Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Indywidualne kolory aury

Kolor i forma aury mogą wiele powiedzieć o charakterze i wewnętrznym świecie człowieka, mogą pomóc diagnozować ukryte dolegliwości i blokady psychiczne. Obecność aury przedefiniowano jako pole energetyczne, które posiada dowolne żywe istnienie.

Określając dominujący kolor aury (odcień koloru) i kolory towarzyszące, stają się zrozumiałe czyny, gusty i pragnienia tego człowieka, jego stosunek do życia, pracy, rodziny. Posiadając fotografię aury, specjalista może bardzo szczegółowo opisać człowieka.

Forma i kolor

Klasyczna idealna forma aury- forma jaja lub doskonałego owalu, zbalansowana, równomiernie kolorowa, jednolita. Jeśli na foto aury występują bardziej jasne miejsca, plamy innego koloru lub „dziury”- to bezpośrednio świadczy o problemach w organach, które usytuowane są w tym obszarze. Ciemne lub intensywnie jasne kolory pokażą napięcia lub choroby przewlekłe.

Rozmiar aury

aura

Przykładowa aura człowieka. Żródło: Блог о ДЭИРе

Im mocniejsze energetyczne pole człowieka, tym bardziej stabilny jego stan ducha i lepszy stan zdrowia- tym większa w rozmiarach będzie aura. Innymi słowy: ten człowiek odbierany jest jako promienna osobowość, lider z dużym potencjałem możliwości i zdolności.

I odwrotnie, jeśli człowiek jest słaby lub zamknięty w sobie- jego aura będzie maksymalnie przybliżona do ciała fizycznego. Taki stan rzeczy jest charakterystyczny dla introwertyków i ludzi z niskim poziomem energii życiowej. Jednakże sprężenie, zmniejszenie, mętność aury mogą być odbiciem chwilowego stanu człowieka, znajdującego się w stanie stresu lub ostrej formy choroby.

Nasycenie kolorów aury

Czystość, przezroczystość lub nasycenie jasnych odcieni aury- pozytywny znak, świadczący o sharmonizowanym stanie człowieka, czystości jego pomysłów i pragnień. Ciemne, mętne i brudne kolory odzwierciedlają ciężką energetykę- emocjonalne napięcie, stresową sytuację, fizyczne zmęczenie. Jak na przykład lśniąco-czerwone odcienie mówią o obecności silnej woli i skłonności do działania, wysokim poziomie energetyki.

Nauczcie się korygować aurę

Jak już stało się zrozumiałe, forma i kolor aury jest skłonna do zmian i zależy nie tylko od zewnętrznych czynników ale i od nas samych. Można samodzielnie naprawiać niektóre niedostatki, przeprowadzać oczyszczanie aury przy pomocy korekcji swojego obrazu życia, zmiany myślenia na bardziej pozytywne, oczyszczając rozum od niepotrzebnych, ciężkich i głupich myśli.

Po przeprowadzeniu analizy, wszystkie zmiany należy przeprowadzić kompleksowo, uwzględniając to, że złych i dobrych aur nie ma; są indywidualne, różne, osobliwe tak jak każdy z nas. Celem przeprowadzanych zmian może stać się tylko harmoniczne powiązanie koloru i formy aury, maksymalnie odzwierciedlające osobiste cechy i wzmacniające trójcę ciało-rozum-energia.

 

Źródełko: Блог о ДЭИРе