Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Jak pić alkohol i pozostać trzeźwym?

Witajcie 🙂

Dziś zajmiemy się tematem picia alkoholu, ale w taki sposób, aby przy tym zachować jasność i trzeźwość umysłu.

Bywają momenty, kiedy picie alkoholu jest konieczne i równocześnie konieczne jest zachowanie jasności umysłu. To może być rozmowa biznesowa, przyjęcie.. Wiele by się znalazło takich przypadków i powodów, ale nie na nich się będziemy skupiać, ani tez na tym czy pić lub nie pić. Nas interesuje jak po tym „piciu” zachować trzeźwość.

Zatem istnieje wiele sposobów z, tak zwanej, medycyny ludowej w rodzaju: zjedzenia kawałka masła itd. My zajmiemy jednak się energetycznym oddziaływaniem na organizm.

Dla tego, by zminimalizować oddziaływanie alkoholu na organizm potrzeba:

1. Oczyścić napój alkoholowy od nieharmonijnych wibracji poprzez owinięcie go swoją ręką eteryczną i napełnienie go energią do pełnego odczucia neutralności i potem napełnienie go (napój) potokiem zstępującym.

2. Drugi etap (sposób) jest dostępny dla tych, którzy zaliczyli 4 stopień i potrafią pracować z punktem Jam Jest. Aby alkohol nie pokazał swojego „zgubnego wpływu” w czasie picia trzeba podnieść punkt Jam Jest na wysokość kilku metrów (w przestrzeni obiektywnej) i trzymać go tam w czasie trwania całego procesu.

3. Wystarczy utrzymywać energetycznie napływający alkohol do organizmu w postaci grudki energii w żołądku (organizmie), stawiając organizmowi zadanie nie wsysać go i w miarę możliwości szybko wydalić z organizmu. Przy tym można wspomagać się sorbentami.
Wszystko zależy od celu i zadania.

Jeśli Ktoś jeszcze zna jakieś sposoby jak można pić i nie stać się pijanym, to miłościwie proszę- podzielcie się nimi w komentarzach z nami 😉

Źródełko: Блог о ДЭИРе

Dodaj komentarz