Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/nmxstr/domains/deir.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Szczęście osobiste | Deir Polska
Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Szczęście osobiste

szczescie osobiste

Potrzeba znajdowania się w miłosnych związkach z drugim człowiekiem jest najsilniejszą naszą potrzebą. My albo kochamy, albo szukamy miłości, nawet kiedy zaprzeczamy, że jest nam potrzebna miłość, nawet kiedy tracimy nadzieję lub walczymy z rozpaczą z powodu straty miłości lub z powodu tego, że jej brakuje w naszym życiu. Jakim by nie był stan miłości, w którym człowiek żyje w danym momencie, on i tak skoncentrowany jest na Miłości.

To powinno być tak. Znajdowanie się w stanie odwzajemnionej miłości- życiowa konieczność. Statystycznie dane licznych badań naukowych potwierdzają, że ludzie, którzy kochają, są kochani, a jeszcze lepiej- doświadczają wzajemności uczuć, żyją dłużej.

Metodyki seminarium „Szczęście osobiste” natychmiast zapewniają bardziej głębokie poznanie własnych potrzeb i preferencji, postaw i życiowych wartości, które pomogą małżonkom przeżyć razem całe życie.

 

Opinie:

Rezultaty słuchaczy wykorzystujących techniki seminarium w swoim życiu. Kilka przytoczę z różnych miast: wiele pań wyszło za mąż, jedna spotkała mężczyznę, z którym wszystko idzie jak oczekiwała… I jeszcze jest nieoczekiwany dla mnie rezultat- mąż jednej z naszych słuchaczek, po tym jak ona skorygowała swoje i jego zachowanie, usunęła napięcia w czakralnych komunikacjach- przestał pić.

 

Rodzina teraz zamiast rozwodu o wspólnych sprawach rozmyśla!

 

Szczęście- to uczucie i stan pełnego, szczytowego zadowolenia. Osobiste szczęście- kiedy dwoje patrzą nie jedno na drugie, a w jednym kierunku. Z pomocą technik tego seminarium możemy przedłużyć swój energoinformacyjny wzrost: pogłębić i poszerzyć poznanie siebie, nauczyć się tworzyć w swoim życiu komfortową bazę dla relacji, skąd łatwo startować w dowolne badania i gdzie zawsze przyjemnie jest wrócić.

 

Autorzy seminarium:

Natalia Kim

Wykładowczyni Szkoły DEIR. Praktyczka seminarium Skrzyżowanie. Posiada wykształcenie wyższe: psychologiczno- pedagogiczne.

Autorka seminariów: Szczęście osobiste, Energokosmetologia.

Prowadzi zajęcia: Egregory cz.1, Energopost, stopnie do 5/3, Dziecięce seminaria.

Dimitrij Kim

Wykładowca Szkoły DEIR, współautor seminarium Szczęście osobiste. Posiada wykształcenie: wyższe medyczne.

Prowadzi zajęcia: stopnie do 5/1.

Dostęp: 2 stopnień.
Czas trwania: 2 dni.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał