Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Koronki kobiecej rzeczywistości 2

Krag kobiecej rzeczywistosci 2

Koronki  2 poświęcony jest Życiowej Sile. To ukazanie Siły Życia wewnątrz naszej świadomości. To przejaw tej energii, tego żywiołu, który stworzył nas, stworzył cały Świat, a ponieważ to seminarium zaprojektowano dla żeńskiego audytorium, to przejaw tej siły w kobiecie.

Odkrywając to źródło Siły w przestrzeni swojej świadomości, kobiety zaczynają wykorzystywać je.

Do czego potrzebna jest Życiowa Siła- oczywiście do Życia.

Korzystając z tego źródła Siły, można wprowadzać trochę jakości zdrowia lub osobowości, zrzucić lata życia, zmienić się zewnętrznie.

Ustawiać harmonijną wymianę energii z bliskimi, znajdować nauczycieli, towarzyszy, ścigać się z problemami.

Pracować z pragnieniami i możliwością osiągnięcia upragnionego.

Ale także oczywiście Życiowa Siła jest bezpośrednio związana ze zdolnością kochania.

Przywrócenie zdolność kochania jest możliwe, jeśli ta zdolność została utracona. W życiu pojawia się Miłość, i ta Miłość zmienia życie diametralnie.

 

Opinie:

Dzięki seminarium, poczułam stan siły, równowagi, odczucie swojej kobiecej energii. Zmieniłam się nawet zewnętrznie, wszystkie moje znajome to mówią. Dziękuję!

– Swietłana, Petersburg

 


Po seminarium zostało uczucie, że możliwe jest wszystko. Łatwo można sprostać dowolnemu zadaniu, zamienić dowolny brak w wartość. Zaczęłam młodziej wyglądać, lepiej chodzić. Czekam na kontynuację!

– Jelena, Kipr

 


Zupełnie inaczej odczuwam życie. Pojawiło się pragnienie kochać męża. W tym stanie gotuje jedzenie, rozmawiam z bliskimi.

– Larisa, Toronto

 

 

Koronki – to obraz życia kobiety. Siła Życia- to nić dla tych koronek. By nie było guzków i dziur- nić powinna być wytrzymała.

 

Odczucie osobistej jakości życia, tego szczególnego podparcia, szczególnego smaku życia i istniejąca przestrzeń kręgów kobiecej rzeczywistości.

Zrozumiałe, że znajdujemy się wszyscy w tym życiu, ale i w tym życiu jest jeszcze zagadka, tajemnica, i jeśli zaczniemy z tą zagadką współpracować, to trafimy do tej szczególnej przestrzeni.

I wtedy można ją i budować, odkrywać, i zyskiwać jej możliwości. Przecież póki jej nie uzewnętrznisz, nie wejdziesz wewnątrz, to możliwości przecież nie będzie?

Dostęp:: Koronki  Kobiecej Rzeczywistości 1, bez wymaganych stopni.
Czas trwania: 4 godziny.

 

Odbywa się tam, gdzie żyją kobiety. W różnych krajach, w różnych językach. Gdziekolwiek by kobieta nie była, kimkolwiek by ona nie była, to ona zajmuje SWOJE kobiece miejsce w Świecie.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał