Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Energetyczna struktura ciała. Diagnostyka i korekcja

energetyczna struktura ciala diagnostyka i korekcja

Zdrowie w pierwszym rzędzie rozumiane jest jako zdrowie ciała fizycznego.  To seminarium da krótki wykład z anatomii ciała fizycznego, zasad pracy i współoddziaływania jego organów i systemów. Przygotuje do pracy z organizmem, jako z jedną całością.

Techniki, otrzymane na zaocznym kursie 1 stopnia Szkoły DEIR, a dokładnie: koncentracja uwagi na lokalnych odczuciach, kierowanie przepływem energii, odczucie biopola, praca z ciałem eterycznym,- uzupełnione są nowymi, zorientowanymi na pracę właśnie z ciałem fizycznym i jego składnikami.

Trenujemy nawyki pracy z wizualnym, kinestetycznym kanałem odbioru informacji o swoim stanie, techniki pozytywnej transformacji stanu i odczuć ciała fizycznego.

Seminarium stwarza możliwość szlifowania poznanych na 1 stopniu nawyków i doskonałego przygotowania do rozszerzenia dalszych możliwości pracy z własnym stanem zdrowia na kolejnych stopniach, seminariach programu „Zdrowie”, czy do pracy na specjalistycznym seminarium „Energopost”.

 

Opinie:

Bardzo przystępnie i prosto! Łatwiejsze stało się kontrolowanie odczucia ciała eterycznego, przepływu energii.

– Natalia, Jarkuck

 


Nauczyłem się śledzić patologiczne więzi między organami. Myślę, że to pomoże mi podczas pracy ze swoim stanem fizycznym. Przeszedłem oczyszczanie oskrzeli, odczuwalnie jest lżej oddychać. Dziękuję!

– Siergiej, Jarosław

 


Po opanowaniu na tym seminarium technik praca na Energopoście szła mi lekko. Popracowałam technikami seminarium z członkami swojej rodziny, wszystkim się poprawiło, są efekty! Praca nieskomplikowana, ale efektywna. Nasze zdrowie- w naszych rękach!

– Tatjana, Petersburg

 

 

Nasze zdrowie- w naszych rękach.

 

Przecież nasze ciało- to doskonałe dzieło Przyrody.

To pierwszy krok na drodze do zgody ze swoim ciałem.

 

Autorki seminarium:

Marina Nabierieżniewa

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR z Chabarowska w Rosji. Posiada wykształcenie wyższe medyczne, wykłada od 2002r.

Autorka 2 publikacji i seminarium Optymalizacja ciśnienia oraz współautorka intensywnego seminarium Zdrowie jako uświadomiona konieczność i seminarium Bazowe aspekty seksualności.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, Siła żywiołów, stopnie do 5/3.

Elena Kraszewskaja

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, lekarka wyższej kategorii, koordynatorka programu Zdrowie. Uczestniczka projektu „Mars- 500” i współautorka metodyki „Optymalizacja” dla tego projektu. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2003r.

Autorka 2 publikacji i seminarium: Profilaktyka zaburzeń układu krążenia, współautorka seminarium Bazowe aspekty seksualności i intensywnego seminarium Zdrowie jako uświadomiona konieczność oraz kuratorka 4 innych seminariów.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Dostęp: 1 stopień.

Czas trwania: 3,5-4 godziny.

Seminarium odbywa się we wszystkich filach i podoba się zarówno początkującym, jak i doświadczonym słuchaczom.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał