Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Optymalizacja ciśnienia

optymalizacja cisnienia

Choroby sercowo-naczyniowe- jedna z najczęściej spotykanych przyczyn skrócenia czasu trwania życia. I, prawdopodobnie, najbardziej powszechna- to wegetatywna lub skojarzona z zaburzeniami naczyniowymi typu hiper- lub hipotonicznego. I ta, i ta druga przedwcześnie zużywa zapas siły w ciele fizycznym, powoduje często takie poważne powikłania, jak niedokrwienie tkanek i organów (to znaczy deficyt ukrwienia) lub przekrwienie (zastoinowy nadmiar krwi).

Ciśnienie reguluje się na wielu poziomach i zależy od:

  • Stanu krwiobiegu w mózgu;
  • Pacy sercowo-naczyniowego centrum mózgu;
  • Pracy układu przysadkowo- podwzgórzowego;
  • Funkcji tarczycy;
  • Ukrwienia i funkcji mięśnia sercowego;
  • Pracy nadnerczy;
  • Funkcji wątroby i nerek;
  • Stanu naczyń krwionośnych.

 

Psycho-emocjonalne przyczyny, prowadzące do blokowania na poziomie energetycznym struktur w ciele fizycznym, zaburzona ekologia, nieodpowiednie jedzenie- wszystkie te czynniki kumulują się, powodując awarie na początku na poziomie funkcji, a potem także regulacji organów i systemów ciała fizycznego, odpowiadających za regulację ciśnienia i zabezpieczenia normalnego obiegu krwi, a, w skutku zabezpieczenia życia jako tako.

Zadanie tej pracy- zapoczątkowanie uzdrowienia tych organów i systemów.

Seminarium jest jednym z motywacyjnych momentów do nauki w Szkole DEIR i władania nawykami energoinformacyjnego rozwoju.

 

Opinie:

Mam już 5/3 stopień i nie jeden Energopost za plecami, powiem tak- na tym prostym seminarium jest intensywna i jednocześnie bardzo miękka praca, odczuwam siebie wypoczętym i odświeżonym. Odczucie bardzo świeżej, jasnej głowy i całego ciała. Stosuję medytację „W kolebce życia” w pracy dla odzyskania produktywnego i zrównoważonego stanu gdy jestem zmęczony

– Mikołaj, Moskwa

 


Ciśnienie obniżyło się do normalnego poziomu. Na końcu seminarium zniknął obrzęk rąk i nóg. W ciągu 8 dni po pracy na seminarium nie było skoków ciśnienia- w dodatku bez przyjmowania lekarstw. Teraz po prostu trzeba pracować samodzielnie.

– Tatiana, Sankt Petersburg

 


Wszystko bardzo przystępne, lekkość w ciele po seminarium utrzymywała się kilka dni. Przerobiłam ćwiczenia sama po seminarium i w ciągu 2 tygodni zauważyłam, że zmniejszył się wzór żylny na nogach, nogi przestały puchnąć. Bardzo dziękuję! Chcę nauczyć się praktyk DEIR, obowiązkowo przyjdę na 1 stopień!

– Jelena, Chabarowsk

 

 

Pressura optima – vita longa!

 

Regeneracja i odpoczynek, przyjemna muzyka i odczucie czystości organów- osiągniecie to na OPTIMIE.

 

Autorka seminarium:

Marina Nabierieżniewa

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR z Chabarowska w Rosji. Posiada wykształcenie wyższe medyczne, wykłada od 2002r.

Autorka 2 publikacji i seminarium Optymalizacja ciśnienia oraz współautorka intensywnego seminarium Zdrowie jako uświadomiona konieczność i seminarium Bazowe aspekty seksualności.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, Siła żywiołów, stopnie do 5/3.

Dostęp: Zewnętrzne seminarium, stopnie nie wymagane.

Czas trwania: 3,5- 4 godziny.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał