Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Rozwój intuicji

Rozwoj intuicji

Intuicja- z łacińskiego- uważnie patrzeć- zdolność bezpośredniego postrzegania prawdy; wiedza, powstająca bez uświadomienia dróg i warunków jej otrzymania, swoiste olśnienie.

Intuicja- to jest to, co ty robisz, kiedy nie wiesz co robić.

Seminarium „Rozwój intuicji” pozwoli nam obudzić swój język podświadomości i nauczyć się otrzymywać intuicyjną informację, która jest ukryta w głębinach naszej świadomości i logicznie ją analizować, a następnie wykorzystać w swoim życiu.

Nauczymy się pracować ze swoimi życiowymi zadaniami i przy pomocy intuicji znajdować najbardziej efektywne drogi ich rozwiązania.

Mnóstwo skomplikowanych technologii pociąga za sobą konieczność przerobienia przez ludzi ogromnej ilości informacyjnych źródeł. To wymaga od nas rozwinięcia specjalnych zdolności, talentu, by orientować się z tym morzu informacji. Dlatego w naszym interesie jest rozszerzenie kanałów percepcji i uświadomienie tego potoku informacji.

Intuicja- to bezcenny dar który każdy posiada, ale nie wszyscy z niego korzystają.

Odkryj w sobie bezcenny dar, swoje nowe nieskończone możliwości!

Nie przegapcie możliwości by dać sobie szansę, wasza przyszłość zależy od waszego dzisiejszego wyboru.

 

Autorka seminarium:

Ljubow Zaika

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Praktyczka technologii Skrzyżowanie, absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000 roku.

Autorka seminariów: Rozwój intuicji, Ochronna energia rodu, Harmonia w ciele lub droga do spełnienia marzeń oraz współautorka seminariów: Elastyczne ciało. Ruchome stawy, Praktyki Tengri i cykle życiowe i Szczęśliwi razem.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Energopost, stopnie do 5/3.

Dostęp: 2 stopnień.
Czas trwania: 4- 4,5 godziny.

 

W Moskiewskim klubie na Noworocznych świętach, utarła się tradycja przeprowadzania „Bitwy ekstrasensów”. Ci, którzy przechodzili to seminarium z łatwością zajmują pierwsze miejsca.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał