Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Nowe narodziny

nowe narodziny

Pojawiając się w łonie matki, ludzkie istnienie przechodzi drogę od jednokomórkowego organizmu do poziomu korony stworzenia. Naukowcy już wykazali, że w tym okresie maleńki człowiek aktywnie uczy się, gra, śpi, bliźniacy nawet kłócą się i całują. Bobas słyszy dźwięki, odczuwa emocje, odróżnia dzień od nocy. I nagle następuje koniec świata- zaczyna się rodzić. Bobas umiera jako wodna istota i rodzi się jako oddychająca. To pierwszy kryzys i pierwszy sukces, i ot tego, jak przejdzie to najważniejsze zdarzenia, zależy bardzo wiele. Wasza reakcja na trudną sytuację, wasza agresywność i zdolność współpracy, wasza seksualność i reakcja na zwycięstwo- wszystko to w dużej mierze określone jest przez pierwotne zaprogramowanie- prenatalne przeżycia.

Nawyki DEIR pozwalają nam z zadziwiającą dokładnością odtworzyć zmienione stany świadomości w procesie wewnątrzmacicznego rozwoju i narodzin, integrować ten materiał i uzyskać więcej wolności, więcej energii, więcej przyjemności z życia. Samopoznanie pomaga poprawić swoje życie, nawet jeśli ono jest wystarczająco dobre. Oprócz tego seminarium może służyć jako piękne przygotowanie do uświadomionego macierzyństwa.

 

Opinie:

Po „Nowych Narodzinach” ja zrozumiałam, jak te wzorce działają w rodach i to, ja ty je przejdziesz, określa twoje przyszłe życie.

– Elena, lekarz-neonatolog, Donieck

 


W wewnątrzmacicznym okresie człowiek „podsłuchuje” rodziców i rozumie: oczekują chłopczyka. Szczere oburzenie i przerażenie: „Przecież ja jestem dziewczynką!” Poród trwał 24 godziny, a po co rodzić się? Jeśli życie od razu zakończyło się, gdy tylko rozpoznano: dziewczynka? Kobieta żyła całe życie, ukrywając przed wszystkimi tajemnicę: ona jest dziewczynką! Możliwe jest takie coś dostać jeszcze jakimś sposobem?

– Natalia, przedsiębiorca, Donieck

 


Bardzo ucieszyła mnie rozmowa z tymi, którzy dopiero zamierzają być rodzicami. A u mężczyzn ile intencji współ-kreacji z kobietą! To, jakim bogactwem jest to brzemienne, trudno przecenić!

– anonim

 

 

Nowe narodziny- nowe życie. Ni mniej, ni więcej.

 

Ilu ludzi, którzy przeszli to seminarium- tyle historii.

Unikalnych i niepowtarzalnych. Każdy rozwiązał jakieś zadanie, nie dające się w rozwiązać innymi sposobami.

 

Autorzy seminarium:

Denis Cygrik

Wykładowca Szkoły DEIR. Absolwent Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2007r.

Jest współautorem seminariów: „Lęki na drodze do bogactwa”, Nowe narodziny, Praktyki dźwiękowe oraz treningu Gra. Wypracowanie nawyku myślenia człowieka bogatego.

Prowadzi zajęcia: stopnie do 5/1.

Larisa Cygrik

Wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Koordynatorka projektu Gra. Wypracowanie nawyku myślenia człowieka bogatego. Wykłada od 2006r.

Jest współautorką seminariów: „Lęki na drodze do bogactwa”, Nowe narodziny, Praktyki dźwiękowe.

Prowadzi zajęcia: stopnie do 5/1.


Dostęp: 4 stopnień + zajęcia klubowe: „WIP, globus świadomości” i „Praca w tle dla 4 stopnia”. Grupa ograniczona.
Czas trwania: 2 dni po 4-5 godzin.

 

To seminarium nie jest masowe, tylko dla wytrwałych badaczy swojego życia.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał