Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/nmxstr/domains/deir.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Panowanie nad zasobami ciała, uświadomiona transformacja | Deir Polska
Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Panowanie nad zasobami ciała, uświadomiona transformacja

Panowanie nad zasobami ciala, uswiadomiona transformacja

Stan obecności.

Stan „Tu i teraz”.

Wielu dyskutuje o tym, wielu filozofuje, próbując to opisać.

Dotyka go choć trochę niewielu, odczuwają go jednostki, a przebywają w nim mistrzowie…

Jeśli by dotknąć go, to już go nie zapomnicie. Jeśli przypominacie go, to staje się to wam znane. Kiedy go poznacie- wy już w nim…

W tym stanie można tworzyć cuda. W tym sensie, jako wariant, i ze swoim ciałem…

 

Opinie:

Przyjemnie wspominam to seminarium. W ogóle, pewnie, to jedno z nielicznych, jeśli nie jedyne (mam na myśli blok seminariów), które realnie, namacalnie i szybko pozwala doprowadzić swoje ciało do odpowiedniego wyglądu, w sensie szybko odbudować dobrą fizyczną formę! Metodyka zawsze przy sobie!

– Elena, Petersburg

 


przechodziłam to seminarium w sierpniu zeszłego roku… pierwsze rezultaty były już w ciągu kilku tygodni… ale jak zawsze chciałam więcej… w rezultacie… jakoś odpuściłam… zaczęły się inne sprawy, problemy… w ciągu pół roku mam- minus 8 kg… pełny schemat image, zmiana specjalizacji w pracy… ale to wszystko zdarzyło się nie samo z siebie… tak jak będącej na diecie mojej tuszy nie jest komfortowo wypracować reżim aktywności ruchowej, który przynosi tylko przyjemność… jako wynik- przepiękny wygląd zewnętrzny, wiara w siebie i absolutnie nowy obraz… ciekawe co będzie dalej… ale techniki seminarium- wstrząsające! Dziękuję!

– Nastja, Moskwa

 


Brałam udział w seminarium w końcu 2007r. Ustawiłam programy: najpierw schudnąć, potem „90-60-90” (swoja waga, wymiar w zgodzie ze swoim wzrostem, oczywiście). Schudnięcie zachodziło szybko, podobało mi się odczucie „zrzucania zbędnego”. Kiedy znajome wszystkie absolutnie zaczęły mi mówić, że ja jestem BARDZO wychudzona. ( Ja wiedziałam, co robię, ale dla mnie to był sygnał). Program poszedł w ruch w kolejnym kierunku: harmonijnemu przybraniu na wadze w całym ciele, z uwzględnieniem zaplanowanych zmian w potrzebnych mi miejscach. I kiedy mój partner zauważył zmiany, zrobił mi komplement zaskoczony (choć my żyjemy razem 8 lat). Do tego dnia to był mój sekret. Moja waga i wymiary już rok trzymają się równo. Kiedy przyjedziecie do Petersburga? Chcę powtórki. Z wagą norma, i podrosłam tylko o 2 cm.

– Pilotessa, Petersburg

 

 

Wszyscy wiedzą o nieograniczonych możliwościach człowieka i tylko niektórzy to realizują.

 

Zatrzymać się, popatrzeć, odczuć siebie, odczuć świat, otaczający ciebie, Odczuć Siebie w Świecie, zajrzeć jeszcze głębiej, wyjrzeć jeszcze dalej, i utrzymać jednocześnie i to, i tamto… Każdy to może. Tak, siedzimy, odczuwamy, wchodzimy wszyscy głębiej i wszyscy szerzej…

Na wszystkie pytania jest jedna odpowiedź: ty możesz wszystko, jeśli to odczułeś.

 

Pewnego razu zapytano oświeconego mnicha,

– Powiedz, jak ty osiągnąłeś taki poziom?

– To wszystko proste, – odpowiedział starzec, – ja jadłem co chciałem, piłem co chciałem…

– Ale tak samo robią wszyscy!

– Tak, ale ja przy tym jeszcze byłem obecny…

 

Autor seminarium:

Władimir Ponikariow

Członek Zarządu Szkoły, PP. Regionalny koordynator DEIR w Ukrainie, Afryce, Libanie. Psycholog, muzyk, absolwent Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2002r.

Jest autorem siedmiu publikacji i trzech seminariów: Panowanie nad zasobami ciała, uświadomiona transformacja, Technika niewidzialności, Ekstremalnego master class Krok na spotkanie ze strachem oraz kuratorem seminarium: Siła myśli.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Egregory cz.1, stopnie do 5/3.

Dostęp: 2 stopnień. To dla praktyków, Rezultat jest właśnie u nich.
Czas trwania: 2 dni po 3,5- 4 godzin intensywnej, głębokiej pracy.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał