Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Męskie seminarium

Mężczyzna…

To słowo wyzwala od razu potok skojarzeń. Mężczyzna-kochanek. I przed wewnętrznym ekranem pojawiają się obrazy Casanowy, markiza de Sade… Mężczyzna-ojciec i widzimy wielodzietne rodziny. Mężczyzna-wojownik i przed wewnętrznym ekranem pojawia się Aleksander Wielki, Czyngis Chan, Napoleon, Piłsudski. Mężczyzna-król: Kazimierz Wielki, Iwan Groźny… Mężczyzna-uczony: Kopernik, Newton, Mendelejew, Tesla… Święty: Ojciec Pio, Augustyn…

Mężczyźni, Mistrzowie w swojej dziedzinie…

meskie seminarium

Patrzymy na ogromny potok mężczyzn, procesję idących z głębi wieków, zachwycających zadziwiającą różnorodnością funkcji i znaczeń. Tutaj jest miejsce dla wszystkiego: i podłości i Duchowego spełnienia, zdradzie i Sile, pesymizmu i kochaniu życia, pokorze i władzy, oszustwu i Mistrzostwu.

Powstaje zamiar, wsparty silnym pragnieniem wyodrębnienia siebie, uświadomienie swojej funkcji i swojego sensu. I dzięki uświadomieniu swojej funkcji osiągnięcie maksymalnej wydajności w swoim życiu i napełnienia swoim Sensem całą Przestrzeń swojego Życia.

Główne zadanie seminarium- wyodrębnić swoją funkcję, swój sens i uczynić go bazową technologią w przestrzeni swojego życia dla maksymalnej efektywności.

 

Opinie:

Jestem porażony prostotą i efektywnością tego seminarium. Dla mnie jak technika zrozumiałe jest sedno idei autora zastosowania funkcji w przestrzeni dla konkretnego rezultatu. Życie nabrało jasności i sensu, odeszło wiele niepotrzebnych zdarzeń.

– Andriej G., Petersburg, inżynier

 


Po oswojeniu nawyków seminarium żona powiedziała mi: stałeś się tym, w kim kiedyś się zakochałam. Po jej słowach przeanalizowałem swoje zmiany i doszedłem do wniosku, że zacząłem głębiej siebie rozumieć i czuć. To mi pozwoliło stać się o wiele bardziej skutecznym.

– Aleksander S., Jekaterinburg, matematyk

 


Zacząłem łatwiej i więcej zarabiać pieniędzy i, wreszcie, rozwiązałem swoje problemy kobietami. Teraz ani od pieniędzy, ani od kobiet odwrotu nie ma. A większego mnie póki co nie trzeba.

– Iwan M., Kursk, przedsiębiorca

 

 

Twój Sens jako Bazowa technologia twojego Życia!

 

Powodzenia Wam, Szczęścia waszej Kobiecie, Pomyślności w waszych interesach, Miłości w waszym Domu!!!

 

Autor seminarium:

Artur Krasjukow

Starszy wykładowca Szkoły DEIR. Posiada wykształcenie wyższe techniczne.

Autor Seminarium dla mężczyzn i Światów równoległych.

Kuratorzy seminarium: Aleksandr Sorkin i Aleksandr Larionow.

 

Dostęp: 2 stopnień.
Czas trwania: 2 dni po 4 godziny.

Seminarium odbywa się na całej przestrzeni DEIR!

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał