Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Praca z kobiecym i męskim źródłem

Praca z kobiecym i meskim zrodlem

Często podczas rozmowy orientujemy się na połowiczną przynależność człowieka, zdeterminowaną dla nas według jego biologicznych cech, jednakże człowiek psychologicznie może znajdować się zarówno w żeńskim, jak i w męskim swoim źródle.

Kobieta zwraca się o pomoc do mężczyzny, męża, wyrażając to w potrzebie narzekania. A on sam w tym czasie też potrzebuje wsparcia i szuka pomocy u niej. Jeśli wyrazić to w języku naszego seminarium, kobieta idzie na żeńskiej esencji w kierunku mężczyzny, chcąc otrzymać wsparcie jego męskiej esencji, a mężczyzna w tym czasie demonstruje przejaw swojej żeńskiej esencji.

W rezultacie takiej interakcji oboje będą nieszczęśliwi ze sobą. Lub, odwrotnie, kobieta z męskiej esencji idzie w kierunku mężczyzny i spotyka opór, dlatego że on sam znajduje się w męskiej esencji i podświadomie postrzega takie jej zachowanie jako konkurencję.

Można przyjąć założenia, że żyjące razem jakiś czas pary synchronizują się w podobnych przejawach. Przy tym synchronizacja może formować się harmonijnie, na zasadzie interakcji jin-jang (kobieta w żeńskiej, mężczyzna- w męskiej esencji znajdują się w danej chwili, potem kobieta przechodzi w męską, a mężczyzna przemieszcza się w żeńską esencję).

Może też wystąpić dysharmonijna interakcja (mężczyzna i kobieta jednocześnie przemieszczają się początkowo w żeńską, potem w męską esencję, ciągle znajdując się miedzy sobą w konflikcie, konkurencyjnej sytuacji).

 

Opinie:

wykorzystuję archetypy w ustawianiu głosów uczniów. Dzieci zaczynają bardzo szynko śpiewać!

– Natalia, foniatra, Nazarowo

 


Syn koleżanki (8 lat) moczył się mimowolnie. Zajrzałam w jego męskie źródło- a tam jego wewnętrzny mężczyzna taki wygłodzony! Zapytałam go: podoba ci się Szwarceneger?- a sama w tym czasie wzmacniałam jego męskie źródło! Przestał się moczyć!

– Marina

 


Lubię czytać z oczu ludzi, wchodzić w przeszłe wcielenia, wykorzystywać przesunięcie w żeńskie lob męskie źródło w sobie i przemieszczać innych kiedy jest taka potrzeba- dobrze pomaga w negocjacjach! A odczucie siebie jest bardzo komfortowe!

– Mikołaj Ustinow

 

 

Chcesz być szczęśliwy- bądź nim!

 

Dawna kosmiczna legenda mówi, że gdy kiedyś człowiek istniał, jednoczył w sobie Żeńskie i Męskie jednocześnie, i człowiek był wtedy silniejszy od bogów, a bogowie obawiali się siły człowieka, i kiedy on spał, rozdzielili go na żeńską i męską połówkę i porozrzucali połówki po całym świecie, i od tej pory ludzie szukają swojej połówki, znajdą- szczęście, nie znajdą…

Może, skorzystamy z możliwości znajdowania połówek, która proponowana jest na seminarium „Praca z żeńskim i męskim źródłem”?

Na seminarium realizowana jest harmonizacja świadomości i podświadomości przez asocjacyjne obrazy żeńskiego i męskiego źródła, ćwiczone są nawyki jasnowidzenia, techniki wchodzenia w przeszłe wcielenia, a także praktyki komunikacji ze wsparciem od archetypów, co daje bardzo przyzwoity poziom wpływu.

 

Autorka seminarium:

Wwiedeńskaja Ljubow

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka złotej nagrody DEIR. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR. Posiada wykształcenie wyższe psychologiczne oraz wyższe pedagogiczne. Wykłada od 2001r.

Autorka i współautorka seminariów: Przeczucie drogi, Profilaktyka i wyjście z zależności od długów, Cywilizowane rozliczanie długów, Pieniądze. Życie. Energia., Ujawnienie finansowego potencjału, Praca z wewnętrznym dzieckiem, Praca z kobiecym i męskim źródłem, Poskromienie czasu, Praktyka konstruowania życia, Siły napędowe dla rozwoju osobowości, Seminariów dla dzieci: „Cudowny świat” i „Korekcja lęków”, Kobieca fala, Usunięcie wewnętrznych blokad oraz cyklu seminariów: Krąg kobiecej rzeczywistości.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Egregory cz.1, stopnie do 5/3.

Wyrażam głęboką wdzięczność moim kolegom za ich wiarę w moje seminarium i za pragnienie niesienie treści seminarium i technologii słuchaczom naszej niezwykłej Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju!

 

Dostęp: dla wszsytkich.
Czas trwania: 2 dni po 4 godziny.

Seminarium odbywa się na całej przestrzeni DEIR- na planecie Ziemia!

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał