Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/nmxstr/domains/deir.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Rozwiązywanie problemów które odziedziczyliśmy od przodków. | Deir Polska
Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Rozwiązywanie problemów które odziedziczyliśmy od przodków.

Serdecznie zapraszam na świąteczne webinarium.
Dostęp 2 stopień.
13346526_10153430889756741_7739720910667590743_n

Będzie to praca z energią rodu, z Obrońcą Rodu.
Przyszykujcie proszę na webinarium (nie obowiązkowo) jakieś drobne prezenty dla waszych przodków, które trzeba będzie zostawić na ich grobach (1 listopada albo po webinarium ).

Zastanówcie się proszę, jakie to będą przedmioty i dla kogo. Może to zabawka dla dziecka, które zmarło, ciepłe skarpetki czy rękawiczki dla kogoś kto zamarzł na śmierć, trochę wódki dla kogoś, kto nie zdążył poprawić zdrowia. Może to być drobna monetka, koralik.
Można wybrać jakieś przedmioty nie związane ze śmiercią tylko z życiem przodków. Cukierek dla babci, bo lubiła słodycze, albo kokardkę, bo się lubiła stroić, czy szminkę itd ale wystarczy i zwykły znicz.
Proponujemy przedmioty te zostawić na grobach gdy już nikogo nie ma, albo już nikt nie widzi, albo pojechać w inny dzień, aby się nie czuć głupio i się nie tłumaczyć przed innymi, po co to wszystko!