Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Książki

299114_105897722853422_2131839460_n

  NABYĆ KSIĄŻKI

Otwierając te książki, uzyskacie szansę całkowitej zmiany swego życia i wejścia na nowy stopień ewolucji. Zrozumiecie prawdziwe przyczyny zdrowia, chorób, postępowania i losu człowieka.
Uwolnicie się od wpływów wielkich energetycznych pasożytów, rządzących ludźmi i zmuszających ich do destrukcyjnych zachowań.
Pamiętajcie, by nie krzywdzić tych osób, które jeszcze nie stanęły na drodze rozwoju. Potraktujcie je ze zrozumieniem i pomóżcie im.
To, co dla innych jest nie do pomyślenia, będzie dla was dostępne i proste do zrealizowania.
Nie trwońcie swoich sił w gonitwie za próżnymi celami. Macie swój wielki cel – odkrycie nowego świata i znalezienie w nim miejsca dla siebie.
Uzyskaliście zdolność uzdrawiania, ten dar przyjdzie do każdego we właściwym czasie. Wykorzystajcie go dla dobra swojego i innych. Pomagajcie bezinteresownie. Wasza dusza się wzmocni i będzie prowadzić innych za sobą. Przynosicie im światło i radość – nie ciemność i ból.
Przestaniecie być zależni od karmy i chorób karmicznych. Pomóżcie innym w osiągnięciu tego samego. Będziecie w posiadaniu prawdziwego narzędzia zmieniającego świat – wiary. Niech wasza wiara będzie dobrodziejstwem nie tylko dla was.
Aby przejść całą drogę do końca, możecie potrzebować pomocy. Otrzymacie ją od takich jak wy piechurów. Rozpoznawajcie siebie w tłumie i uczcie się od siebie nawzajem. Pamiętajcie o sobie.
Wchodząc na nowy poziom rozwoju, staniecie się częścią nowej wspólnoty energetycznej, wspólnoty ludzi wolnych. Wspierajcie się nawzajem, pamiętajcie o sobie i dzielcie się energią, ponieważ cena wolności jest wysoka i czasami nie do udźwignięcia przez jedną osobę.
Pamiętajcie o nas, którzy jako pierwsi wkroczyli do nowego świata. Tworzymy dla was nową wspólnotę energetyczną. Zwracajcie się do nas w trudnych chwilach – przyjdziemy z pomocą. Zwracajcie się do nas w momentach pomyślności i dobrobytu – będziemy mogli przyjść z pomocą milionom innych ludzi. Śmierć nie istnieje. Odezwiemy się i z innej przestrzeni.
Poczujcie łączność ze mną, autorem tych słów. Czekam na to. Proście o pomoc i pomagajcie mi.
Dołączcie do światła nowej energetycznej jedności swoje promienie. Twórzcie nową, wolną ludzkość.
Zasługujecie na to.

Dimitri Wereszczagin (pseudonim).