Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Zajęcia praktyczne

klub_logo

Mamy z wami do czynienia z własnym rozumem, jego rezerwami i możliwościami.   Wszystkie  opanowane z nami nawyki, tak jak każde inne nawyki, opierają się na nas samych.

W konsekwencji- skuteczność ich zastosowania zależy od naszego stanu. Z czego z kolei   wynika- im więcej praktyki, tym lepiej.

Specjalnie dla rozwiązania tego zadania: praktyka plus wsparcie harmonijnego stanu, ułożony został program zajęć praktycznych.

Zajęcia praktyczne każdego stopnia- to trening zestawu nawyków odpowiedniego poziomu, poprawiający skuteczność słuchaczy.

klub_logo_1

„Praca w tle po I stopniu”,Praca z istotą „Straznikien”. „Obiekt I stopnia”, „Ciało eteryczne i potoki centralne”, ”Możliwości stanu wzorcowego”, „Widzenie aury”, „Harmonia w domu”, „Kompleksowy rozwój odczuć”, „Czyszczenie pomieszczeń”, „Przestrzeń celów”, „Usuniecie mięśniowych spięć.”

klub_logo_2

„Praca w tle po II stopniu”, Praca z istotą”przewodnikiem do celu”, „Obiekt II stopnia”, „Zwiększenie gęstości ciała eterycznego”, „Duży cel”, „Praca z karmą”, „Rozwój intuicji”, „Ekspansja”, „Uświadomienie celów”, „Obawy na drodze do bogactwa”.

klub_logo_3

„Praca w tle po III stopniu”, Praca z istotą”Wagą”, „Konglamerat”.„Obiekt III stopnia”, „Aktywne i pasywne metody kierowania”.

klub_logo_4

„Praca w tle po IV stopniu”, Praca z istotą” Domek (ochroniarz klubu)”.„Obiekt IV stopnia”, „Globus świadomości”, „Życiowe plany”, „Szeroka percepcja informacji”.

klub_logo_5

Praca w tle po V stopniu”,Praca z istotą „Kostką”. „Obiekt V-I”, „Projektor metryki obiekt V-II”, „ Wektory i powolne myśli”, „Praca z Test-Systemami”, „Prądy światowe, „Piąty stopień jako jedna całość”.