Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Strategia profesjonalnego wzrostu

 

525347_4599920356633_1353718980_n

Zwykła praca nagle stała się niedostępna w związku z sytuacją ekonomiczną? Przestała przynosić godny dochód? Stała się po prostu nieciekawa? Nigdy nie jest za późno, by coś zmienić w swoim życiu i nauczyć się czegoś nowego. Każdy z nas ma swoje talenty i umiejętności, zdolne przy prawidłowym ich zastosowaniu zabezpieczyć nam zarówno materialny dochód, jak i dać poczucie radości z życia.
To seminarium pomoże przełamać stereotypy myślenia, lęki i brak wiary, odkryć w sobie ukryte talenty i znaleźć godny cel dla ich zastosowania. Poznacie, jak złożyć CV tak, by zaproszono was na rozmowę kwalifikacyjną oraz jak przejść rozmowę kwalifikacyjną tak, by nie mogli wam odmówić.
Praca więcej nie będzie już czymś obowiązkowym i rutynowym, a stanie się źródłem dochodu, radości i satysfakcji.
Podstawowa różnica od istniejących technik: scalenie psychologicznych, energetycznych i biznes-technik w konsekwentny efektywny kompleks, pozwalający osiągnąć rezultat.
Otrzymane rezultaty i oczekiwany efekt: otrzymanie pracy przynoszącej godny dochód i będącą źródłem radości radość!

Wszystkich słuchaczy tego seminarium łączy jedno- oni mogli w nowy sposób spojrzeć na swoje możliwości przy szukaniu pracy i znaleźli to, co odpowiada ich interesom i pragnieniom!

 

To seminarium przeszło setki osób. Odtąd są ludźmi szczęśliwymi, zabezpieczonymi i zadowoleni ze swojej pracy.
Seminarium jest użyteczne zarówno dla poszukujących pracy, jak i dla i tych, którzy mają już pracę, ale nie przynosi im ona wystarczającego dochodu lub moralnej satysfakcji.

Dostęp: 2 stopień.
Czas trwania: 2 dni.

 

Tłumaczenie: Rafał