Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Zdrowie jako uświadomiona konieczność

zdrowie jako uswiadomiona koniecznosc

Do dnia dzisiejszego zgromadzona została wielka ilość metod i technik seminariów programu „Zdrowie”. Każde z nich poświęcone jest jakiemuś tematowi, ale są one obecne niejako w odosobnieniu w strukturze programu.

Nadszedł czas scalić wszystkie metody w jeden lekki system, zapewniający ruch w kierunku najbardziej szlachetnego celu- zdrowiu na całe długie i szczęśliwe życie. Nasze zadanie to zrozumieć, że my i Świat to jedno, i że w nas i w przyrodzie zachodzą analogiczne procesy. Zrozumieć to i zbudować zarówno w swoich odczuciach, jak i w WIP stan zgody ze sobą i ze Światem.

Spajającym ogniwem między nami i otaczającym Światem są nasze zmysły, a im bardziej doskonale one funkcjonują, tym bardziej wielopłaszczyznowy jest obraz Świata. Wewnątrz naszego ciała nieprzerwanie zachodzą procesy, gwarantujące działalność życiową i każde usterki powodują zmianę harmonii odczuć. Im bardziej wrażliwiej my nauczymy się nasłuchiwać tych maleńkich usterek i eliminować je, tym bardziej będziemy zdrowi.

Dalej wszystko ekstra- i wewnątrz receptorowe więzi powinny gdzieś krzyżować się, by obraz siebie i Świata stał się całościowy. Logicznie rzecz biorąc, i tak też to jest, że przecięcie tych sygnałów znajduje się na poziomie mózgu. Przepracowując energetycznie mózg i zaznaczając punkt uświadomienia struktury i funkcje fizycznego ciała uzdrawiamy „centrum kontroli lotów”. Dalej włącza się transfer impulsu nerwowego na substancje chemiczne i zaczyna swoją rolę system endokrynologiczny, każdy gruczoł, który wytwarza specjalne substancje- hormony, jest w ciągłej współpracy z innymi gruczołami. Kiedy ta orkiestra gra bezbłędnie, procesy przemiany materii nastrojone są jak w harmonijnej melodii. Ale to nie wystarczy.

Przez pewien czas organizm gromadził usterki w rodzaju myślokształtów chorobowych w organach, teraz czas zniszczyć te matryce i zbudować nowe, zdrowe. To czas, by poświęcić swoją uwagę systemom: limfatycznemu i krwionośnemu, przenikającym całe nasze ciało, jakby wielkie „magapolis”, jakim okazuje się nasz organizm, który nie może istnieć bez wysokiej jakości komunikacji i wywozu śmieci.

Kolejny etap pracy poświęcony jest WIP. To usunięcie energii przyczyn choroby i przebudowa przyczynowo-skutkowych więzi na korzyść wyzdrowienia i urzeczywistnienia Zdrowia Absolutnego. Wprowadzamy w życie odczucie konstruktywności, młodości, pełni życia i odnawiamy swoją życiową drogę.

W czasie trwania seminarium przedstawione wam będą elementy plastycznej energokosmetologii, a także technologie, pomagające zyskać zdrowie seksualne. Zestaw ćwiczeń fizycznych pozwoli usunąć myślowe bloki i niezrealizowane w dzieciństwie blokady, a także wzmocnić mięśnie i utrwalić nowe formy i kontury ciała fizycznego.

Zatem, droga ku harmonii ciała, świadomości, Duszy i Świata nie jest prosta, ale fascynująca i ciekawa. Na przeciągu 4 dni zdążymy uświadomić sobie zmiany, zachodzące z nami, utrwalić je i przyjąć nowy obraz siebie i postrzeganie świata. A pomagać będziemy jedni drugim, wnosząc ziarenka swojego doświadczenia w piękną, szlachetną i potrzebną wszystkim sprawę.

 

Opinie:

Od dwóch dni jestem w domu po intensywnym seminarium i Energopoście. Trochę o pierwszych rezultatach.

Po jednym z seminariów dosłownie po godzinie! Zmieniły się rozmiary ciała w obszarze, który był dla mnie problemem. I zniknęły obrzęki z twarzy. Po drugim seminarium wstałam i prawie upadłam. Zaszły zmiany w koordynacji ruchów! Super! Ruchy stały się płynne i powabne. Od dzieciństwa słyszałam tylko w 5%, wysokich częstotliwości nie percypowałam w ogóle. Szept słyszałam na odległość 50 cm, ale i tak trzeba było czytać dodatkowo z ruchu warg. Teraz słyszę cichą rzecz z 2 metrów!

Mogę ją powtórzyć i słyszę kolejne frazy. Słyszę, nawet kierując wzrok w inną stronę! Po skończeniu Energopostu nawet rozszlochałam się z radości. Ja nigdy w życiu tak nie słyszałam! Zniknęło napięcie i strach. Zostało tylko zająć się przyzwyczajeniem ponownego zadawania pytań. Ogólny stan lotu! Ja latam, ręce skrzydła, ja tańczę, ja śnię!!! Ja jestem w ekstazie, a to dopiero początek! Marina Nabierieżniewa i Jelena Kraszewskaja! To, co robicie- jest genialne, najwyższy poziom profesjonalizmu! Moje podziękowania z całej duszy.

– Nadieżda, Ateny

 


Ja nie widziałem ani jednego krytycznego komentarza dla programu „Zdrowie”. Jestem zapoznany także z wieloma innymi szkołami, ale nigdzie nie spotkałem bardziej efektywnej pracy ze zdrowiem. Ponadto, dostojni mistrzowie Kraszewskaja i Nabierieżniewa podczas seminarium zdrowotnego wykorzystują tylko bezsporne techniki i metody. Cztery dni seminarium pod Moskwą pozwoliły mi wyczyścić z siebie bardzo dużo, jakby złagodzić, wszystko co złe. Ja do tej znakomitej pary mistrzów jeżdżę nie pierwszy raz, przy czym do różnych miast. I wszystkim polecam. Po tym wszystkim i piramidy wyraźnie pracują, i zewnętrzne sprawy lżej osiąga się, i wiele więcej.

– Aleksandr, Moskwa

 


Zrozumienia materiału 100%, samopoczucie- jak nowo narodzony, czystość i siła. Pragnienie wzrostu poza wszelkie granice, chciałoby się latać i szybować. Odczucie, że organizm jest nowy, wszystko działa tak jak w młodości, aktywność mózgu i ciała, reakcje ponad miarę. Cieszę się, że dostałem więcej niż oczekiwałem.

– Airat, Moskwa

 

 

Zachować i polepszyć zdrowie na całe długie, szczęśliwe życie!

 

Autorki seminarium:

Elena Kraszewskaja

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, lekarka wyższej kategorii, koordynatorka programu Zdrowie. Uczestniczka projektu „Mars- 500” i współautorka metodyki „Optymalizacja” dla tego projektu. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2003r.

Autorka 2 publikacji i seminarium: Profilaktyka zaburzeń układu krążenia, współautorka seminarium Bazowe aspekty seksualności i intensywnego seminarium Zdrowie jako uświadomiona konieczność oraz kuratorka 4 innych seminariów.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Marina Nabierieżniewa

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR z Chabarowska w Rosji. Posiada wykształcenie wyższe medyczne, wykłada od 2002r.

Autorka 2 publikacji i seminarium Optymalizacja ciśnienia oraz współautorka intensywnego seminarium Zdrowie jako uświadomiona konieczność i seminarium Bazowe aspekty seksualności.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, Siła żywiołów, stopnie do 5/3.

Dostęp: dla tych, którzy oswoili 3 stopień.

Czas trwania: 4 dni, seminarium wyjazdowe.

Seminarium prowadzą tylko autorki.

Bezsporny lider w ilości zorganizowanych sesji tego seminarium: Sankt- Petersburg.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał