Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Inne rzeczywistości

inne rzeczywistosci

Wieloświat.

Równoległe, przecinające się, rozgałęziające i znowu schodzące się razem światy. Czy to- wymysł pisarzy-fantastów czy też rzeczywistość, jeszcze nie uświadomiona?

Idea o wielości światów zrodziła się na ogromnych przestrzeniach od gór i granic Grecji do Tybetu i doliny Gangesu w Indiach ponad 5000 lat temu. Rozważania o wieloświacie można znaleźć we wskazaniach Buddy, w dialogach Leucypa i Demokryta. Znany filozof i historyk nauki Wiktor Pawłowicz Wizgin prześledził ewolucję tej idei u antycznych filozofów- Augustyna z Hippony, Mikołaja z Kuzy, Giordano Bruno, Bernarda de Fontenelle Le Bove. W końcu XIX- początku XX wieku w tym rzędzie pojawiły się i rodowici (rosyjscy przyp. tłum.) myśliciele- Nikołaj Fiodorow z jego „Filozofią wspólnej sprawy”, Daniel Andreev z „Różą świata”, Welimir Chelbnikow w „Tablicach przeznaczenia” i Konstantin Ciołkowski, którego idee jeszcze są bardzo mało zbadane.

I fizyka nie mogła pominąć pomilczeniem fundamentalnego światopoglądowego pytania: żyjemy w pojedynczym Wszechświecie czy też istnieje wiele wszechświatów- światów, podobnych do naszego lub różnych od niego?

 

Opinie:

Po wprowadzeniu nawyków seminarium w moje życie, pojawiło się odczucie, dosłownie jakby wcześniejsze życie było w czarno-białym niemym kinie, a teraz jak odjazdowa gra komputerowa Stalker.

– Jarosław J., Moskwa, biznesmen

 


Zawsze mi w życiu nie wystarczało lekkości i oryginalności w rozwiązywaniu życiowych zadań i jasności odczuć. Seminarium wyśmienicie rozwiązało moje problemy. Profesjonalne i kobiece dzięki.

– Olga K., Petersburg, lekarz

 


Jestem fizykiem-teoretycznym. Chcę zostać naukowcem. Naukowy sceptycyzm doprowadził mnie na to seminarium. Byłem porażony jaki teoria, dzięki technologii daje zadziwiający rezultat. Nigdy nie myślałem, że fizykę można TAK wykorzystać. Autor mi osobiście dał odpowiedź: „zacznij od małego, wykorzystując seminarium, zmieć postrzeganie życia i o rząd wielkości zwiększ dochody i ilość aktów miłości”, może on żartował, ale udało mi się to osiągnąć. Dziękuję bardzo autorowi i Szkole.

– Igor P., Nowosybirsk, student

 

 

Do Zobaczenia w Innych rzeczywistościach!!!

 

Filozofowie i fizycy dowiedli, że wieloświat jest realny!!!

Więc nie gubmy się w sensie pytania, a zacznijmy wykorzystywać zasoby, przestrzeń i czas wieloświata dla siebie z korzyścią!!!

 

Autor seminarium:

Artur Krasjukow

Starszy wykładowca Szkoły DEIR. Posiada wykształcenie wyższe techniczne.

Autor Seminarium dla mężczyzn i Światów równoległych.

Kurator seminarium: Aleksandr Sorkin

 

Dostęp: 3 stopień.
Czas trwania: 1 dzień, 4 godziny.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał