z powodu strachu przez osądzeniem. Odczucie- jakby z czarnoziema przesadzono mnie w nowe życie, jak kwiatek, w nową doniczkę.


Ja nie tylko potrafiłam do końca pojąć istniejące problemy, ale i przebudowałam drogi wyjścia z sytuacji w stronę komfortu. I jeszcze- zrozumiałam. Jak wiele technik systemu DEIR ja już znam, i jak je wykorzystać dla rozwiązania swoich życiowych zadań.

Krąg to tylko pomoc- pamiętaj o tym. Sam na wszystko znajdziesz odpowiedzi.

 

Krąg- to poufna strefa, gdzie można i trzeba mówić.

To energetycznie działająca figura, pomagająca utrzymać pole i efektywnie pracować w nim.

To indywidualna praca w ramach grupowej, gdzie pracuje każdy uczestnik.

To pomoc w wydobyciu nie rozwiązanych problemów z podświadomości.

Rezultat pojawia się natychmiast w kręgu. Zmiany w Zbiorowej nieświadomości też tutaj zachodzą.

Uczestniczy nie więcej niż 12 osób.  Trening-seminarium pomaga znaleźć głębokie przyczyny problemów związanych z relacjami i w tym, by pozwolić sobie cieszyć się bogactwami życia i otrzymywać od nich przyjemność- każdym na swój sposób. Proces psychologicznego pogłębienia.

 

Tłumaczenie: Rafał