Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Siła myśli

sila mysli

Urok aromatów, oddziaływanie na wodę, magia przyrządzania…

Wszystko tak tajemnicze…

A polega to na tym, że u nas to nazywają- właściwie pomyśleć…

I wtedy zapach perfum staje się czarodziejski, woda wodociągowa źródlana, a jedzenie, przygotowane przez was- boskie, i to może zrobić każdy.

Wasze myśli, od dzieciństwa, tworzą cuda…

 

Opinie:

Korzystam z tych technik ciągle. Nie tylko w domu, a wszędzie. To już jest norma, doprowadzić do porządku to, co będziesz jeść, lub co będziesz przyrządzać.

– Lilit, Erewań

 


Ja często dostrzegam, że jakoś automatycznie, niby nieświadomie, ale wyraźnie odczuwam, jeśli coś jest nie tak z produktem. W swoim domu jestem tylko w stanie miłości i tylko w takim stanie zajmuję się przygotowywaniem. Wszyscy są zadowoleni, i ja także!

– Salma, Brumana

 


Otworzyłam ukraińskie kulturalne centrum w Bejrucie. Na początku w pomieszczeniu było straszne ciśnienie na głowę. Pracowaliśmy z pomieszczeniem wykorzystując techniki pracy w tle plus techniki seminarium „Siła myśli”. Odtąd do nas przychodzi coraz więcej ludzi, odczucia są wystarczająco komfortowe, wiele dzieci, kontynuujemy pracę z pomieszczeniem, zadomawiamy je na wszystkich powiązaniach. Przychodźcie do nas! Dziękuję!

– Julia, Bejrut

 

 

Myśl- tworząca siła wszechświata!

 

Po prostu trochę magii, trochę twórczości, i, już środowisko odnosi się do nas tak, jak chcemy…

Libańczycy są pełni podziwu dla tego seminarium, oni bardzo kochają pysznie zjeść i stosują te techniki zawsze i wszędzie…

Coś to mi przypomina…

 

Autor seminarium: Andriej Wieliaszow

Kurator seminarium:

Władimir Ponikariow

Członek Zarządu Szkoły, PP. Regionalny koordynator DEIR w Ukrainie, Afryce, Libanie. Psycholog, muzyk, absolwent Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2002r.

Jest autorem siedmiu publikacji i trzech seminariów: Panowanie nad zasobami ciała, uświadomiona transformacja, Technika niewidzialności, Ekstremalnego master class Krok na spotkanie ze strachem oraz kuratorem seminarium: Siła myśli.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Egregory cz.1, stopnie do 5/3.

Dostęp: wszyscy chętni.
Jeśli choć ciut potrafisz pomarzyć, jeśli w tobie jest ledwie kropla twórczości, to ty to możesz, jesteś mile widziany!
Czas trwania: 1 dzień, 4 godziny.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał