Tresura sobowtórów egregorialnych
Żyjemy w społeczeństwie. Społeczeństwo odzwierciedla nasz obraz w swojej zbiorowej pamięci. Ten obraz gromadzi w sobie wszystko to, co pamiętają inni ludzie o nas.
Żywy system społecznych więzi chroni i napełnia energią te sobowtóry.
I nie ma niczego dziwnego z tym, że u każdego z nas istnieją takie społeczne sobowtóry, które powoli i cicho mają wpływ na nasze myśli, nasze emocje, nasze zachowanie. One przenoszą nam myśli i emocje innych ludzi… tych ludzi, którzy nas znają!!!
Kierować nimi- to przywilej naszej woli i naszego rozumu.
Wyobraźcie sobie, jak byłoby zdrowo, jeśliby w podświadomości innych ludzi nasz obraz zachowywany był w samym kolorowym, w samym zdrowym, w samym jednolitym i samowystarczalnym wyglądzie?:-)… wtedy każde nasze społeczne działanie rewanżowałoby nam się tylko tymi przejawami… :-)… marzenia marzenia.. .
Dążenie do bycia wolnym jest nie do wykorzenienia!
Nasze odzwierciedlenie w pamięci ludzi żyje i rozwija się razem z nami!
Sobowtóry- to to, co istnieje w naszym życiu.
Nazywamy przyjaciółmi tych, których poczuliśmy jako swoich przyjaciół. Przyjaciel zrozumie, przyjaciel przebaczy, przyjaciel nie będzie przeszkadzał. Niemal pokrewna dusza. Niemal ja sam.
Egregorialny sobowtór- to też twój przyjaciel. Po prostu pomożesz mu obudzić się..
Tłumaczenie: Rafał
Najnowsze komentarze