Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Dialog z bezwarunkową miłością

Dialog z bezwarunkowa miloscia

Porozmawiajmy o tej myśli: „Czy potrafimy kochać, przyjąć człowieka takim jakim on jest? Z całym bagażem jego żądz i uczuć? Czy potrafimy cieszyć się z jego naturalnej indywidualności i oryginalności? Otwarcie doceniać niepowtarzalność piękna każdego?” Przychodząc na ten świat, od momentu urodzenia mamy dokładnie taką miłość, która pozwoli nam doświadczyć swojej integralności i harmonii. Od początku żebrzemy o nią dobrym zachowaniem u swoich rodziców, potem nauczycieli, i na końcu, u ukochanych! Często nasze życie przemienia się w proces zyskiwania bonusów.

Seminarium pozwala uczestnikom odkryć w sobie źródło bezwarunkowej miłości, poczuć aktualną siłę swojego naturalnego potencjału i zrozumieć podstawowe prawo harmonijnych relacji.

 

Opinie:

Praktykując bezwarunkową miłość do swoich uczniów, zauważyłam, jak nagle podwyższył się poziom osiągnięć i, co najważniejsze, dyscypliny moich podopiecznych!

– Nadieżda N., nauczyciel klas początkowych, Kijów

 


Moje córki kłóciły się ze sobą dosłownie o byle drobiazg. Zwracałam się już do szkolnego psychologa, ponieważ sytuacja stopniowo się pogarszała. Po zastosowaniu praktyki z seminarium, zaledwie po tygodniu zauważyłam, jak ociepliły się kontakty między moimi dziewczynkami. Hurra!!! Teraz wieczorami razem jemy kolację i omawiamy wspólne plany!

– Natalia K., przedsiębiorca, Rostów nad Donem

 


Po przejściu seminarium uświadomiłem sobie prawdziwą wartość rodzinnych relacji. Dziękuję! Doznałem kolosalnego wzrostu energii! Przestałem łamać swojego syna, tak jak robił to mój ojciec ze mną! Zrozumiałem- syn po prostu chce mojej bezwarunkowej miłości! Ja zawsze tego chciałem od swojego ojca! Jestem naprawdę szczęśliwy, że to uczucie daję teraz mojemu synowi!

– Mikołaj S., biznesmen, Charków

 

 

Nauczcie się mistrzostwa bezwarunkowej miłości razem z nami!

 

Autorka seminarium:

Irina Niedilko

Wykładowczyni Szkoły DEIR, laureatka srebrnej nagrody DEIR. Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne oraz wyższe psychologiczne. Absolwentka Zaawansowanych Kursów DEIR, wykłada od 2000r.

Jest autorką i współautorką seminariów: Dialog z bezwarunkową miłością, Pieniądze. Życie. Energia., dziecięcych seminariów: Cudowny świat i Korekcja dziecięcych lęków.

Prowadzi zajęcia: TIK, TOP, stopnie do 5/2.


Dostęp: rekomendowane jest dla słuchaczy, którzy przeszli 4 stopnień.
Czas trwania: 1 dzień, 4 godziny.

 

Seminarium jest bardzo popularne i możecie go przejść w każdej filii naszej szkoły nie tylko u autora, ale i u autoryzowanych wykładowców.

 


Źródło: www.deir.org – Oficjalna strona Szkoły Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju

Tłumaczenie: Rafał