Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Harmonia w ciele lub droga do spełnienia marzeń

harmonia w ciele lub droga do spelnienia marzen

Na świecie nie ma brzydkich ludzi, ale w jakimś momencie nasze ciało oddala się od naszego harmonijnego i zdrowego stanu. Zdrowie- to naturalny stan człowieka, a choroba- to po prostu zaburzenie tego stanu.

Przyczyna, dla której gromadzimy w swoim ciele tłuszcze zapasowe, kryje się w tym, że my nijak nie możemy osiągnąć swojego głównego celu w życiu, ten cel, jak marzenie, ucieka naszej uwadze znowu i znowu.

Zrzucenie zbytecznej wagi- to nie jest problem odzyskania zgrabnej figury, a zrzucenie związanego z tym psychicznego dyskomfortu, to odzyskanie harmonijnego współoddziaływania ze światem zewnętrznym, to wyzwolenie swojego ciała w celu lekkiego przemieszczania się w kierunku swojego marzenia.

To seminarium odróżnia się od wszystkich proponowanych metod rozwiązania swojego głównego nierozwiązanego problemu w waszym życiu, który działają w zewnętrznym świecie, pozwoli włączyć proces samoregulacji organizmu dla samo regeneracji, nie dodając sobie stresu związanej z dietą lub operacją, nie zaprzątając siebie liczeniem kalorii lub rozdzielaniu posiłków, a pracując energetycznie i psychologicznie.

Na tym seminarium będziemy rozwiązywać problemy ciała fizycznego, przeszkadzające w przejściu nam przez życie i przy osiągnięciu swoich najbardziej skrywanych pragnień.

 

Opinie:

Najpierw poczułam nie tylko miłość do swojego ciała, a także czułość, troskliwość i nawet podziw. I zrozumiałam bardzo nieoczekiwaną dla mnie rzecz, że korekcja programu na osiągnięcie celu pomaga ciału być pięknym. A z drugiej strony- troska o piękno i harmonię ciała jest korzystna dla osiągnięcia celów. Przekonałam się o tym w praktyce, wykorzystując techniki z seminarium.

– Tatiana, Moskwa

 


Minęło pół roku, po przejściu seminarium „Harmonia ciała” i rezultaty jego stały się widoczne w pełnej krasie. Odzyskałam harmonię w ciele i harmonię w duszy, która pomaga mi żyć. Dziękuję autorce seminarium: Ljubow Wwiedeńskaja.

– Swietłana, Obnińsk

 


U mnie rozmiar talii zmniejszył się o 8 centymetrów w tydzień. Energetyczny hula-hop- to super. Pracuję z wagą w stanie wzorcowym- a sama staje się lżejsza i w dosłownym i w metaforycznym sensie.

– Olga, Krasnodar

 

 

Przemień swoją rzeczywistość w marzenie, a marzenie w rzeczywistość.

 

Budowanie zamków na piasku- to trening przed budową prawdziwych zamków.

 

Autorka seminarium:

Ljubow Zaika

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Praktyczka technologii Skrzyżowanie, absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000 roku.

Autorka seminariów: Rozwój intuicji, Ochronna energia rodu, Harmonia w ciele lub droga do spełnienia marzeń oraz współautorka seminariów: Elastyczne ciało. Ruchome stawy, Praktyki Tengri i cykle życiowe i Szczęśliwi razem.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Dostęp: 2 stopień.

Czas trwania: 2 dni po 4 godziny.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał