Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Technika pieniężna

Dotychczas na blogu pojawiły się dopiero dwie techniki dotyczące pieniędzy spośród wielu dostępnych, z czego ja osobiście zastosowałem z dużym sukcesem jedną 🙂 Dziś zapoznamy się z kolejną z nich, by zwiększyć w ten sposób prawdopodobieństwo, że Ktoś inny znajdzie swoją ulubioną technikę i z dobrym skutkiem ją zastosuje 🙂

Pieniądze!… Jak że pociągające jest dla nas to słowo! Jak bardzo raduje oczy paczka banknotów, nawet jeśli nie należąca do nas. A to przecież nie bez powodu, bo pieniądze- to forma energii, tylko w materialnym jej przejawie w tym świecie, energia, którą możemy zmierzyć i odczuwać.

Wszystkie energonasycone przedmioty (czytaj- drogie) przyciągają wzrok, uwagę. Nie na próżno możemy czasami rozkochiwać się w drogim ubraniu z jakiejś kolekcji, drogim ekskluzywnym samochodzie. Czy nie odwzorowujemy do siebie odczuć posiadania tego przedmiotu? Jakich odczuć w ogóle doznajemy, gdy rozpatrujemy atrybuty bogactwa?

Zawiść? Gorycz? Poczucie niesprawiedliwości? Może jakiś negatyw? Lub odwrotnie, marzymy o tym przedmiocie.. A czy w prawidłowy sposób my o tym marzymy?

Nie od tak po prostu został poruszony ten temat. Po pierwsze, temat Bogactwa jest aktualny dla wszystkich! Ale w nim jest zawarte kompleksowe odczucie, kompleksowy stan człowieka, tutaj obecnego i sharmonizowane zdrowie, miłość, komfortowe odczucie świata przez pryzmat istnienia wszystkich ziemskich bogactw, dzięki finansowej obfitości.

Zatem w kontekście podwyższenia swojej finansowej obfitości można wykorzystać następującą technikę:

Utożsamiamy się według metodyki 3 stopnia, za pomocą punktu Jam Jest z energonasyconej rzeczą, przedmiotem (drogi samochód, drogie ozdoby, przedmioty luksusowe, nawet nowy telefon komórkowy, który wyzwala u Was zachwyt). Zwracamy uwagę na odczucie emocjonalnego znaczenia dla właściciela tego przedmiotu i ściągamy to poczucie znaczenia na siebie, tym samym napełniamy się odczuciem pieniędzy, luksusu, odczuciem, że jesteście wewnątrz tego luksusu, że jesteście jego częścią.

Ta technika trochę przypomina technikę „oddychania pieniędzmi”, ale tym niemniej jest ona na swój sposób BARDZO wartościowa i skuteczna. Regularne wykorzystanie tej techniki z pewnością nie pozwoli czekać na rezultaty, o których możecie napisać w komentarzach na tym blogu 😉

A dla tego, by było CZYM oddychać i skąd ściągać odczucia rozkoszy, ja proponuję Wam do obejrzenia wideo „Najbogatsi ludzie Europy”. Dodatkowo możecie przeskanować WIP, energetykę oligarchów i sprawdzić jak oni odnoszą się do pieniędzy, na jakich potokach i wibracjach żyją.

Życzę Wam pieniędzy i kwitnięcia!!!

Źródło: Блог о ДЭИРе

Dodaj komentarz