Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Technika harmonizacji- najczęściej stosowana technika w DEIR.

Ta technika jest najczęściej wykonywaną techniką na każdych zajęciach w szkole DEIR. Stosuje się ją nawet po kilka razy w ciągu jednej sesji. Zalecana jest ona każdemu do wykonywania przynajmniej raz dziennie, a najlepiej dwa razy: rano i wieczorem.

To jest po prostu technika podstawowa i absolutnie obowiązkowa. Ja sam pomimo swojego lenistwa tą akurat technikę wykonywałem prawie codziennie od początku i teraz zbieram owoce tego działania. Obserwowałem jak stopniowo poprawiała się moja odczuwalność potoków centralnych, ciała eterycznego i wzrastał ogólny poziom energii. Na początku swojej przygody z DEIR wydawało mi się że nic nie czuję, albo to odczuwanie jakoś trudno mi przychodzi. Teraz jednak to się zmieniło i zmienia nadal. Dowolny sukces jest tylko kwestią czasu, a ta technika jest z pewnością najważniejszym czynnikiem go determinującym.

Zamknijcie oczy i odrzućcie, odpuśćcie wszelkie postronne myśli. Wszystkie trwogi dnia i zmartwienia wieczorne odchodzą, rozpraszają się, znikają. Jesteście tu i teraz i pozwólcie sobie na kilka minut absolutnej harmonii. Przed oczami pusty i spokojny ekran; i teraz na tym ekranie pojawia się pierwszy obraz Waszego stanu wzorcowego. Pojawia się obrazek, staje się on bardziej jasny, żywy, nasycony; i wszyscy głębiej i głębiej pogrążacie się w swoje wspomnienia. Gdy tylko pojawia się dźwięk, obrazek staje się jeszcze bardziej jasny i nasycony. Pojawia się zapach; i pojawia się odczucie ciała fizycznego tam, gdzie się wtedy znajdowaliście- znajdujecie się w swoim stanie wzorcowym.

W tym stanie zaczynacie odczuwać swój centralny potok wschodzący. On jest przyjemny, ciepły, sprężysty, napełnia Was emocjami. Odczuwacie, że on idzie od dołu brzucha, porusza się po brzuchu przed kręgosłupem, przez splot słoneczny i przeponę kierunku klatki piersiowej, potem podciąga się wyżej- w szyi przed kręgosłupem, przez podstawę głowy, przenika do mózgu i uchodzi w górę. Potok przyjemny, sprężysty, napełnia Was siłą i emocjami. Odczuwacie go w stanie wzorcowym.

Odczuwacie, jak na spotkanie potoku wschodzącego wychodzi centralny zstępujący potok. Czysty i przezroczysty; napełnia Was jasnością i świadomością. Ten potok wchodzi przez czubek głowy do centrum mózgu, kieruje się w szyję przed kręgosłupem, przemieszcza się w kierunku klatki piersiowej, opuszcza się niżej przez przeponę, splot słoneczny i w dolnej części brzucha uchodzi gdzieś w dół.

Znajdujecie się w stanie wzorcowym i odczuwacie obydwa swoje centralne potoki: i sprężysty, ciepły i przyjemny wschodzący; i jasny, czysty i przezroczysty zstępujący. Rozkoszujecie się skoordynowanym i zharmonizowanym przepływem potoków i zaczynacie powolutku przybliżać swój stan wzorcowy do stanu „tu i teraz”.

Już przeszliście jedną czwartą odległości w stanie wzorcowym- wszystko zaczyna przesiąkać harmonią… Już znajdujecie się w połowie drogi, odczuwacie skoordynowany zharmonizowany stan potoków wschodzącego i zstępującego znajdując się w stanie wzorcowym… Trzy czwarte drogi- i już jesteście bardzo blisko stanu „tu i teraz”… Już teraz możecie odczuć harmonię między potokami w stanie wzorcowym i potokami w „tu i teraz”.

Nałóżcie potoki ze stanu wzorcowego na stan „tu i teraz”, odrzućcie stan wzorcowy, z pomocą wdechu i wydechu odczujcie Wasze wzmocnione zharmonizowane centralne potoki „tu i teraz”. Otwórzcie oczy!

Powodzenia w harmonizowaniu 🙂

 

Dodaj komentarz