Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Praktyka konstruowania życia

Praktyka konstruowania zycia

Praktyczne-intensywne seminarium w celu ujawnienia w sobie indywidualnej dobrotliwej struktury (tego, kto żyje) i uformowania dodatkowej grupy narzędzi na podstawie postrzegania świata i nawyków Szkoły DEIR dla umożliwienia stania się Konstruktorem siebie i swojego życia.

 

Rozwiązywane zadania:

  • Formowanie linii życia szczęśliwego człowieka.
  • Uzdrowienie wewnętrznego dziecka i dostęp do jego zasobów.
  • Harmonizacja świadomości- podświadomości przez obrazy żeńskiego i męskiego źródła.
  • Praca z marzeniem.
  • Pieniężny aspekt czakr. Realne odczucie energii pieniędzy.
  • Stan milionera.
  • Techniki sprawdzenia- strata czy zysk.
  • Badanie składników swojego życia.
  • Badanie przejawów swoich potrzeb w odniesieniu do piramidy potrzeb Masłowa.
  • Wykorzystanie energii do ruchu w kierunku celów.

 

Opinie:

Mogę powiedzieć, że seminarium jest elegaaaanckie! W planie jest przepracowanie swojej indywidualności, przyczyn, powodujących czasami niewyjaśnioną emocjonalną reakcję na coś, bardziej głębokie uświadomienie przyczyn pojawienia się karmy, wnoszenie, że tak powiem, w to życie dokładnie tego, co potrzeba… I wiele- wiele więcej! Plus stan milionera!- to inna melodia. W ogóle to seminarium jest obszerne, głębokie, ważne i konieczne dla tych, którzy pragną rozmontować siebie dokładnie i wykorzystać jak można najwięcej swoich zdolności i możliwości dla pełnej realizacji siebie w tym życiu :-))).

– Natalia, kierownik

 


Nieprawdopodobna ilość technik w ciągu właściwie krótkiego czasu. Takie odczucie, że ja nie to jakbym na nowo się urodziła, ale odczucie życia zupełnie innego. Przypuszczalnie tobie dano nie tylko 6 kart, ale i całą talię i teraz możesz grać zgodnie z wszystkimi zasadami w szczególności i ze swoimi.

– Anastazja

 


prawie od razu po seminarium udało mi się ruszyć sprawę, która stała w miejscu od około dwóch lat! Dziękuję!

– Władimir Piertowić, biznesmen

 


Polepszenie samopoczucia fizycznego. Kolano bolało przez pół roku. A teraz ja lekko robię przysiady…

– Kariakina Galina, Piatiogorsk

 

 

 

Ciągle jest wakat na stanowisku konstruktora twojego życia?
Ty możesz je zająć!

 

Ja myślę (lub być może, wiem?), że my (ludzie, osoby) służymy jako inkubatory dla hodowli kryształów Duszy. Dlaczego tak myślę: kryształ Duszy wzrasta dzięki energii wyraźnych emocjonalnych przeżyć, dowolnych, negatywnych lub pozytywnych, najważniejsze, by intensywność przeżyć przekraczała skalę neutralno-szarego. A wszystko, co my robimy w tym życiu, ukierunkowane jest na zdobywanie intensywnych przeżyć. (Lub na uciekanie od silnych przeżyć, przy okazji dążenia do pokoju. Niewątpliwie, wtedy człowiek zaczyna dążyć do pokoju, kiedy zgromadził bardzo nieprzyjemne doświadczenie zwiększające kryształ Duszy, mówiąc wprost, człowiek w przeszłości wiele wycierpiał w skutek własnej aktywności). Znaczy to, z tego punktu widzenia, że wszelka aktywność naszego życia ukierunkowana jest na wzrost kryształu Duszy.

 

Autorka seminarium:

Wwiedeńskaja Ljubow

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka złotej nagrody DEIR. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR. Posiada wykształcenie wyższe psychologiczne oraz wyższe pedagogiczne. Wykłada od 2001r.

Autorka i współautorka seminariów: Przeczucie drogi, Profilaktyka i wyjście z zależności od długów, Cywilizowane rozliczanie długów, Pieniądze. Życie. Energia., Ujawnienie finansowego potencjału, Praca z wewnętrznym dzieckiem, Praca z kobiecym i męskim źródłem, Poskromienie czasu, Praktyka konstruowania życia, Siły napędowe dla rozwoju osobowości, Seminariów dla dzieci: „Cudowny świat” i „Korekcja lęków”, Kobieca fala, Usunięcie wewnętrznych blokad oraz cyklu seminariów: Krąg kobiecej rzeczywistości.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Egregory cz.1, stopnie do 5/3.


Seminarium odbywa się póki co tylko w wykonaniu autorki.

 

Dostęp: dla wszsytkich.
Czas trwania: 20 godzin, 2 dni po 10 godzin.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał