Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Bazowe aspekty seksualności

bazowe aspekty seksualnosci

Pojawiając się w łonie matki, ludzkie istnienie przechodzi drogę od jednokomórkowego organizmu do poziomu korony stworzenia. Naukowcy już wykazali, że w tym okresie maleńki człowiek aktywnie uczy się, gra, śpi, a bliźniacy nawet kłócą się i całują. Bobas słyszy dźwięki, odczuwa emocje, odróżnia dzień od nocy. I nagle następuje koniec świata- zaczyna się rodzić. Bobas umiera jako wodna istota i rodzi się jako oddychająca. To pierwszy kryzys i pierwszy sukces, i od tego, jak przejdzie to najważniejsze zdarzenie, zależy bardzo wiele. Wasza reakcja na trudną sytuację, wasza agresywność i zdolność współpracy, wasza seksualność i reakcja na zwycięstwo- wszystko to zdeterminowane jest przez to pierwotne zaprogramowanie- prenatalne przeżycia.

Nawyki DEIR pozwalają nam z zadziwiającą dokładnością odtworzyć zmienione stany świadomości w procesie wewnątrzmacicznego rozwoju i narodzin, integrować ten materiał i otrzymać więcej wolności, więcej energii, więcej przyjemności z życia. Samopoznanie pomaga poprawić swoje życie, nawet jeśli ono jest wystarczająco dobre. Oprócz tego seminarium to może służyć jako piękne przygotowanie do uświadomionego macierzyństwa.

 

Opinie:

Po seminarium przyszłam do pracy i zobaczyłam w stosunku do siebie inne zachowanie innych, koledzy mówią, ze u mnie świecą się oczy, mężczyźni obdarowują komplementami i prezentami. Ja jestem w rzeczywistości ładna, a teraz ja w to mocno wierzę!

– Jekaterina, Petersburg

 


Doskonała robota! Odkryłem w sobie i usunąłem kilka przeszkadzających mi rzeczy. Efekt pojawił się zaraz po seminarium: zadzwoniła mama, zaprosiła na odwiedziny, i pierwszy raz od wielu lat porozmawialiśmy jak dorośli ludzie, w dodatku spokojnie i efektywnie. A chyba myśmy tylko ze zdrowiem pracowali.

– Artiom, Kamczatka

 


To seminarium potrzebne jest wszystkim- i młodym, i ludziom starszym. Zdrowymi i szczęśliwymi chcą być wszyscy i w każdym wieku. A ja jeszcze głęboko pojęłam, z czym pracować na 2 stopniu. Dziękuję z całej duszy!

– Irina Konstantinowna, Moskwa

 

 

Niech żyje wielki i potężny podstawowy instynkt Miłości i Rozmnażania!

 

BAS- pierwsze w Szkole seminarium na „zakazany” temat. Druga część książki „Kobieca fala” poświęcona jest zaawansowanym technikom tego seminarium.

Wielka ilość podziękowań z różnych zakątków Kuli Ziemskiej o ułożonym SZCZĘŚLIWYM własnym życiu, łącznie z wykładowcami.

KOCHAJCIE i bądźcie KOCHANI!!!!

 

Autorki seminarium:

Elena Kraszewskaja

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, lekarka wyższej kategorii, koordynatorka programu Zdrowie. Uczestniczka projektu „Mars- 500” i współautorka metodyki „Optymalizacja” dla tego projektu. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2003r.

Autorka 2 publikacji i seminarium: Profilaktyka zaburzeń układu krążenia, współautorka seminarium Bazowe aspekty seksualności i intensywnego seminarium Zdrowie jako uświadomiona konieczność oraz kuratorka 4 innych seminariów.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Marina Nabierieżniewa

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR z Chabarowska w Rosji. Posiada wykształcenie wyższe medyczne, wykłada od 2002r.

Autorka 2 publikacji i seminarium Optymalizacja ciśnienia oraz współautorka intensywnego seminarium Zdrowie jako uświadomiona konieczność i seminarium Bazowe aspekty seksualności.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, Siła żywiołów, stopnie do 5/3.

Dostęp: 1 stopień.

Czas trwania: 3,5-5 godziny.

Odbywa się wszędzie, już nie pierwszy rok i z niesłabnącym zainteresowaniem.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał