Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Elastyczne ciało. Ruchome stawy

elastyczne cialo ruchome stawy

Seminarium Programu Zdrowie „Elastyczne ciało. Ruchome stawy”- to kompleks energetycznej korekcji kręgosłupa i stawów. Umożliwia on wyzwolenie się od osteoporozy, skrzywień kręgosłupa, bólów w stawach, skutków urazów.  Uzdrowienie kręgosłupa i stawów przy energetycznej diagnostyce tych bardzo ważnych organów wzmacnia system nerwowy, polepsza nastrój, zwiększa aktywność życiową, odmładza.

Zbiór oryginalnych ćwiczeń w ciele eterycznym, a dlatego dostępnych zarówno pionierom, jak i emerytom, pozwala wyprostować postawę, poszerzyć zakres ruchów, zyskać lekkość w ciele i otuchę ducha, zyskać odporność na urazy.  Wszystko to dzięki włączeniu wewnętrznych zasobów organizmu.

Dodatkowe kosmetyczne efekty- odmłodzenie skóry, zmniejszenie cellulitis i żylakowatego rozszerzenia żył, bardziej doskonała forma i linia ciała. Imponujące rezultaty są od razu! Ciało może poruszać się więcej, lżej, dalej, szerzej, dokładniej, ładniej. Nie przeszkadza mu ból, spięcie, niezdarność. Ciało staje się wolne, silne, powabne, piękne!

 

Opinie:

Seminarium przebiegło super! Masaż kręgosłupa super. Całe stare próchno odpada.

– Igor Wielićko, Almaty

 


Wielkie dzięki za pożyteczne techniki. Szczególnie dziękuję za „oddychanie kośćmi”. Rok zaczęłam od problemów z kolanem. Oddychanie kośćmi naprawdę pomaga.

– Jarosława

 


Otworzyłam książkę! A tam jest napisane o otoczce! Że raz na zawsze wampiry odwalają się! Poszedłem dla otoczki, a osiągnęłam wiele nowego! Gdy tylko przeszedłem 1 stopień i przypadkowo znalazłem się na seminarium Tatiany Miłochowej „Elastyczne ciało, ruchome stawy” to już w DEIR po prostu żyję! Odjazdowe seminarium!

– Kunduz Biszkek

 


Elastyczne ciało, ruchome stawy”- super! Ja szczególnie starałem się na tym seminarium, a po seminarium poszedłem zbadać swój kręgosłup, a tam powiedzieli mi, że mam kręgosłup jak u dziecka, i że pierwszy raz taki kręgosłup widzą.

– NeverNight, Almaty

 

 

Życie- to ruch!

Pozwól sobie na swobodę ruchu- wyzwól ciało!

Podaruj sobie żywe życie!

 

Nie ma filli Szkoły, w Rosji, w bliższym i dalszej krajach zagranicą, gdzie by nie odbyło się seminarium „Elastyczne ciało. Ruchome stawy”. Jest miasto, na przykład, Lipsko, Birobidżan, Taszkient, Toronto, gdzie słuchacze szkoły DEIR z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, przywiezionymi w wózkach inwalidzkich, zaczęli chodzić. Słuchacze- lekarze, wykorzystują w swojej praktyce dodatkowo w leczeniu pacjentów techniki seminarium „Elastyczne ciało. Ruchome stawy” mają znacznie szybsze i stabilniejsze rezultaty, nawet, w wydawało by się, beznadziejnych sytuacjach.

 

Autorki seminarium:

Tatiana Miłochowa

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Praktyczka technologii Skrzyżowanie, absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000r.

Współautorka seminarium Elastyczne ciało. Ruchome stawy.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Miejsca Mocy, Egregory cz.1, Egregory cz.2, stopnie do 5/3.

Ljubow Zaika

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Praktyczka technologii Skrzyżowanie, absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000 roku.

Autorka seminariów: Rozwój intuicji, Ochronna energia rodu, Harmonia w ciele lub droga do spełnienia marzeń oraz współautorka seminariów: Elastyczne ciało. Ruchome stawy, Praktyki Tengri i cykle życiowe i Szczęśliwi razem.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Dostęp: wszyscy chętni.

Czas trwania seminarium: 3,5 godziny.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał