Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Energokonfliktologia

Jak zrealizować wszystkie swoje prawdziwe pragnienia? A jeśli ich jest wiele i chciałoby się „wszystkiego od razu”? A jeśli są one znaczne? A energii, wydaje się, wystarczająco, i technologie są znane, ale…

Czy istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że osiągniemy wszystkie swoje cele, jeśli nasze integralne „Ja” zacznie łamać się na części (według ilości pragnień), a każda część będzie żądać swojej autonomii? Oto i otrzymujemy sytuację, jak w tej bajce o łabędziu, szczupaku i raku (http://www.pbi.edu.pl/book_reader.php?p=4877- przyp. tłum. )- który, jaki cel jest główny i lepszy?

Znana sytuacja: mówimy wiele i mądrze, a niczego nie jesteśmy w stanie zrobić. A dlatego, że mamy wewnętrzny emocjonalny konflikt i natychmiast pojawiają się emocjonalne reakcje- lęk, niepokój, brak sensu życia, odczucie bezradności, niepewności co do dnia jutrzejszego, obniżona samoocena.

 

Opinie:

Po seminarium pojawiła się potrzeba przeglądu wszystkich swoich celów. Zrobiłem to łatwo i z ogromną przyjemnością. Jasno uświadomiłem sobie wszystkie błędy, dlatego pytanie „Dlaczego mój cel nie realizuje się?” odpadło samo z siebie. Wszystko działa!

– Aleksiej

 


W końcu odeszło „lenistwo dywanowe”. W biurze są wszyscy w szoku- skąd u ciebie tyle energii? Zdążam zrobić w godzinę to, co innym schodzi cały dzień. Ale i, oczywiście, pojawił się czas na rozwój. I kierownictwo do mnie nie dosięga, przecież właśnie- nowy projekt otrzymali, interesujący. Odjazdowe odczucie- ja mogę wszystko!

– Ksjusza

 


Super! Wreszcie mogłem zrobić końcowy krok w organizacji własnego biznesu. Odeszły strachy i trwogi. I pociągnęło mnie do przodu! I wszystko tak złożyło się od razu- jak mozaika. Po prostu Świat wyszedł mi naprzeciw!

– Jelena

 


Na „dwójeczce” pół roku wcześniej zawinęłam cel- samochód. I w stanie wzorcowym cel przeszedł. A samochodu nie ma. I problem nawet nie w finansach- po prostu nie ma możliwości i to wszystko. Na seminarium zrozumiałam- że ja po prostu nie chcę sama siedzieć za kierownicą, chcę, by mąż, nadal, z pracy odbierał mnie i do pracy odwoził. Odtąd jestem o ten cel spokojna. Teraz zrozumiałam, z czym trzeba pracować.

– Ludmiła

 

Energia z konfliktów na osiągnięcie celów!

 

Energokonfliktologia- to system pozwalający usuwać dowolne konflikty na poziomie sfery emocjonalnej i blokujący ujawnienie się takich konfliktów w przyszłości. System pozwala efektywnie integrować cele w jeden ogólny moduł celowy, formować drogę do dostatku i stabilną współpracę ze światem.

 

Twórcy seminarium: Anatolij Marczenko i Natalia Marczenko

Kurator seminarium:

Gienadij Falkowski

Starszy wykładowca Szkoły DEIR, członek Zarządu Szkoły, PP, praktyk technologii Skrzyżowanie, absolwent Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2002r.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, Miejsca Mocy, Egregory cz.1, Egregory cz.2, stopnie do 5/3.


Dostęp: 2 stopnień.
Czas trwania: 2 dni- 14 godzin.

Najczęściej odbywa się, jak i wszystkie nasze seminaria na półkuli północnej.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał