Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, object given in /home/nmxstr/domains/deir.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress/includes/core/template-functions.php on line 316
Finansowa Energia Rodu | Deir Polska
Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Finansowa Energia Rodu

Medytacja „Finansowa energia przodków”.
  Dostęp 2 stopień.
Obecność obowiązkowa!
1256211493_by_gori_600

Nasi przodkowie żyli pełnią życia i pozostawili nam nie tylko problemy i cierpienia energoinformacyjne, ale także wiele osiągnięć i bogactw.
Cały ten potencjał tkwi w naszej wirtualnej przestrzeni w uśpionej skondensowanej formie. Naszym zadaniem jest aktywować go.
Nasza rodzina z pewnością cierpiała i pracujemy z tą ciemną stroną energii, oczyszczając egregora rodu z negatywnych przejawów. Ale w tym samym czasie nasza rodzina osiągnęła szczęście, sukces i bogactwo.
Tak jak życie jednej osoby składa się ze zmian, szczęście i sukces zostają zastąpione serią niepowodzeń, a więc cała nasza rodzina jest nasycona zarówno negatywnie, jak i pozytywnie .
Od jakiegoś czasu już oczyszczamy energię rodu z negatywnych blokad i zjednoczywszy oczyszczoną energię naszych przodków w Obrońcę rodu, możemy przejść do kolejnego etapu: nasycenia pozytywnymi wibracjami i energiami finansowymi, które nagromadziły się w przestrzeni Rodu.
Proszę się przyszykować do webinarium.
Energia finansowa musi być odpowiednio dostrojona. Aby uzyskać najlepszą skuteczność w medytacji, w trakcie pracy proszę mieć przy sobie gotówkę, karty płatnicze, jeśli to możliwe, biżuterię odziedziczoną od przodków.
Jeśli nie ma żadnej biżuterii to można skorzystać z dowolnych rzeczy pozostawionych przez swoich krewnych.
Kilka dni przed medytacją proszę dostroić się do bogatych i szczęśliwych przodków, proszę myśleć o nich, obejrzeć jakieś dokumenty, zdjęcia, przedmioty. Stworzy to dla nas bardziej dogłębny kontakt podczas pracy z energią rodu.