Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/nmxstr/domains/deir.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Dzięciece seminaria | Deir Polska
Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Dzięciece seminaria

Dzieciece seminaria

Dziecięce seminaria „Cudowny świat”, „Korekcja lęków”.

Dzieci indygo to mit czy rzeczywistość? Obecne pokolenie dzieci rzeczywiście bardzo odróżnia się sposobem budowy swojej psychiki od dzieci, z którymi przychodziło pracować naszym obecnym pedagogom i psychologom. Te dzieci, z jednej strony, mają wysoką wrażliwość i wszechstronność odczuwania subtelnych sygnałów świata zewnętrznego oraz skłonne są ujawniać ukryty nadzwyczajny geniusz. Z drugiej strony, współczesne dzieci odróżniają się bardziej szybkim męczeniem się i drażliwością, a czasami zewnętrznie wyglądają na zaniedbane pedagogicznie. W rzeczywistości może to być zwykłą ochronną reakcją subtelnej dziecięcej psychiki!

Jak we współczesnych warunkach hiperinformacyjności, chronić psychiczne i fizyczne zdrowie naszych maleńkich geniuszy? Jak uczynić ten świat dla nich jeszcze ciekawszy i radośniejszy?

Właśnie te zadania aktywnie rozwiązujemy na naszych treningach, ucząc dzieci szybko usuwać napięcie, prawidłowo rozluźniać się, aktywować proces aktywnej umysłowej działalności. A najważniejsze: dzieci uczą się odczuwać świat swoich emocji i być w nim pełnoprawnymi gospodarzami! Jak poskromić swój strach? Jak łagodzić konflikty i przyciągać pomyślność? Jeśli czujecie, że wasze dziecko potrzebuje naszej pomocy, czekamy na was na naszych seminariach!

A jako rezultat: formowanie postrzegania utalentowanego dziecka, podstawy energetycznego fundamentu psychicznego i emocjonalnego zdrowia, efektywna nauka i zachowanie, stabilna struktura osobowości, zwiększenie zdolności przystosowania się dziecka!

 

Opinie:

Moja córka od urodzenia była bardzo lękliwym dzieckiem. Przestawienie się na nowy rodzaj czynności to dla niej zawsze oznacza stres. Po przejściu dziecięcego programu zauważyłam, że na wykonanie zadania domowego zaczęła tracić dwukrotnie mniej czasu i poprawił się jej sen.

– Tatiana S., Krasnodar

 


Mój syn jest nadmiernie ruchliwym dzieckiem. Wieczorem nie ułożysz go do snu, a rano nie dobudzisz. Każdy dzień- to nerwy, spóźnienia, awantury. Po drugiej turze dziecięcego programu zauważyłem, że nasze spory zaczęły przebiegać jakimś sposobem bardziej konstruktywnie. Zaczęła kształtować się organizacja! Dziękuję!

– Taras, przedsiębiorca, Kijów

 


Zawsze przed egzaminami i wystąpieniami, często bola mnieł brzuch. Teraz wiem, że u mnie tam mieszka strach. Gdy ze swoim strachem nauczyłam się dogadywać to, on przestał rozpraszać mnie na sprawdzianach!

– Katia, 10 lat, Moskwa

 


Dziękuję „magicznym kulkom”! Mam teraz wielu przyjaciół! I babcia mniej zaczęła zrzędzić!!! Gdy ona zaczyna się denerwować, to ja jej słoneczko w serce przesyłam!

– Maksim, 9 lat, Kijów

 

 

Ja nie jestem cudotwórcą, ja tylko troszeczkę…

 

Po seminarium z każdym rodzicem przeprowadzana jest indywidualna rozmowa i sporządzana jest rekomendacja na podstawie testów i gier treningowych.

 

Autorki seminarium:

Irina Niedilko

Wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne oraz wyższe psychologiczne. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000r.

Jest autorką i współautorką seminariów: Dialog z bezwarunkową miłością, Pieniądze. Życie. Energia., dziecięcych seminariów: Cudowny świat i Korekcja dziecięcych lęków.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, stopnie do 5/2.

Wwiedeńskaja Ljubow

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka złotej nagrody DEIR. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR. Posiada wykształcenie wyższe psychologiczne oraz wyższe pedagogiczne. Wykłada od 2001r.

Autorka i współautorka seminariów: Przeczucie drogi, Profilaktyka i wyjście z zależności od długów, Cywilizowane rozliczanie długów, Pieniądze. Życie. Energia., Ujawnienie finansowego potencjału, Praca z wewnętrznym dzieckiem, Praca z kobiecym i męskim źródłem, Poskromienie czasu, Praktyka konstruowania życia, Siły napędowe dla rozwoju osobowości, Seminariów dla dzieci: „Cudowny świat” i „Korekcja lęków”, Kobieca fala, Usunięcie wewnętrznych blokad oraz cyklu seminariów: Krąg kobiecej rzeczywistości.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Egregory cz.1, stopnie do 5/3.

Dostęp: 6-13 lat

Czas trwania: 2-3 dni po 2-2,5 godzin.

Seminarium odbywa się tylko wtedy, gdy zbierze się grupa wstępnie zapisana na zajęcia!

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał