Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Szczęśliwi razem

Szczesliwy razem

To seminarium pozwoli wam zdjąć wewnętrzne sprzeczności w relacjach z płcią przeciwną i odkryć siebie dla możliwości pojawienie się w waszym życiu drugiej połówki. Dla tych, u kogo ona jest- ustanowić bardziej komfortowe i harmonijne relacje. Polepszyć relacje z krewnymi, poczuć siebie jako integralną całość i podwyższyć poziom własnej samooceny.

Jeśli nasze zdanie o sobie zależy od postronnej oceny- my znajdujemy się w psychologicznym niebezpieczeństwie. Po to, by być silnym, wasze zdanie o sobie powinno opierać się na własnej rzeczywistej wartości, a nie na zewnętrznych czynnikach, będących poza zasięgiem naszej kontroli.

Zatem w trakcie seminarium przywrócimy we własnych oczach poczucie własnej godności i szacunku do siebie, co pozwoli nam odczuwać siebie komfortowo w relacjach z innymi ludźmi.

 

Opinie:

Na seminarium byłem. Wrażenia dobre. Są zmiany w życiu osobistym, przy czym w lepszą stronę.

– mars23

 


W Petersburgu niedawno przeszedłem to seminarium. Audytorium było zachwycone. Bardzo spodobało się. I zmiany, co prawda, na razie słabiutkie, ale nie pozwoliły na siebie czekać. Dzięki wielkie!

– Nini

 


Jeszcze raz chcę podziękować za to seminarium! Ogromne dzięki! Minął ponad rok, ale wszystko co na seminarium sobie zamówiłam- spełniło się! Niezwykłe jest to, ze nie planowałam, bo to przejazd do innego miasta. Zaczynam żyć od czystej kartki, jak by można powiedzieć, ale to tak przyjemne i ciekawe, otrzymać to, czego chce twoja dusza, twoje prawdziwe Ja! Trochę bardziej skomplikowane jest zgrywać zadania między świadomością i podświadomością, ale praca nad sobą robi swoje. Ja jestem bardzo wdzięczna za ten podarek losowi! Wszystkim, którzy szukają i nie znajdują, chciałabym życzyć powodzenia i nie tracenia wiary w siebie, w swoje możliwości! Odwiedźcie seminarium „Szczęśliwi razem” i wasz sukces nie pozwoli na siebie długo czekać!

– Nini

 

 

Szczęście bywa różne, od kępy i do Kazbeka, w zależności od człowieka.
Zbuduj sobie swoją własną drogę do wielkiego szczęścia!

 

 

Autorki seminarium:

Ljubow Zaika

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Praktyczka technologii Skrzyżowanie, absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000 roku.

Autorka seminariów: Rozwój intuicji, Ochronna energia rodu, Harmonia w ciele lub droga do spełnienia marzeń oraz współautorka seminariów: Elastyczne ciało. Ruchome stawy, Praktyki Tengri i cykle życiowe i Szczęśliwi razem.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Elena Rekunowa

Wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Posiada wykształcenie wyższe: psycholog. Aktywna członkini ogólno rosyjskiego stowarzyszenia zawodowych psychoterapeutów, członkini zespołu ekspertów gazety „Psychologia”. Wykłada od 2001 roku.

Autorka seminariów: Strategia profesjonalnego wzrostu, „Administracja zasobami”, współautorka: Szczęśliwi razem, klubowego zajęcia: „Piąty stopień jako jedna całość” i „Trzy przestrzenie”.

Prowadzi zajęcia stopnia 5/3, TIK, TOP, Egregory oraz na wszsytkich seminariach w programach Dobrobyt, Rozwój oraz na niektórych seminariach z programów Zdrowie i Wpływ.

Dostęp: 2 stopnień.
Czas trwania: 8 godzin.

Na tym seminarium zrozumiecie, że jesteście najbardziej unikalnym z ludzi i, że jesteście godni szczęścia.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał