Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Praca z wewnętrznym dzieckiem

Praca z wewnetrznym dzieckiem

Na podstawie pierwszych dziecięcych wrażeń budujemy swoją świadomość..

Podczas pracy na seminarium istnieje możliwość poprawienia fundamentu osobowości, odczucia swojej prawdziwej istoty i zaczęcia żyć z nią!
Rozwiązywane zadania:

1. Badania lęków bezbronnego dziecka,

2. Odkrycie przestrzeni bezbronnego dziecka,

3. Uzdrowienie traumy wewnętrznego dziecka,

4. Usunięcie energoinformacyjnych śladów traumy wewnętrznego dziecka z WIP,

5. Wzmocnienie pozytywnego zbioru znaczeń w postrzeganiu swojego życia,

6. Niektóre możliwości Spontanicznego Dziecka (Bądźcie jak dzieci).

 

Opinie:

Dziękuję Ci, Ljubow Wwiedeńskaja, za to seminarium! Po nim rzeczywiście mocno zachodzi transformacja w potrzebnym kierunku. Na moje oko, to najlepsze seminarium do pracy z dziecięcymi traumami, praktycznie ze wszystkimi i od razu. Do tego jest postanowienie, że pracę na seminarium zamieniamy w przyjemność. Rekomenduję swoim słuchaczom jako obowiązkowe do przejścia.

– Togliatti

 


Bardzo wyraźne odczucia od nowego energetycznego impulsu, świat stał się bardziej kolorowy. W ogóle świat zaczął być przepiękny po tym seminarium. Tak długo nosiłam w sobie to dziecko okaleczone i spoglądałam na wszystko jego przerażonymi oczami. Dziękuję za nowe narodziny! Fizyczne odczucia także bardzo silne. Będę uczyć się przepracowywać skomplikowane sytuacje z pozycji spontanicznego dziecka.

– Ania, Frankfurt nad Menem

 

 

Wszyscy jesteśmy bliskimi z Dzieciństwa!

 

Dawniej mówiono, że Człowiek rodził się dla Radości, i on (Człowiek) obowiązkowo przyjdzie do niej!

Dobrze znane jest, że osobowość dorosłego człowieka wzrasta na podstawie wrażeń i struktura osobowości ustanawiana jest także w dzieciństwie (zgodnie z psychologią, do 3-5 roku życia). Najtrudniejsza praca- to być dzieckiem. Nie ma nic bardziej skomplikowanego!

Wykorzystajcie przestrzeń seminarium do transformacji swojego „bezbronnego dziecka” w spontaniczne, którego zasoby w przyszłości pomogą określić swój ruch po życiu, priorytet celów, jakość kontaktów ze sobą, innymi ludźmi i Życiem.

 

Autorka seminarium:

Wwiedeńskaja Ljubow

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka złotej nagrody DEIR. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR. Posiada wykształcenie wyższe psychologiczne oraz wyższe pedagogiczne. Wykłada od 2001r.

Autorka i współautorka seminariów: Przeczucie drogi, Profilaktyka i wyjście z zależności od długów, Cywilizowane rozliczanie długów, Pieniądze. Życie. Energia., Ujawnienie finansowego potencjału, Praca z wewnętrznym dzieckiem, Praca z kobiecym i męskim źródłem, Poskromienie czasu, Praktyka konstruowania życia, Siły napędowe dla rozwoju osobowości, Seminariów dla dzieci: „Cudowny świat” i „Korekcja lęków”, Kobieca fala, Usunięcie wewnętrznych blokad oraz cyklu seminariów: Krąg kobiecej rzeczywistości.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Egregory cz.1, stopnie do 5/3.

Wyrażam głęboką wdzięczność moim kolegom za ich wiarę w moje seminarium i za pragnienie niesienia treści seminarium i technologii słuchaczom naszej niezwykłej Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju!

 

Dostęp: dla wszystkich.
Czas trwania: 1 dzień, 4 godziny.

Seminarium odbywa się na całej przestrzeni DEIR- na planecie Ziemia!

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał