Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Siły napędowe dla rozwoju osobowości

Siły napędowe dla rozwoju osobowości

Człowiek jest wielowymiarową strukturą. W jednym przypadku człowiek jest jeden, w drugim przypadku- inny. Żyją w nas dosłownie różne osobowości- subosobowości. Przez nie w różny sposób postrzegamy otaczający świat. Z jednej strony taka różnorodność- to nowe możliwości, większa siła. Będziemy zaznajamiać się z tą siłą.

Z drugiej strony subosobowości mogą być w konflikcie jedna z drugą- i to nasza słabość. Będziemy uczyć się usuwać ten konflikt, uczyć części siebie współistnieć w harmonii i wzajemnym zrozumieniu. I odnajdziemy jeszcze większą siłę.

Zadanie seminarium- zrozumieć siebie, usunąć konflikty wewnątrz siebie, odkryć w sobie nowe możliwości, zrozumieć i oswoić to, o czym wcześniej tylko przypuszczaliście.

Rezultat seminarium- integracja osobowości, wzmocnienie potencjału energetycznego, harmonia wewnątrz siebie.

 

Opinie:

Najważniejsze jest, że od seminarium ostało się dla mnie, to odczucie że to, czego wcześniej smutno brakowało, teraz pojawiło się w arsenale działań. Szukałam Tego w literaturze psychologicznej i wszystko starałam się zastosować z deirowskiej pozycji. Uważam, ze praktyka, którą my teraz oswajaliśmy, jest tego rodzaju, i bardzo skuteczna. Ja mogę w biegu integrować wszystko to, co sobie życzę, co komplikuje moje życie. Mogę wziąć i specjalnie coś konkretnego rozebrać. Nie powiem, co dokładnie, bo wszystkie odpowiedzi spadają na mnie od razu, bywają konkretne osłupienia i wtedy trzeba podejść z drugiej strony. Przyjechałam na to seminarium specjalnie, zaznaczając go w spisie najciekawszych dla mnie i jestem bardzo szczęśliwa, że nie rozczarowałam się. A jeszcze pojawiły się wyraźne sny, na nie za bardzo ważne ja już przestałam zwracać uwagę, ale na te uwagę zwrócić uwagę byłam zmuszona, bardzo wyraźne obrazy, mówiące mi o sobie samej wprost, można od razu przepracowywać.

– Andrea

 


W ogóle to seminarium jest proste do zrozumienia, działa mocno. Otwiera własne warstwy, o których zapewne nie myśleliście nigdy… Ale może śniło się kiedyś. I zastosować techniki potem jest prosto i przyjemnie.

– Andrea

 


Byłem na seminarium w Petersburgu- zrozumiałem wiele bardzo ważnych momentów w zwyczajach swojego zachowania, reakcji. Bardzo głębokie seminarium.

– Piotr

 

 

Docierając do integralności wewnątrz siebie, ustanawiasz integralny świat wokół siebie.

 

Docierając do integralności wewnątrz siebie, ustanawiasz integralny świat wokół siebie.

 

Autorzy seminarium:

Aleksandr Sorkin

Wykładowca Szkoły DEIR, laureat srebrnej nagrody DEIR. Absolwent Zaawansowanych Kursów DEIR.

Prowadzi zajęcia: stopnia 5/3, stopnie do 5/3, Energopost oraz Miejsca Mocy.

Galina Gorełowa

Wykładowczyni Szkoły DEIR, absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR.

Jest autorką i współautorką seminariów: Siły napędowe dla rozwoju osobowości, Kobieca fala, cyklu seminariów Krąg kobiecej rzeczywistości.

Prowadzi zajęcia: stopnie do 5/3.

Wwiedeńskaja Ljubow

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka złotej nagrody DEIR. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR. Posiada wykształcenie wyższe psychologiczne oraz wyższe pedagogiczne. Wykłada od 2001r.

Autorka i współautorka seminariów: Przeczucie drogi, Profilaktyka i wyjście z zależności od długów, Cywilizowane rozliczanie długów, Pieniądze. Życie. Energia., Ujawnienie finansowego potencjału, Praca z wewnętrznym dzieckiem, Praca z kobiecym i męskim źródłem, Poskromienie czasu, Praktyka konstruowania życia, Siły napędowe dla rozwoju osobowości, Seminariów dla dzieci: „Cudowny świat” i „Korekcja lęków”, Kobieca fala, Usunięcie wewnętrznych blokad oraz cyklu seminariów: Krąg kobiecej rzeczywistości.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Egregory cz.1, stopnie do 5/3.


Dostęp: 2 stopnień.
Czas trwania: 4 godziny.

Seminarium najpierw został przeprowadzony na festiwalu DEIR na Krymie w 2010 roku.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał