Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Ekspert wpływu

Ekspert wplywu

Wszystko w naszym socjalnym życiu zależy od współpracy człowieka z człowiekiem. Nie od obiektywnych warunków- w najlepszym czasie są ci, którym jest źle żyć, a w najgorszym czasie są ci, którzy cudownie urządzają swoje życie. Współoddziaływanie człowieka z człowiekiem daje nam pieniądze, poważanie, podróże, warunki życia, możliwości spełnienia, samo-leczenia,  wiedzę, nawyki… wszystko w ogóle, oprócz ukrytego w naszym wewnętrznym świecie i możliwości ciała. Dlatego właśnie społeczeństwo można uważać jako jedyny uniwersalny instrument zabezpieczenia życia człowieka.

Profesjonalizm, wiedza, rozum, doświadczenie- wszystko to blaknie wobec prostego, niedocenianego integralnego nawyku- socjalnej kompetencji. Innymi słowy- wpływem.

Ekspert wpływu- to intensywne seminarium. 8 dni od rana do wieczora. Bardzo zapełnione – w programie jest nabór siły wewnętrznej, szlifowanie systemu motywacyjnego, budowa własnego modelu wpływu, korekcja problemów, przepracowanie integralnego rolowo-pozycyjnego nawyku i oczywiście, elementy pogłębionego 3 stopnia, łącznie z Hipnokracją (gra opracowana specjalnie dla tego intensywnego seminarium). Elementy 3 stopnia w tym seminarium są unikalne, co częściowo znane jest z bazowego programu DEIR, wszystko pozostałe zadziwi was.

Zadanie intensywnego seminarium to wykuwanie nowego modelu energetyki i zachowania. Dlatego jest ono długie. Zrobienie go krótszego, jeśli ma się na względzie rezultat, jest nierealne. To seminarium- transformacja.

 

Opinie:

Okazuje się, ze wszystko jest proste, kiedy przychodzi zrozumienie sił i motywów napędzających człowieka. Bardzo pożyteczne nawyki i informacje. Integracja nawyków- super! Po seminarium- odczucie integralności, pewności, zdolności utrzymania stanowiska.

– Siergiej A., Moskwa

 


Niezwykłe seminarium! Rzeczywiście nieoczekiwana zawartość. Bardzo głęboki poziom wiedzy, tłumaczonej przez autora seminarium. Ta wiedza pozwoliła mi stać się rozkutą, zwracającą uwagę na słowa i tłumaczenia innych ludzi. Pojawiło się pragnienie przesuwania się w kierunku celów z odcieniem spokoju, pewności i powściągliwości w stopniu nacisku na ludzi.

– Swietłana W., Soczi

 


Zyskane doświadczenie równe jest około pięciu lat aktywnego stanowiska w społeczeństwie. Proponowany schemat dla mnie jest bezcenny, będę odpracowywać!

– Olga A., Moskwa

 

 

Jedne i te sami jabłka sprzedają oligarchom i pracoholikom różni ludzie i w różnej cenie.

 

Życie człowieka jest przedłużeniem jego myśli.

Od tego, jaki jesteś- zależy wszystko w twoim życiu.

Twoje życie zawsze jest takie, jakiś ty jesteś, i z tym będziesz musiał się pogodzić.

By coś się zmieniło- trzeba zmienić się samemu.

Ekspert wpływu- to sposób.

 

Autor seminarium:

Kirił Titow

Dyrektor generalny Szkoły DEIR. Autor i współautor ponad 20 publikacji na temat rozwoju człowieka.

Autor seminariów: Wiatr przemian, Wewnętrzna siła, Skrzyżowanie, Życie w trzech światach, Egregorialne obszary szczęścia oraz treningu Ekspert wpływu.

Transformujące intensywne seminarium.

Dostęp: dla tych, którzy oswoili minimum 3 stopień.

Czas trwania: 8 dni.

Seminarium prowadzi tylko autor.

 

 

Mieszkamy za miastem, dlatego trzeba wziąć ze sobą wszystko co potrzeba. Odzież sportowa- będzie potrzebna. Kąpielówki ze względu na łaźnię- nie zaszkodzą. Dżinso-swetrowe i marynarko-krawatowe/spódnico-bluzkowe kostiumy ze względu na opracowanie stylistyki- potrzebne.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał