Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/nmxstr/domains/deir.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Czakralna komunikacja | Deir Polska
Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Czakralna komunikacja

Komunikacja czakralna

CZAKRY

Diagnoza i wpływ

Tajemnice słabej świadomej percepcji innych ludzi!

Czakra (sanksr.  Cakra= „ koło, okrąg”)

1) stalowe pierścienie do miotania z ostrzami na zewnętrznej krawędzi: broń w Starożytnych Indiach.

2) W indyjskiej psychofizjologii- centra psychicznych energii w duchowym ciele człowieka.

Diagnoza własnego systemu czakr – nauczycie się badać swoje czakry. W procesie szkolenia będziecie diagnozować właściwości własnego układu czakralnego.  Rozpatrzymy aspekt źle postrzeganej aktywności czakr, ich reakcję na innych ludzi i ich wpływ na własny stan emocjonalny i na zachowanie w przyszłości.

Metody określania dominującej czakry u innych ludzi – to umiejętności wykrywania aktywnych czakr w obrazie innych ludzi. Diagnostyka przy pomocy rąk fizycznych i eterycznych. Określenie aktywnych czakr według wzroku i tonu głosu. Zdolność do identyfikacji aktywnych czakr innych ludzi daje nam wiedzę na temat ich charakteru.

Komunikacja Chakralna – właściwości czakralnej komunikacji. Opanowanie umiejętności dostrajania do czakr innych ludzi. Osiągnięcia wzajemnego zrozumienia za pomocą  komunikacji czakralnej. Zdobędziecie bezcenną wiedzę o tym, jak osiągnąć dobre samopoczucie podczas komunikowania się różnych ludzi.

Metody oddziaływania – na seminarium przestudiujemy metody wpływu czakralnego. Zrozumiecie, jak używając czakry można zarządzać procesem komunikacji. W tym celu opanujecie metodę „włączania” czakr u innych ludzi poprzez swoją wolę. Rozpatrzymy właściwości energoinformacyjnego wpływu na czakry.

Technika zabezpieczenia – nauczymy techniki zabezpieczenia, ochrony czakr. Podamy metodę programowania czakralnej dominacji w powtarzających się warunkach komunikacyjnych.

 

Dostęp do seminarium 2 stopień.

Seminarium doskonałe i temat, który daje możliwość kierowania czakrami zarówno swoimi, tworząc tym samym u siebie odpowiadający stan, jak i czakrami innego człowieka, nastrajając go na potrzebny tobie ład. Przy tym nie jest konieczne skupianie się tylko na samych czakrach, ale i na ich kolorze, dźwięku, zapachu, jako uzupełniających kotwicach.

Jeszcze jeden kanał komunikacji!

Dwa przeciwstawne potoki wirują wokół znanych obszarów naszych ciał. I to wirowanie w sposób niewidoczny jest obecne w nas zawsze. To wiąże nas w jedną sieć kontaktu i jak system nerwowy przepuszcza przez siebie energię zarówno naturalną jak i tworzoną przez innych ludzi. Niemożliwe jest ignorowanie tego. Nadszedł czas poznać to!

Spodkamy się na Deir

Tłumaczenie: Rafał