Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Zmiana osobistej przestrzeni energoinformacyjnej

 

010720132044

Ta technika pozwala człowiekowi przeprogramować fragmenty swojej przestrzeni energoinformacyjnej i wyzwolić energię dla osiągnięcia celów. Nawyki pracy ze strukturami nadsocjalnymi. Zmiana informacji o osobowości w polu energoinformacyjnym.

Na seminarium przekazywane są technologie przenoszenie przestrzeni energoinformacyjnej na materialny obiekt świata zewnętrznego(plastelina). Zgłębiane są nawyki uświadomionej współpracy z osobistą przestrzenią energoinformacyjną.

Osiągniecie możliwość  modyfikacji w sposób siłowy własnej przestrzeni EI w nieświadomości zbiorowej i przestrzeni EI innego człowieka.

Rezultaty wykorzystania tych technologii doprowadzają do zauważalnych zmian w emocjonalnych reakcjach innych ludzi w stosunku do Was!

A prorok jest we własnej ojczyźnie!

Świadomość w świecie- inni ludzie pamiętają wszystkie negatywne sytuacje, które były z waszym udziałem- choroby, wypadki, urlopy, nagany, problemy rodzinne, niestabilność finansową, waszą nieświadomość, nie profesjonalizm itd. I aby człowiek mógł realizować wielki cel potrzebne jest mu szukanie podpory w innych regionach, wśród innych nie znanych mu ludzi, a na poszukiwania traci się wystarczająco wiele czasu.

Konieczne jest nam wejść w te energoinformacyjne struktury, przeprogramować je, co w swojej kolejności spowoduje wyzwolenie energii, która wielokrotnie zwiększy szybkość osiągnięcia waszego celu i wyraźniej przejawi cechy osobowości.

 

Dostęp: 3 stopień.

Czas trwania: 1 dzień.

Tłumaczenie: Rafał