Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Poskromienie czasu

Poskromienie czasu zawiera się w umiejętności oddzielenia zdarzeń z tła (figura „tło”), przypisania idei, która niesie zdarzenie (konstruktywne jądro), czucia energii procesów entropii oraz w razie konieczności wzmocnienia jej odśrodkowej aktywności i umiejętności wzmacniania brzmienia tej idei (albo kosztem wzmocnienia samej idei albo kosztem przyciągnięcia dośrodkowych procesów entropii).

Tych właśnie nawyków będziemy uczyć się na seminarium Poskromnienie czasu!

Rezultat: fundamentalna możliwość kierowania dowolnymi procesami we wszystkich trzech rzeczywistościach dostępnych człowiekowi; zdjęcie symptomów emocjonalnego wypalenia, a także regeneracja, jeśli emocjonalne wypalenie było przeżyte.

 

Opinie:

Wszyscy znajdujemy się w różnej przestrzeni czasowej. Dlatego nie widzimy jedni drugich, nie dostrzegamy, nie rozumiemy… rozmawiamy w różnych językach, zdarzenia migają jak kolejka elektryczna na platformie; wydaje się, że ty przemieszczasz się, niesiony razem z platformą, ale ty stoisz. I jak dobrze, że teraz można ruszyć się, kierować tymi ruchami i odczuwać w tym ruchu siebie! Dziękuję za seminarium.

– Georg

 


kiedy pracowaliśmy z Poskromieniem czasu, to odczucie miałem takie, że czas natychmiast staje się przestrzenny, a przestrzeń – w linię się wyciąga, a obserwowane tam procesy mamy już natychmiast i widzimy szybkość. Może w tym wymiarze najważniejsza jest szybkość, a odpowiedni czas przechodzi we wtórną wielkość i odpowiednio, wpływając na szybkość, zamieniamy tam czas.

– Siergiej Popow, biznesmen

 

 

Dysponować czasem- znaczy dysponować sobą, swoim życiem i możliwością otrzymania Upragnionego!

 

W zwykłym życiu ludzie zwykle mają do czynienia nie z tym, co jest faktycznie, a co wymyślili o tym różni inni ludzie, dlatego dawni filozofowie, wschodni mędrcy potwierdzają, ze świat żyje pod osłoną Maji- Iluzji.

Poskromienie czasu

Fotografia z lewej: energoinformacyjny emanacja chleba (kawałek kontrolny), niżej- energoinformacyjna emanacja chleba, z którym pracował operator (wprowadził ideę Tosta).

Oprócz tego, że ten kawałek rzeczywiście wysechł w porównaniu z kontrolnym, to demonstruje on doskonale inny zestaw wibracji.

Według kompetentnych uwag Savina L.W. (posiadacza patentów związanych z rejestracją możliwości informacyjno- falowej terapii na żywym biologicznym środowisku, doktora nauk, profesora Kubańskiego M.U.), prowadzących to badanie (jako operator wystąpił autor seminarium), ukazała się w nim wyraźnie struktura DNA.

 

Autorka seminarium:

Wwiedeńskaja Ljubow

Starsza wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka złotej nagrody DEIR. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR. Posiada wykształcenie wyższe psychologiczne oraz wyższe pedagogiczne. Wykłada od 2001r.

Autorka i współautorka seminariów: Przeczucie drogi, Profilaktyka i wyjście z zależności od długów, Cywilizowane rozliczanie długów, Pieniądze. Życie. Energia., Ujawnienie finansowego potencjału, Praca z wewnętrznym dzieckiem, Praca z kobiecym i męskim źródłem, Poskromienie czasu, Praktyka konstruowania życia, Siły napędowe dla rozwoju osobowości, Seminariów dla dzieci: „Cudowny świat” i „Korekcja lęków”, Kobieca fala, Usunięcie wewnętrznych blokad oraz cyklu seminariów: Krąg kobiecej rzeczywistości.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Egregory cz.1, stopnie do 5/3.


Wyrażam głębokie uznanie dla światopoglądu DEIR oraz dla twórców tego światopoglądu za umożliwienie mi przeżywania radości odkrywania!

 

Dostęp: 5.1 stopień.
Czas trwania: 1 dzień, 4 godziny.

Seminarium odbywa się dość rzadko i nie wszędzie!

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał