Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Jak przekształcić negatyw w pozytyw?

Pożyteczne to i proste: przecież dowolny negatyw to energia i zmieniając jej emocjonalną symetrię, otrzymujemy całkowicie strawne i pożywne danie. Tą symetrię łatwo zmienić: przeciągając negatyw przez punkt (tłumacząc w ten sposób zmianę symetrii po przeciąganiu przez wymiar zerowy).

Technika:

1. Odczuwamy negatyw. Wzmacniamy potok wschodzący WP, wyciągamy go na zewnątrz i tworzymy z niego kulkę energii. Formujemy między sobą i tą kulką punkt. Przeciągamy przez niego kulkę i z powrotem wchłaniamy go. Obserwujemy napływ przyjemnych emocji i energii. (Można pracować z dowolnym negatywem aktualnym dla czytelnika w danej minucie).

2. Formujemy punkt przed otoczką. Partner zaczyna ściągać na nas negatyw- my całkowicie zakryci, kierujemy wszystkie energetyczne źródła płynące do nas z zewnątrz przez ten punkt. Obserwujemy przypływ pozytywnej energii, odczuć itd.

A propos, to całkiem niezła tarcza w agresywnych sytuacjach.

P.S.

Podczas tłumaczenia tekstu tej techniki wkurzyłem się, bo nie mogłem znaleźć znaczenia jednego ze słów. To wkurzenie było idealnym materiałem do natychmiastowego jej przetestowania. Ku mojemu zdziwieniu (tak, ciągle mnie te techniki DEIR zadziwiają), dosłownie kilka sekund później nawet śladu po tej emocji już nie było, a w zamian pojawił się nie wiadomo skąd uśmiech- właściwie to śmieję się teraz pisząc ten tekst sam do siebie nie wiadomo z czego 😀

Dodaj komentarz