Menu Nawigacji Stron

NIEZALEŻNA SZKOŁA ENERGO-INFORMACYJNEGO ROZWOJU

Jak zwiększyć swój finansowy potencjał?

Jak zwiększyć swój finansowy potencjał?Jak wiecie, pieniądze, a dokładnie ich ilość w Waszym portfelu i Waszej głowie- to socjalne wyrażenie Waszego energetycznego potencjału.

Czasami jednak socjalny wyraz Waszej energetycznej objętości nie zawsze może odpowiadać rzeczywistości- może być zniżony. Może to być związane z karmicznymi problemami, jakimiś blokadami na poziomie podświadomości, a także z tym, że Wasz pieniężny potencjał nie przyswaja tej pieniężnej objętości. którą moglibyście mieć.

Ja chciałabym na własnym przykładzie ugryźć ten temat. U mnie występuje interesujący obraz, przy moim praktycznym doświadczenia, pojęciach i nawykach, można śmiało twierdzić, że w ciągu siedmiu lat pracy nad sobą, mój energetyczny potencjał zwiększył się wielokrotnie, a ten pieniężny tylko zaledwie kilkakrotnie, a nie kilkudziesięciokrotnie- tak jak tego chciałam i jak było by logiczne, adekwatne i odpowiadało by mojemu miejscu w społeczeństwie stosownie do sumy mojej energetycznej niszy.

Gdybym znalazła się nagle bez dochodów, to w dowolnym miejscu, w nieznanym mi mieście w przeciągu dnia mogę znaleźć pracę lub zajęcie, które będzie przynosić mi dochód w określonej wysokości, nie większej i nie mniejszej. Jak to możliwe? To po prostu nie jest mój poziom, mnie to się po prostu nie podoba. Więc, wszystkie moje energetyczne wysiłki powyżej tego określonego poziomu, nie skutkują realnym pieniężnym rezultatem i idą w próżnię?

Cały problem w tym, że mnie potrzeba zwiększyć swój pieniężny potencjał, który jest ograniczony tą sumą. To znaczy w podświadomości ja nie mogę wyobrazić sobie ŻYWYCH PIENIĘDZY i OBJĘTOŚCI ICH ENERGII.

„Zwiększ go!”– otrzymałam taką odpowiedź od Gienadija Kondrakowa (Starszego wykładowcy w Szkole DEIR). Tylko jak to zrobić?..

Jak zwiększyc swój finansowy potencjał„Rozumiesz, dla milionera 100$- to te same 100$ co i dla inżyniera, na przykład, za nie można kupić taką samą ilość towarów lub usług, nie większą i nie mniejszą, zarówno dla pierwszego jak i drugiego. Ale, zrozum, ze dla inżyniera 100$- to inne postrzeganie tej sumy- jedna trzecia wypłaty, pojemność tej sumy. A dla milionera- 100$- to tak, niepoważna strata w ciągu jakiejś półgodziny, inna pojemność sumy w jego podświadomości”.

(Ta fraza w efekcie stała się podstawą do ZROZUMIENIA JAK zastosować tą technikę).

Na seminariach z kierunku Bogactwo w Szkole DEIR uczyliśmy się operować dużymi sumami, zwiększaliśmy obszar pieniędzy w przestrzeni wirtualnej (WIP) ale i ta technika, jak się okazuje, posiada swoje ograniczenia, lub nie we wszystkich przypadkach jest efektywna. Uwierzcie, że poświęciłam technikom Bogactwa bardzo dużo czasu.

Na moje pytanie, „jak zwiększyć swój pieniężny potencjał?” została przedstawiona następująca technika, która dopracowałam i przedstawiam do Waszej oceny, ale nie po to, byście ją obwąchali i przeszli w przekonanie „działa- nie działa”, ale po to, byście mogli rozwiązać ten problem, który wystąpił u mnie.

W skuteczności tej techniki ja nie wątpię ani przez chwilę, podobnie Natalia Władimirowna Andruszczenko (kierownik kierunku Bogactwo w Szkole DEIR) potwierdzi moje zdanie o jej skuteczności.

 Zatem sama technika:

Ponieważ technika dotyczy pieniędzy, to i pracować będziemy z pieniędzmi. Tak więc przygotujcie, proszę, paczkę pieniędzy jednego jakiegoś małego nominału. Ja żyję na Ukrainie, zatem wezmę bankową paczkę pieniędzy wartości 1 hrywny. To znaczy, trzymam w rękach 100 hrywien po 1 hrywnie (100 hrywien to około 20$).

Z uwzględnieniem, że to jest bardzo malutki papierowy banknot w naszym kraju, dla mnie to suma niezbyt znacząca, jak i jej odczucie. Odpuszczamy wszystkie odczucia i zaczynamy wertować tą sumę pieniędzy w naszych rękach i łowimy odczucie znaczności tej sumy. Zauważamy jakie jest emocjonalne znaczenie tej sumy dla nas, jej ważność, potencjał, bardzo ważne jest by zauważyć, zapamiętać i utrzymać to odczucie dużej paczki około 20$. Tę sumę lekko możemy przeznaczyć na przyjemności, stracić bez żalu i smutku. Bardzo jasno i wyraźnie odczuwamy tą sumę, nawet jeśli stracimy tą sumę, to rejestrujemy jakie będą u nas odczucia od tego, na ile mocno jesteśmy tym zmartwieni?

Jak zwiększyć swój finansowy potencjałZatem główne zadanie to zarejestrować pełną objętość niedużej sumy i zapamiętać to odczucie.

Trzymamy to odczucie. I utrzymując go, zamykamy oczy i kontynuujemy przeliczanie banknotów, wyobrażając siebie, że u nas w rękach paczka pieniędzy w banknotach jest nie po 1 hrywnie, a po 200zł. To znaczy, utrzymujemy odczucie emocjonalnego znaczenia dla 20$ i próbujemy utrzymać w rękach objętość 20 000zł, nakładając jedno odczucie na drugie. Odczucie emocjonalnego znaczenia 20$ łączymy z odczuciem objętości 20 000zł. Jak tylko Wy nałożycie te dwa odczucia jedno na drugie, poczujecie jak nagle aktywuje się i rozszerzy Wasza finansowa objętość.

Bardzo ważne! Sens całej techniki polega na tym, by zapieczętować te dwa odczucia w jedno. Powtarzając znowu i znowu, jeśli one wymykają się. Idealnie byłoby wyćwiczyć, by otrzymany stan promieniować w otaczającą nas przestrzeń, doprowadzając dostrojenie odczucia do automatyzmu. To wszystko.

Ogromnych pieniędzy życzę!


Żródło: Блог о ДЭИРе

Dodaj komentarz