Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Koronki kobiecej rzeczywistości

Krag kobiecej rzeczywistosci

Cykl seminariów „Koronki  kobiecej rzeczywistości” przeznaczony jest dla kobiet, żyjących w kobiecej fali, mających pragnienie i możliwości na swój kobiecy sposób kreować Życie i Świat, a także sprzyjać maksymalnemu rozwojowi swoich bliskich.

Często kobiety powtarzają bazowe trzydniowe seminarium, już nieźle władając jego metodykami, bo kobieta dla swojego kobiecego szczęścia potrzebuje „poświergotać” o swoim, o kobiecym. To z jednej strony. Z drugiej zaś, wypracowywane są nowe praktyki, których nie ma możliwości włączyć do już istniejącego seminarium, ponieważ jest ono wypełnione nimi maksymalnie. A kobiecy temat jest dosyć obszerny i chciałoby się zaznaczyć go pełniej.

Oto dla rozwiązania tych zadań zamyślono cykl seminariów „Koronki  kobiecej rzeczywistości” w formie seminariów- dialogów, by mieć możliwość zarówno usłyszenia, jak i wypowiedzenia się.

Na pierwszym z seminariów praktykowane są nowe techniki pracy z przestrzenią (usunąć przestrzeń, stworzoną przez inną kobietę, w naszym obecności i bez naszej obecności; przygotowania przestrzeni), praca z energią jako sztuka kręcenia spódnicą, uwolnienie od wielu destrukcyjnych kobiecych programów, spotkanie z kobiecym losem.

 

Opinie:

Bardzo mi się spodobało zarówno samo seminarium, jak i proces, przez który my z kobietami przeszłyśmy. Uważam, ze wszystkie seminaria, jakoś przybliżają nas do swojego kobiecego jestestwa, mają prawo być i żyć. Przemyślana seria Koronek jest konieczna. Ona daje nam (kobietom) możliwość znacznego podwyższenia swojej samooceny, odczucia swojej siły i czule, po- kobiecemu, gospodarowania w rodzinie. I na tym seminarium zaczynamy pracować z kobiecymi energiami świadomie. A z czasem, utrwalając się w tych stanach i odczuciach, będziemy dochodzić wszystkie do coraz większej i większej wewnętrznej harmonii (uzdrowienia kobiecego organizmu, co także jest dla nas nie byle błahostką).

– Albina, Ufa

 


Kobiecy temat w DEIR dla mnie jest najbardziej interesujący. Przystępnie i zrozumiale wyjaśnione zostały techniki, które są użyteczne dla każdej kobiety w codziennym życiu. Najważniejsze, że rezultat nie pozwala na siebie długo czekać. Niech takich seminariów będzie więcej! I świat rozjaśni się promiennymi uśmiechami szczęśliwych Kobiet!

– Agnes (Zaliczyła kobiece seminaria w innych szkołach- tajemnica Gejsz, Kobiecy trening, Kobiece seminarium w liderskim programie „Wybór”)

 

Nie ma granicy dla kobiecej doskonałości!

 

Ale, oto, żyje kobieta.

Co znajduje się w jej świadomości, co ją napełnia: jej zdrowie- i jeszcze także zdrowie jej dzieci i jej rodziny, jej domu.

Absorbują ją jej relacje: z sobą, z płcią przeciwną, z dziećmi, rodzicami, różnymi innymi ludźmi. I ważne jest, by się w to angażować, umieć budować samoocenę, umieć budować relacje.

Troszeczkę bajki, magii chciałoby się, by było w życiu? A jak to wprowadzić, jak zbudować bajkę? I dlatego zawsze jest sens, by się tego uczyć.

Jak ustrzec, ochronić kochanych od cierpień- czy ważne jest potrafić to robić?

Jak pomóc realizować się tym kochanym, jak umożliwiać odkrycie ich potencjału- chcemy wiedzieć.

Te kobiece seminaria zajmują się właśnie rozwiązywaniem tych problemów. Dodatkowo jeszcze pozwalają znaleźć przyjaciółki w tych swoich dążeniach, wspólniczki w tym pragnieniu uczynienia życia bardziej apetycznego i głębokiego.
Odbywa się tam, gdzie żyją kobiety. W różnych krajach, w różnych językach.

Gdzie by kobieta nie była, kim by ona nie była, kobieta zajmuje SWOJE kobiece miejsce w Świecie.

Dostęp: dla kobiet, seminarium zewnętrzne- bez wymaganych stopni.
Czas trwania:1 dzień, 3,5- 4 godziny.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał