Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Jak zdjąć myślowe bloki z twarzy, szyi, głowy?

Zmęczenie z całego dnia gromadzi się przede wszystkim w tej okolicy. To jest taki rodzaj zmęczenia, które przeszkadza w myśleniu i otrzymaniu zadowolenia z odpoczynku. Jeśli zostawić to i nic z tym nie robić, to praktycznie wieczór nam przepada.

Technika:

Robimy „kuleczkę”- maksymalnie gorącą, sprężystą, nasyconą i rozgniatamy ją w rękach, ale ich nie zamykamy. Zamykamy za to oczy 🙂 Przejeżdżamy dłońmi powoli nad twarzą, szyją, owłosioną częścią głowy, a w ślad za tym energia z dłoni promieniuje i przenika na głębokość całej myślowej powłoki- aż do kości. Tkanki zaczynają rozgrzewać się. Staramy się zaczepić rękami i wyrównać wszystkie napotkane nierówności i dziury w energetyce.

Po zakończonym przejściu rękami wzmacniamy potok WS i napompowujemy nim obszar szyi i głowy. Następnie powtarzamy pracę rękami .
Teraz zrzucamy WS potok i wzmacniamy ZS potok. Nasycamy tkanki głowy i szyi ZS potokiem.

I jeszcze raz powtarzamy operację rękami (po prostu wyciągamy bloki różnej energetycznej natury). Kontynuujemy pracę i wzmacniamy znowu WS potok- wpuszczamy go w interesujący nas obszar. Odczuwamy jak tkanki rozgrzewają się i w nich zaczyna „huczeć w nich krew”.

W efekcie widać szybkie przywrócenie naszego stanu do normy, polepszenie nastroju, co skutkuje bardziej nasyconym odpoczynkiem, po którym czujemy się rzeczywiście wypoczęci.

Miłego wypoczynkowania 🙂

Dodaj komentarz