Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Pieniądze. Życie. Energia.

 

Intensywne seminarium „Pieniądze. Życie. Energia” pozwala w dość mocnym interaktywnym trybie przeprowadzić badanie swoich pieniężnych zależności ze światem i uformować bardziej odpowiadający rzeczywistości punkt widzenia tej części życia.
Możliwości, zebrane w technologiach seminarium, pozwalają uformować odczucie-marker „zwrócić- nie zwrócić dług”, odpracować i uformować nawyk spłacania pieniędzy lub energii w sytuacjach rozbijania firm, związków, albo obiektywnego braku dłużnika. Także formowany jest nawyk określenia zysku lub straty pieniędzy, który pozwala przerwać utratę pieniędzy, czyli tak zwane przechodzenie ich przez palce.
Rezultatom przejścia seminarium jest uformowanie nowego światopoglądu jakościowej współpracy ze światem energii pieniędzy.

Krótki opis:

  • Badanie pieniężnych zależności ze światem.
  • Formowanie odczucia-markera „zwrócić- nie zwrócić dług”.
  • Odkrycie i usunięcie karmicznej sytuacji związanej z pożyczaniem.
  • Analiza relacji ze światem i korekcja pieniężnych zależności ze światem.
  • Energetyczna praca z sytuacjami związanymi z pożyczaniem gdy:

a) dłużnik obiektywnie nie występuje i są warianty spłaty tylko energii;

b) dłużnik istnieje i możliwa jest spłata i pieniędzy i energii. Formowanie odczuć zysku i straty pieniędzy.

My przekonujemy, że szczęście nie leży w pieniądzach, a w umiejętności lekkiego i swobodnego przyciągania i rozdzielania energii potoków pieniężnych!

Skórą odczuwamy siłę wiatru, sercem- miłość do człowieka. A jak poczuć siłę pieniężnych potoków, nauczyć się naśladować stan milionera? Tego nauczymy was na naszym seminarium. A jak realizować ten stan w życiu- jesteśmy przekonani, że z powodzeniem wymyślicie już sami!

Dostęp: 4 stopnień.
Czas trwania: 1 dzień, 9 godzin.

Tłumaczenie: Rafał