Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGOROZWOJU

Światy równoległe

swiaty rownolegle

Ujrzeć nieoczywiste, ukryte- zadanie seminarium „Światy równoległe”.

Jeśli człowiek, rozwiązując swoje zadania, czuje, że arsenał możliwości, który posiada, nie wystarcza, to skąd go wziąć?

Czy oznacza to, że człowiek, nie znając odpowiedzi w aktualnym momencie czasu, nie zna jej wcale?

Oczywiście, że nie.

Często bywa tak, ze trzeba sobie przypomnieć jakąś prostą rzecz: nazwę ulicy, autora dzieła i jakoś nie udaje się to. A później po jakimś czasie, gdy człowiek odpuścił sytuację, znajdując się w innym miejscu, odpowiedź sam z siebie wypływa z pamięci.

Miejsce podpowiedziało.

Inny przykład. Człowiek spieszy się, wychodzi z mieszkania i nagle orientuje się, ze nie wziął kluczy. Wszędzie przeszukał- nie ma. Jak znaleźć?

Wrócić się w ten moment, kiedy orientujesz się, gdzie były klucze, a potem puścić to i rano lub później dotrzeć jeszcze raz w to miejsce.

I kluczowym momentem dla rozwiązania podobnych zadań jest możliwość patrzenia pod innym kątem, inaczej, niż przywykliśmy to robić, spojrzeć na sytuację, w której znaleźliśmy się.

Oczywiście, tylko to coś wygląda kusząco i jest ważne.

Mamy dwoje oczu, my mamy możliwość rozpatrywać przedmiot z boku i składać swoje wrażenia o nim. Ale czy wyczerpują się na tym nasze możliwości? Ten znoszony, nawykowy standardowy dla nas sposób widzenia, jakoś nikogo nie zadziwia, z jednej strony, a z drugiej nie daje nam niczego nowego.

Zmienić postrzeganie- zobaczyć nowy świat! Nowy świat- nowe możliwości, nowe rozwiązania, nowe życie!

 

Opinie:

Seminarium- super! Jeśli krótko i zwięźle, a sedno jest w tym, że oprócz naszego istnieją inne światy, w których zadania, stojące przed nami, są już rozwiązane. I wystarczy nam tylko- jakby trafić w potrzebną nam zmianę, gdzie nasz sobowtór już rozwiązał podobne zadanie. I przyjąć to doświadczenie. Ja, na przykład, po seminarium przestałem targać karmę. Po prostu wchodzę w tą rzeczywistość, w której u mnie jest „antykarma” i zdobywam (przyswajam) to doświadczenie. Powodzenia!

– masyan

 


Po raz pierwszy wyszła sytuacja z dzieciństwa, posprzątałem, odpracowałem poczucie winy. Kiedy w końcu zacząłem to mierzyć, to skala przekroczona została znacznie powyżej +10 i osiągnąłem cel, bycia zdrowym. Bardzo zdrowo. Dziękuję za pracę.

– Siergiej, Archangielsk

 


Oto co najciekawsze ze wspólnie wykorzystanych seminariów „Światy równoległe” i „Energokotwica”. Z pierwszego otrzymuję kopię absolutnie każdego stanu (szef podwyższa mi wypłatę, ja- seksbomba, przy czym te stany nie będą fantazjami, a dokładnie najbardziej potrzebnymi w danej konkretnej sytuacji. A według drugiego seminarium kotwiczę je całkowicie. I radość życia… jak spotkanie z wróżkami.

– Elena, Moskwa

 


Oprócz, włażenia do równoległego otrzymujesz odcisk odczuć-stanów, których brakowało do tej pory, by osiągnąć upragnione (efektywnie rozwiązać sytuację), bo nie było potrzebnych znaczeń. To jak na przykład na 5.1- gwóźdź przeszkadza przejść przez terminal. A tutaj zamieniasz gwóźdź na mydelniczkę i idziesz sobie spokojniutko. Gdy sami już zmieniliście i otrzymaliście brakujący zestaw odczuć, to czarna smuga białą się staje!

– Dancing NOVA

 


Ta sztuka- światy równoległe- przepięknie działa przy naprawianiu relacji. Do każdego człowieka można dobrać ten sam kluczyk. Znajdujesz obszar, gdzie relacje wibrują optymalnie i przechodzisz tam, gdzie trzeba i otrzymujesz kopię brakujących stanów dla optymalnych relacji. Sytuacja sama rozwiązuje się w sposób najbardziej optymalny i relacje staną się najbardziej dla nas akceptowalne. Szczególnie wspaniale to działa, kiedy pojawiają się jakieś problemy w relacjach…

– Oleg, Tambor

 

 

Czas start… zacznij opowiadanie o sobie. Tylko od ciebie zależy, jak daleko zajdziesz, kim staniesz się, w jakich przestrzeniach będziesz mieszkać.

 

Chcesz nauczyć się zmieniać postrzeganie rzeczywistości, by wykorzystać możliwości intuicji i nadzwyczajnych rozwiązań?

Mamy dwoje oczu, my mamy możliwość rozpatrywać przedmiot z boku i składać swoje wrażenia o nim. Ale czy wyczerpują się na tym nasze możliwości? Ten znoszony, nawykowy standardowy dla nas sposób widzenia, jakoś nikogo nie zadziwia, z jednej strony, a z drugiej nie daje nam niczego nowego.

Zmienić postrzeganie- zobaczyć nowy świat! Nowy świat- nowe możliwości, nowe rozwiązania, nowe życie!

 

Autorzy seminarium: I. Gonciałow, J. Kosowicz

Kuratorka seminarium:

Tatiana Miłochowa

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Praktyczka technologii Skrzyżowanie, absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000r.

Współautorka seminarium Elastyczne ciało. Ruchome stawy.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Miejsca Mocy, Egregory cz.1, Egregory cz.2, stopnie do 5/3.

Dostęp: Zapraszamy słuchaczy, którzy ukończyli 3 stopień.
Czas trwania: 2 dni po 3,5- 4 godziny.

 

Książka „Światy równoległe” (nie wydana w Polsce- przyp. tłum.)- zaoczne seminarium Szkoły nawyków DEIR (napisana na podstawie seminarium). Rekomendowana jest wszystkim, którzy chcą nauczyć się pracować ze swoją podświadomością, orientować się w swoich wewnętrznych przestrzeniach i wykorzystać potencjał podświadomych procesów do rozwiązania swoich zadań.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał