Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/nmxstr/domains/deir.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Ekspansja | Deir Polska
Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Ekspansja

 

Volodia kuxnia 503

Zwykły stan człowieka- to bycie sobą, odczuwanie siebie w bezpieczeństwie, utrzymywanie dystansu, okazywanie interesu, chęć dostania czegoś nowego, radość odkrywania…

Jesteśmy ludźmi. I dzielimy świat na własny i cudzy. Jesteśmy ciekawscy. I zawsze tacy będziemy. Dlatego zawsze będziemy eksplorować nowe przestrzenie, zawsze będziemy tracić czas i siły na ich poznanie, kontrole i ochronę. Zrozumienie mechanizmu własnej ekspansji odkrywa nam oczy na to w jaki sposób uczynić ten proces maksymalnie efektywnym.

EKSPANSJA (z łacińskiego expansio– rozprzestrzenianie), zwiększenie sfery wpływu, rozprzestrzenienie czegoś poza początkowe granice.

Rozprzestrzeniajcie siebie w świat ludzi!

Surowe naturalne dążenie do oswojenia nowych przestrzeni nigdy nie stanie się nienaturalne.. tak jak nigdy nie stanie się nienaturalnym ekspansja Rozsądku w Pożądane i Pożądanego w Rozsądek!

Dostęp: dla tych, którzy oswoili minimum 2 stopień.

Czas trwania: 1 dzień, 4 godziny.

Tłumaczenie: Rafał