Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Profilaktyka zaburzeń układu krążenia

profilaktyka zaburzen ukladu krazenia

Podstawą tego seminarium jest kompleksowe uświadomienie jedności psychicznych, energetycznych i fizjologicznych mechanizmów regulacji i podtrzymywania odpowiedniego krążenia krwi w człowieku, a także ukazanie możliwości wydobywania dodatkowych zasobów wszystkich trzech ogniw jednego łańcucha dla samo podtrzymywania i samoregulacji układu krążenia bez uczestnictwa już później w tym procesie świadomości.

Rozpatrzono metody korekcji i podtrzymania normalnego przepływu krwi w sercu i mózgu, miękkiej stymulacji szpiku kostnego i podtrzymanie naczyniowych połączeń (żyły, tętnice, kapilary) w optymalnej formie.

Wykorzystano zasadę zgodności elementów wodnych krwi z właściwościami płynności, jednorodności,  ciągłości przepływu, a także właściwości wody, jako nośnika informacji i jako uniwersalnego rozpuszczalnika.

To pomoże słuchaczom rozpuścić, wymyć z komórek obce, negatywne informacje i zamienić je komfortowe i zgodne. Metoda pozwoli zamienić szablony psychiki na bardziej produktywne i wyzwolić dodatkowe zasoby energetyki i psychiki, co niechybnie pociągnie za sobą wydłużenie życia ciała fizycznego i polepszenie jakości życia człowieka.

 

Opinie:

Przed seminarium często miałam ataki migreny, zgęszczenie krwi, anemię na skutek udaru słonecznego. Po przejściu seminarium ani jednego ataku migreny w ciągu 34 miesięcy! Krzepliwość krwi w normie, wzrosła liczna erytrocytów. Hurra!

– Swietłana, Charków

 


Techniki są proste, komfortowe i efektywne. Czuję się młodo, lekko, zwiewnie, nastrój mam doskonały, chcę jeszcze.

– Nadieżda, Petersburg

 


Nigdy nie przypuszczałem, że w ciągu kilku minut można łatwo ściągnąć intelektualne przeciążenie. Zmęczenia jakby nigdy nie było, a myśli się lekko.

– Siergiej, Moskwa

 

 

Niech z krwią każda komórka naszego ciała napełnia się harmonią, życiową siłą i miłością!

 

Nauczycie się „wylewać” strachy na wodę- do Waszego czarodziejskiego zestawu dodana zostanie jeszcze jedna „różdżka”.

 

Autorka seminarium:

Elena Kraszewskaja

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, lekarka wyższej kategorii, koordynatorka programu Zdrowie. Uczestniczka projektu „Mars- 500” i współautorka metodyki „Optymalizacja” dla tego projektu. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2003r.

Autorka 2 publikacji i seminarium: Profilaktyka zaburzeń układu krążenia, współautorka seminarium Bazowe aspekty seksualności i intensywnego seminarium Zdrowie jako uświadomiona konieczność oraz kuratorka 4 innych seminariów.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Dostęp: dla tych, którzy oswoili 1 stopień.

Czas trwania: 1 dzień, 4 godziny.

Seminarium jest bardzo kochane zagranicą, szczególnie w Grecji.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał